די פי

די פי

בזמן האחרון אני מנסה לשכנע את האישה להוסיף עוד צלע. האי מעדיפה גבר, אני מעדיף אישה, אבל זורם איתה. מאחר וחושבים לצרף גבר, עלתה מיד השאלה של די פי (double penetration למי שלא יודע) מישהי/ו כאן ניסתה/ה די פי? איך היה? איזה תנוחה קלה יותר לחדירה (אישה יושבת על אחד ומקבלת את השני בדוגי, אישה שוכבת על אחד ומקבלת את השני מקדימה, אישה באויר בין שני גברים, או כל רעיון אחר)? ובכלל יש המלצות שרק הניסיון נותן? תודה מראש לכל המגיבים. ולכל מי שנגעל, נדחה, חושב שמדובר במשהו לא טבעי, לא מוסרי, לא ערכי ועוד כל מיני כאלה, מוזמן להגיב בצורה נעימה
ערב נעים.

תוסיפו עוד 2

ותנסו פירמידה. יכול לצאת משהו אשששש. וברצינות - למה לשאול. למה שלא תזרמו לעצמכם ותמצאו לעצמכם מה טוב.

seymore butts

New member
קודם כל אני מסיר את הכובע בפני שניכם

כל הכבוד לאישתך על הפתיחות ולך על הליכתך לקראתה ! לגבי DP - אני חושב שאתה טיפה מקדים את המאוחר. קודם כל תנסו לאתר גבר שמתאים לכם, כלומר בעיקר לאשתך. אולי הוא בכלל לא אוהב אנאלי (ממה שקראתי בפורום עולה שיש כאלה). גם אם הוא אוהב אנאלי אולי עדיף במפגש ראשון להתמקד בדברים סולידיים יותר כמו אחד על אחת כשהגבר השני צופה, או למשל אחד מזיין והשני מעסה לה את הדגדגן. זה המון בשביל נסיון ראשון, קח בחשבון שעצם ההכנסה של גבר נוסף למיטתכם היא קפיצה לבריכה חדשה, ועדיף לא לקפוץ למים עמוקים מדי על ההתחלה. אבל אם אתם מתעקשים אז ככה: - אישה באויר בין 2 גברים - זה מצטלם טוב בסרטי פורנו אבל לא תנוחה מעשית. קח בחשבון שכששני זינים חודרים לאישה ועוד אחד בתחת צריך מאוד ליזהר בתנועות, וכששני הגברים עם 2 רגליים בלבד על הרצפה ונושאים עוד משקל ממוצע של חצי מגוף האישה עליהם קשה לשמור על יציבות. - אישה שוכבת על אחד ומקבלת שני מקדימה - יותר טוב אבל האישה צריכה להיות מאוד מיומנת במין אנאלי, כי רבות שאוהבות אנאלי לא מסוגלות לשבת על גבר עם הגב אליו ככה בחדירה אנאלית. - אישה שוכבת על אחד ומקבלת את השני בדוגי - התנוחה המועדפת. הכי טוב שקודם יזיינו אותה בתחת באחד על אחת, ואז כשמזיינים אותה בדוגי בתחת שהגבר השני יישכב מתחתיה ויחדור לה לכוס. אחזור על מה שאמרתי קודם - אל תנסו לחקות את מה שראיתם בסרטי הפורנו. תעשו הכל לאט, תשמרו על יציבות ואל תעשו תנועות חדות מדי כשהזינים שלכם בתוכה. האישה ממש משופדת בסיטואציה הזו, בפעמים הראשונות טבעי גם שתהיה בלחץ מסוים, וצריך לעשות את זה בעדינות. ולכל מי שנגעל, נדחה, חושב שמדובר במשהו לא טבעי, לא מוסרי, לא ערכי ועוד כל מיני כאלה - שיישק לאישתך בתחת !!!

seymore butts

New member
אה סליחה התכוונת למשפט של הנשיקה בתחת?

את מגזימה...קצת הומור מה יש? זה היה על משקל "שיישתה ממי הים של עזה" של יאסר זצ"ל...

seymore butts

New member
אני תיכף פותח פה בקבוק שמפניה

לא הייתי מאמין שיגיע היום שתסכימי עם מה שאני כותב..חבל שקילקלתי עם המשפט האחרון...

אפשר להיות עם שני גברים גם בלי DP

ואם זאת הפעם הראשונה לאשתך עם שני גברים בו זמנית והפעם הראשונה בה אתם מארחים צלע נוספת הייתי מוותרת על פנטזיות הפורנו והולכת על משהו סולידי יותר היה ובמהלך הסיטואציה יווצר מצב תזרמו ותראו לאן תגיעו אבל להתחיל לתכנן על זה מראש נראה לי מוקדם מידי. בכל מקרה, טונות הצלחה שיהיה לכם

תודה

האמת הקטע של הדי פי יותר בא ממנה (אפילו שברור מי צורך יותר פורנו בבית
)

למעלה