די!!!!!!!!!!!! נמאס לי לראות אותם מול ה

שקדייה

New member
ב-7000 הייתי קונה עכשיו. אצלנו זה... קחי אויר

12K!!
יקר תופת.
אמנם זה קאנטרי סופר מושקע ועם טריליון פעילויות וחוגים ובריכות ומגרשים ומה לא....

אה... אני יודעת מה לא.... אנחנו לא. לא מנצלים בשיט את מה שיש לקאנטרי להציע.

נגמר לנו המנוי בסוף מרץ, ואני לא מתכוונת לחדש.
עדיף לי לשלם גם 400 ש"ח בכל הליכה משפחתית לבריכה, זה יצא לי יותר זול.

גליאל

New member
את גרה ברמת אביב ג'?

בסכום כזה אפשר לעשות טיול לחו"ל.

שקדייה

New member
בסכום הזה אי אפשר לעשות טיול לחו"ל...

לפחות לא למשפחה בת 5 נפשות.
(לנופשון בתורכיה אני לא קוראת טיול לחו"ל, למרות שאני מאמינה שגם נופשון שווה יעלה בערכו על 12K)

ולא, אני לא גרה ברמת אביב ג'.....
זה פשוט הקאנטרי שלנו שהוא קאנטרי מאוד מושקע .
בתכל'ס אם כל בני המשפחה היו מנצלים את מה שיש לקאנטרי הזה להציע, אז זה אפילו די משתלם.
אם כל ילד הולך לחוג או שניים (וחוג זה בערך 180 ש"ח לחודש... אז תחשבי 3 חוגים ל-2 ילדים זה כבר 540 ש"ח) ואם כל אחד מאיתנו היה עושה קצת חד"כ + עוד איזה חוג.... זה עוד 500 ש"ח בחודש... והנה הגענו ל-1000 ש"ח בחודש שהקאנטרי הזה עולה... וכל הבריכות והאקסטרות הן כאילו בחינם.

העניין הוא שאנחנו לא משתמשים ולא מנצלים את זה בשיט. לאורך השנה רק הבן הגדול הלך לחוג. הקטן אחרי פעמיים שהייתי צריכה לשכנע ולהתווכח, ירדתי מזה. אני , רצה הגורל הייתי כל התקופה בהריון, והבעל- קבלי, זה הכי טוב.... "לא הספיק ללכת לרופא להביא אישור למכון כושר"....

בקיצור, חוג כדורגל + כמה פעמים שבהן הלכנו לבריכה עלו יםםםם של כסף.

גליאל

New member
גם אנחנו לא מנצלים את כל מה שקנטרי מציע

שיעשו כמו שהיה פעם בעיר שלנו - בריכה עירונית ללא חדרי כושר וחוגי כושר והיה נגיש לכל כיס. אני זוכרת שהילדה/נערה היתה לי כרטיסיה - יכולתי ללכת לבריכה מתי שרציתי כמה שרציתי במחירים שההורים יכלו לממן בלי לקחת משכנתא נוספת למה שכבר היתה. כל הקיץ היינו מבלים בבריכה עם החברים.
היום עושים לך קאנטרי עם חדרי כושר ומדריכי כושר וחוגי כושר וספא............................................... לא כל אחד מעוניין, במיוחד כשאת באה עם שלושה ילדים שצריך להשגיח עליהם במים - יש לך זמן לחדר כושר? למה אי אפשר סתם בריכה?

חני ב

New member
אצלנו לשנה שלמה

כ- 4600 ש"ח לארבעתנו. יש הנחה קטנה לעובדי הסתדרות המורים. כניסה לח"כ חינם כמובן וגם להרבה חוגים.

עסק יקר אבל שווה כל אגורה כי בקיץ כמעט ולא

עושים כלום פרט לבריכה (לפחות בישוב שלי). כמובן שעשינו מנוי.

גליאל

New member
זה אתם לא עושים כלום. אנחנו עושים המון

החל מקייטנת אגד שזה משהו בפני עצמו (ממליצה בחום - אפילו שהמחירים גבוהים יחסית) וכלה בגן שלושה (נסיעה של 40 דקות מאיתנו אבל שווה כל פרוטה - מעיין טבעי בלי כלור, מים נהדרים ועמוקים מאוד כמו שגל שלי אוהב - יש מקומות שאפשר לקפוץ למים מה שאין בבריכה ועם מקום לעשות על האש. יש גם אופציה ללינה באוהלים).

