דלקת ריאות...

בימבה 777

New member
דלקת ריאות...

לקטנציק התגלתה היום דלקת ריאות גדולה וחריפה.. הוא בן 3 הוא לא מנוזל הוא לא משתעל הוא רק עם חום גבוה שטיפלנו עד עכשיו בהרבה אהבה אמבטיות וחומץ.. אין מנוס מאנטיביוטיקה ל 10 ימים! הפעם ראשונה שלוקחים תרופה איך לחזק?לתמוך? להקל? הוא לא מתלונן לא סובל פעיל ואוכל כרגיל... זה התגלה בצילום ריאות שערכנו לו ואני עם פרביוטיקה.. תודה
 

Nia11

New member
עד כמה שאני יודעת הכי חשוב זה הפרוביוטיקה

אז אתם בדרך הנכונה. תרגישו טוב!
 
לצערי עברנו את זה

עם הגדול כשהיה בן פחות משנתיים והיינו מאושפזים (החום לא ירד גם עם נורופן ) ולא השתעל ולא כלום ,כל השבוע נאמר לנו כי זה וירוס ,בסוף זו היתה דלקת חריפה מה שנתתי לי זה רק פרוביוטיקה באבקה ,עד חודש אחרי . תהיו בריאים
 
שאלת ../images/Emo163.gif אמיתית - למה חייבים אנטיביוטיקה?

שואלת בשיא הרצינות. מה יש במחלה הזאת שנקראת "דלקת ריאות", שברגע שהיא מגיעה, מובן מאליו שכל השיטות האלטרנטיביות לא מספיקות וחייבים אנטיביוטיקה? אני מדגישה שאפ'פם לא הייתה לי דלקת ריאות (טפו) ושאם באמת חייבים, אז אם חלילה לדרקון הקטן תהיה, הוא יקבל אנטיביוטיקה. אבל אני מנסה להבין למה.
 
../images/Emo124.gif החלטתי להקפיץ כי השאלה מסקרנת אותי

כבר הרבה זמן. קפיץ קפוץ
 

Nia11

New member
אין לי תשובה מוסמכת לזה

אבל ממה שראיתי במשך השנים, דלקת ריאות יכולה להתדרדר לקריסה של מע' הנשימה, וכשזה קורה זה קורה מהר. יחד עם זאת, לא כל דלקת ריאות היא באותה דרגת חומרה, וכמובן זה גם תלוי בחוזק הכללי של הגוף. אם יש לך מטפל אלטרנטיבי שאת סומכת עליו, הכי כדאי להתייעץ איתו במקרה כזה. הוא ידע להגיד אם כדאי לנסות דרך אלטרנטיבית או שזה במצב לאנטיביוטיקה. אני יודעת להגיד לך שהמדקרת שלי ממליצה על אנטיביוטיקה במקרים כאלה. מצד שני, כבר היו מקרים שהיא המליצה על רפואה קונבנציונלית ואני לא לקחתי את ההמלצה.
 

חמדת35

New member
ניחוש

קודם כל - לא כל דלקת ריאות מחייבת אנטיביוטיקה. יש דלקת ריאות וירלית (מוירוס) ואז אין צורך באנטיביוטיקה. אבל אם היא חיידקית - אז כן. נדמה לי, שמטפלים אלטרנטיביים מעדיפים לא להתמודד עם מחלות חיידקיות באופן כללי. (אולי חוץ מדלקת בשלפוחית השתן, אז אפילו רק שתייה מרובה יכולה לפעמים לעזור.
 
תלוי איזה דלקת יש ויראלית או חיידקית

זה נכון ! השבוע חזרנו מאישפוז עם הקטנה בגלל דלקת של הסימפונות הטיפול לא כלל אנטיביוטיקה כלל אלא חמצן ואינהלציה כי המסכנה שלי לא יכולה לנשום !!חירחרה עם קושי נשימתי די גדול ולכן הגענו למיון אז אם צריך אנטיביוטיקה אני בעד ואם זה לא חובה אז ניתן לתת טיפול תומך למה יש רפאוה מתקדמת אם לא לנצל אותה בכדי לרפא ומהר יותר לחלק גדול מהמקרים אגב טיפול ברפואה משלימה לוקח הרבה יותר זמן מאשר טיפול קונוונציונלי לשאלה שנשאלה קודם . לפעמים המצה יכול להיות קריטי. העיקר שכולנו וגוזלנו יהיו בריאים
 
גם דלקת חיידקית לא תמיד מחייבת אנטיביוטיקה

לטענת הרופאה הקונבנציונלית שלי. זה תלוי בסוג החיידק ובחומרת המחלה (וכמובן ביכולת המערכת החיסונית להתמודד איתה באותו רגע).
 

ימי82

New member
תשובה

לא כל דלקת מחייבת אנטיביוטיקה רק חיידקים מסויומים. (כפי שכתבו לך אז אני לא מפרטת). אבל חשוב לזכור שאפר חס וחלילה למות מדלקת ריואת (משהו שברוך השם כבר לא זוכרים בימנו - בזכות האנטיביוטיקה). יש הרבה מקום לטיפולים אלטרנטיבים גם במקביל לאנטיביוטיקה אבל לדעתי יש מקרים (לאו דווקא דלקת ריאות) שאין מה לעשות וצריך גם להעזר ברפאוה קוונציונלית.
 
למעלה