די....

סקאלי

New member
די....

אני לא יכולה יותר לסבול את החיים האלה ואני לא יכולה לסבול את היסורים האלה...... דדדדדדדדדדדדדדיייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני חזרתי להיות חולת יום.... חשבתי שזה יעזור לי טיפה, אבל זה לא.... זה ההודעה האחרונה שאני רושמת....... להתראות נשמות תהורות..... אני מקווה שלא תרגישו כמוני..... ושתצליחו להתגבר על כל מיכשול בחיים..... ביי...

סקאלי למה זו הודעה אחרונה ?

את נוסעת לאן שהוא? או בגלל שאין לך אינטרנט?

סקאלי

New member
לרחל...

אני נוסעת לנהריה אבל אני חוזרת... ביום שלישי אז זה לא בגלל זה.... זה בגלל שאני לא יכולה לסבול יותר את החיים האלה, ממש אבל...... רחל אני
אותך ואת כולם. אורלי

אורלי-אז ביום שלישי

כשתחזרי מנהריה, ספרי לנו איך היה ?<אין לי מושג למה את נוסעת לשם> המון אהבה רחל-נשמה

סקאלי

New member
סהר

תדעו שאני אהבתי אותכם מאוד.... נ.ב אני לא עונה על השאלה הזאת ..... אורלי
להתראות......

MeB

New member
../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif

(((((((((((((((((סקאלי)))))))))))))))))) אל תעשי את זה......אולי פשוט תלכי לישון ותחכי למחר......?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אורלי

ההודעות שלך מדאיגות מאוד. אנא צרי קשר עם חדר המיון בבית החולים שבו את מטופלת בדחיפות או יותר טוב, תגשי לשם כדי לקבל עזרה, אחרת נצטרך לנקוט בעצמנו בפעולה. מחכה לשמוע מה החלטת.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אני מקווה שאת הולכת לדאוג לעזרה

בעצמך. את כבר לא קטינה, האחריות היא עליך. אבל היות ואת מביאה את מצוקתך אלינו, אנחנו מעורבים, מבחירתך. אני מקווה שתצרי קשר עם בית החולים בהקדם האפשרי ותבקשי עזרה.

סקאלי

New member
אני יכולה "לדאוג" לעצמי....

ואין צורך שאני ילך ל"מקום" ההוא.... ויש לי פגישה ביום חמישי..... אז זה בסדר..... ורק אמרתי שזה ההודעה האחרונהשאני רושמת.... ותשמרו על עצמכם.... ביי....

MeB

New member
(((((סקאלי)))))

טוב לדעת שאת בסדר.... רק שתדעי שאני איתך בכאב שלך.... הלחצת אותי לאללה....אבל אל תדאגי אני לא שופטת אותך.....אני מבינה לגמרי גם לי בא להתאבד....אבל אני עוד מנסה להחזיק חזק בחבל...(ולא כלכך מצליחה)

למעלה