די...

חדשה20

New member
די...

לא יכולה יותר. לא יכולה יותר. משהו קרה. לא יודעת מה. אתמול בלילה אני חושבת שעוד הייתי בסדר. והיום-רע כ"כ. עצובה כ"כ. לא מצליחה להבין למה. כ"כ קשה לי. לבד. כל הזמן. הלוואי שמישהו היה רואה אותי, רואה איך אני הולכת לאיבוד, כמה קשה לי. כולם נשארים מרוחקים כאלה, ואני נופלת, ואני אפילו לא יודעת למה. לא יודעת מה מציק לי. מה גורם לי להרגיש כ"כ רע. הלוואי שמישהו היה יכול לעזור. לא מצליחה לבטא כאן את כל הקושי. לא רוצה לא להרגיש, ומצד שני, לא רוצה את האנהדוניה הזו. הצילו, בבקשה...

יקירה...

אני עדיין שמחה שהתקשרת אלי כשהרגשת רע. אפילו שהערת אותי... הרי אמרתי לך שאת יכולה להתקשר בכל שעה. אני מקווה שתהיה לך שבת טובה, כשאדליק נרות אבקש זאת. כמו כל פעם.. אני אוהבת אותך, ואת כמו אחותי. לא אכפת לי שאת יודעת :) תסבלי ותשמעי את זה שוב... :) דרך אגב, מה זה אנהדוניה?
חזק:) ענבל

חדשה20

New member
.

אני לא סובלת מלשמוע את זה, בכלל לא, לא יודעת למה חשבת שכן... אנהדוניה זה מצב של חוסר שמחה, חוסר יכולת לחוש הנאה או שמחה. לא האמנתי בזה מאוד, לפחות לא בקיצוניות של זה, עד שזה קרה לי. מאוד לא רוצה עוד פעם. אני בסדר עכשיו. באמת. אוהבת!

אני יודעת שאת בסדר עכשיו...

שמעתי:) איזה כיף לי... אנהדוניה..... *משננת* כולם אומרים לי להפסיק להגיד כל כך הרבה. אז הנחתי....

חדשה20

New member
לא אמרו לך אף פעם לא להניח הנחות...=)

אז הגיע הזמן... אוהבת!

למעלה