דלקת בדרכי השתן

pilpeletbm

New member
דלקת בדרכי השתן

שלום לכם, יש תרופת סבתא לדלקת בדרכי השתן ? עזרה מהרה תעזור מאווווווווווווווד אני ממש סובלת.

לשתות המוןןןןןןןןן נוזלים דבר ראשון

דבר שני- חמוציות חמוציות ו... חמוציות! יש במיץ (אבל מאוד יקר שימי לב) ויש בקפסולות... דבר שנחשב כתוסף, אבל נראה לי שמשפיע לאט יותר. בדלקות האלה חשוב להשתין כמה שיותר כדי להוציא את כל הרעל מהגוף אז שוב- תשתי פשוט המוןןןן ובעיקר מים ולא דברים מסוכרים. אהה ולאכול יוגורט ביו פרו בשביל חיידקים ידידותיים פטרוזיליה משתנת, אפשר לעשות חליטה. בהצלחה ותרגישי טוב!

בבקשה - שוב מתוך מילון המונחים

דלקות ובעיות בשלפוחית השתן שתיית מיץ חמוציות כוס אחת ביום מרפאה ומונעת דלקות , מצטרפת דבש לשתות מיץ אבטיח כנגד בעיות במערכת השתן ובתפקודי כבד, וגם לניקוי הכליות להגברת השתן - הרבה פטרוזיליה תרופה בדואית - לדלקת בדרכי השתן: *להרתיח 3 בצלים ב - 5 כוסות מים במשך 20 דקות - לשתות 2 כוסות - 3-4 לגימות בכל פעם *להרבות באכילת סלרי *לשתות 2-4 כוסות ביום מיץ רימונים בנוסף, מאוד רצוי לבצע תרבית שתן על מנת לראות אם קיימת צמיחה של חיידקים (בדר"כ E- coli ) ואם אכן - חייבים בלקיחת אנטיביוטיקה למשך 3 ימים אם זו פעם ראשונה וטיפול של שבוע אם הדלקות חוזרות. המלצה אישית מאוד חמה: טיפול מונע: טבליית חמוציות יום יום למשך מספר חודשים, החמוציות יוצרות רובד בשלפוחית המונע התפתחות של חיידקי קולי הנמצאים באופן טבעי באיזור. בריאות.

pilpeletbm

New member
תודה רבה

קודם כל התחלתי לשתות המון אני מרגישה גמל ואני אעבור גם עיצות הנוספות.

למעלה