חוץ מזה תעשו מנוי של גנים לאומיים. שווה מאוד - במיוחד בקיץ. אנחנו סוחטים ממנו ת'ציץ - הפס שלו לבן לקראת חידוש (אגב - יש הנחות גדולות באכסניות רשת אנ"א עם המנוי הזה ואנחנו בהחלט מנצלים לפחות פעם בשנה אכסניה במקום מלון מה שמאפשר לנו לטייל ביותר מקומות במקום להוציא כסף נוסף על מלון - הרמה של האכסניות האלה בהחלט משתווה למלון 4 כוכבים).

אנחנו לא מחובבי הטבע/טיולים

הילדים אוהבים יותר אטרקציות ובילויים כמו מגלשות מים/לונה פארקים/סרטים ולפעמים ים. לטיולים אין לנו עצבים, אם כבר אז כמה שעות ולחזור הביתה. אכסניות וצימרים לא אוהבת בכלל. קיימפינג אני שונאת.

גליאל

New member
ואני שונאת בתי מלון

יותר מדי פלצני! מעדיפה אכסניות שאפשר לעשות שם בלאגן ואף זמן לא יעשה לך "ש..................." ויתקע מבט בילדים שלך כאילו הוא עצמו נולד בגיל 80 ואף פעם לא היה ילד.
וטיולי אוהלים אני מאוד אוהבת
השנה בהחלט נעשה עם הילדים.

מלונות אני אוהבת כשאני לבד עם בעלי. וגם בתנאי שיש ספא עם מסאג'ים. לא רואה שום צורך להוציא הון תועפות רק בגלל שיש 5 כוכבים. ת'כלס - לא רואה שום הבדל בין אכסניה למלון מפואר.
היינו לפני כמה שנים באילת בקאנטרי קלאב. חטפתי קריזה על המלון הזה
הסדינים במיטה הנפתחת של הילדים היו עם כתמים (
מישהו העביר שם לילה שמח לפנינו). במטבח על השיש היו נחילי נמלים
זה לא קרה לי באף אכסניה

גם אני לא מתה על בתי מלון. אני לא מתה על נופש

נופשים בכלל. ואם כבר, 4-5 ימים מספיקים לי (גם בחו"ל). יותר מזה אני מתחרפנת, מתגעגעת לבית.

yafyafit

New member
תלוי כמה כוח יש לך לעשות דברים

תראי,
הילדים שלי יחסית קטנים(אחד בכיתה א והשני בגן)
בתקופה האחרונה אנחנו הגענו למצב שבו הם יכולים להעסיק את עצמם (כן - כל אחד מול מכשיר אחר) בלי לריב וגם אנחנו יכולים לנוח! אז אנחנו נהנים בחופש הזה!
אבל גם יוצאים:
היינו בסופרלנד והיה כיף (גם לנו)
היינו בגינות
היינו אצל הסבתות
והזמנו חברים
ויוצאים ליומיים קמפינג!
מקווה שאחזור כשאני לא במצב של שבר כלי

איך הם עם יצירה? משחקי חצר? משחקי חברה משפחתיים?

שאלה שאלתית? איך הגענו למצב שעל מנת לנתק

ילדים מהמסך, חייבים להוציא אותם מהבית וזה חייב להיות משהו יזום ע"י ההורים? אין מצב שילד ילחץ בעצמו על כפתור ה-OFF וילך לשחק בכדור או לצייר?

מרי פופ

New member
לא אצלנו

רק יציאה החוצה או ניתוק יזום על ידינו ממגר מחשב/טלויזיה/אייפוד/טאבט.
לכן אני כ"כ מקפידה על שעת התנתקות מוגדרת בערב, על קריאה במיטה וכו'.

חני ב

New member
תלוי בילד, תלוי בגיל כמובן

לבת יש הרבה תחומי ענין והכי אוהבת להיות עם חברים/חברות. הבן יושב שעות מול המסכים. מזל שהוא עובד. מזל שהוא נפגש עם חברים מדי פעם. מזל שהוא הולך לח"כ.

למעלה