די!!!!!!!!!!!! נמאס לי לראות אותם מול ה

די!!!!!!!!!!!! נמאס לי לראות אותם מול ה

אייפוד, אייפון ,טאבלט, טלויזיה מה למען השם אפשר לעשות עם בנים בני 14,11,8,5? באיזור המרכז ולא יקר?

מירי,

New member
טיול אופניים....

בני ה- 15/13 שלי עדיין ישנים- ואת רוב זמן האייפון/מחשב/סוני הם מעבירים כשאני ישנה.

גליאל

New member
גם לך יש בנים בהפרש של 3 שנים?

יש לי שלושה בהפרשים/גילאים דומים. אפשר לשלוח אליך את שלי לכמה ימים? גם הם כבר התחרפנו מטלויזיה/מחשב ושד יודע מה הם עושים שם כשאני בעבודה .........................

אז ככה אופניים זה דבר שבשגרה

כי אנחנו גרים ביישוב,ים קצת בעיה כי אנחנו דתיים והגדולים כבר מרגישים לא בנוח.יש להם בחוץ שולחן טניס שולחן,כדורסל, אבל עדיין רובצים מול המסכים הדוחים האלו ולא מעניין אותם כלום לא חברים ולא שום דבר אחר, פשוט זוועה, זה מפריע לי יותר מאשר להם,

גליאל

New member
אז תעשי כבר בת

סתם סתם סתם! נו - את רוצה לקבל את הבנים שלי לסוף שבוע? מה אכפת לך? ליד ארבעה יהיו עוד שלושה. תחזירי במוצ"ש.

אשבל1

New member
טרמפולינה גדולה בחצר,אצלי שנים ולא נמאס

וגם זו פעילות גופנית מעולה.

גליאל

New member
במימון של מי?

להכניס 4 ילדים לבריכה + מבוגר - לא עסק זול בכלל. אני הגעתי למסקנה שיותר שווה למלא אמבטיה במים ולשפוך לשם קצף אמבט............................ חוץ מזה היא רשמה שהם דתיים - איזה בריכה?

גליאל

New member
כן ולא. היה לי פעם מנוי

בקושי השתמשתי בו כי אין לנו זמן ללכת לבריכה במשך השבוע וסופי שבוע אנחנו בטיולים.
השנה רציתי לעשות מנוי - למשפחה כמו שלנו עולה בסביבות 6,800 ש"ח לשנה. אבל המנוי הזה לא טוב בסופי שבוע וחגים. באמצע שבוע אין לי זמן ללכת לבריכה כי יש מיליון חוגים לילדים שלי - כל ערב אני מתרוצצת בין החוגים. לעשות מנוי שישי/שבת בלבד גם לא משתלם לנו כי בעלי עובד אגד ויש לנו הרבה פעמים טיולים מסופי שבוע - לא משעמם בסופי שבוע בכלל.

הכרטיסיה עם כניסות בודדות עולה יקר מאוד. כבר שווה לקחת רכב ולנסוע לסחנה (גן שלושה) -עם כרטיס של גנים לאומיים (ואני עושה מנוי כל שנה) זה עולה 60 ש"ח לכל המשפחה שלנו. אגב - כרטיס כדאי מאוד - נותן הנחות בהרבה אטרקציות.

גליאל

New member
חוץ מזה היא רשמה שהם דתיים

אפילו אם יש בריכה עם הפרדה - איך היא תיכנס עם בנים? ביום של נשים? עם ילד בן 14? יש לה בנים!

דיקצ

New member
אצלינו כשיש הפרדה, אז אפילו לפעוטות קטנטנים

לא מאפשרים להיכנס. כשהקטנה שלי היתה בת שנתיים, הכנסתי אותה לבריכה רק עם מכנסי הבגד ים. המציל חשב בגלל זה שהיא בן, ורצה שאני אוציא אותה (הייתי עם הגדולות בשחיית נשים). כ"כ נעלבתי שהוא חשב שהיא בן, וחוצמזה הייתי בשוק שבן בגיל הזה יכול להפריע לשחיית נשים.

lavendula

New member
אצלנו עולה 2,400 לחצי שנה לכל המשפחה

ואם רוצים להאריך לכל השנה (בריכה מקורה מחוממת), עוד 1,000 ש"ח.
ועוד מקבלים 5 כניסות לאורחים במתנה.

גליאל

New member
אצלינו אין רק בריכה. יש קאנטרי

וכשעושים מנוי עושים מנוי כולל חדר כושר וכו' וכו' וכו'. מה אני צריכה חדר כושר אני?
עם היה עולה 2,400 ש"ח לכל המשפחה גם אני הייתי שוקלת לעשות. אבל להוציא כמעט 7,000 ש"ח למשפחה - נשמע לי מטורף.

galitpa

New member
מה עם בריכת הטכניון?

אני לא יודעת באילו חוגים הבנים, אבל אם לא בחוגים "מיוחדים" מנוי למועדון במקום החוגים גם יכול להיות כדאי.

גליאל

New member
לגבי חוגים - אני לא יכולה לוותר עליהם

גל כל יום יש לו חוג וכל חוג זה משהו שהומלץ ע"י הפסיכולוגית. לכן אני מוגבלת בערבים - רוב החוגים אני צריכה להסיע אותו ולהחזיר אותו. חלק מהחוגים שקרובים לאזור מגורנו הוא נוסע באוטובוס.
לא יכולה לוותר על החוגים האלה.

למעלה