די נמאס לי, אני לא יכולה יותר

די נמאס לי, אני לא יכולה יותר

יש לי בחדר שלי 3 פסלים של מלאכיות-פיות , הקטע הוא שאני לא יכולה להיפתר מהן כי כל אחת מהן היא מתנה מההורים שלי או מאח שלי..... זה פסלים כל כך מכוערים שאני בעצמי לא יכולה לסבול אותם, אבל אני גם לא יכולה להעיף בגלל ערך סנטימנטלי. נוצר מצב שלא משנה מי בא לבית המחורבן שלי , ורואה את שלושת המלאכיות הדוחות המכוערות האלה, חושב שאני בקטע של מלאכיות או פיות או כל חרא מסוג כזה ומביאים לי את הדברים הדוחים האלה בתור מתנות. בהתחלה חייכתי וקיבלתי , אחר כך ניסיתי למכור את הדברים המכוערים האלה באינטרנט (אוסף של 20 פסלים דוחים שקוראים להן פיות), ועכשיו אני תקועה עם זה ולא יודעת מה לעשות..... לחנות אי אפשר להחזיר , וזה לא פסלונים זולים בכלל ' יש לי פייה בגודל של חצי זרוע. ניסיתי להסתיר את הפיות הדוחות האלה שאנשים שבאים אלי הביתה לא יראו את זה, אז לא , אם מישהו מחפש לי מתנה אז מביאים לי עכשיו סבונים. ואחד הדברים שאני יותר שונאת ממלאכיות או פיות , זה סבונים , אחרי יום הולדת שחגגתי לפני שנתיים וקיבלתי פשוט 30 ערכות סבונים, אני לא מסוגלת לסבול יותר את הסבונים האלה..... עכשיו , מילא אנשים לא היו מכירים אותי לא יודעים שאני אוהבת הצגות, מופעים , ספרים , גלריות , אוכל טוב, תכשיטים, אנשים יודעים שאני שונאת פיות וסבונים וממשיכים להביא לי את האלטיזכן הזה הביתה. למה ... למה אנשים חושבים שאני בקטע של מלאכים - פיות - וסבונים ?! למה ? למה אנשים לא התבגרו מגיל 12 ? למה......

אני אומרת - תתחילי להציג את מה שאת אוהבת

ואת הסבונים את יכולה להעביר אלי
מעבר לזה, יש דבר כזה שקוראים לו EBAY. תנסי למכור שם. שם הכל הולך.

זה בסדר אני מעדיפה לחיות עם השמטס האלה

מסביבי ,לבד , בחושך ...... נראה לי אני אתרום אותם , ולקראת היום הולדת הבא אבקש מהחברים שלי להימנע ממלאכים, פיות וסבונים

תשמעי אני לא מבינה אותך

נמאס לך אבל את לא מסוגלת לתת. מה הקטע? תלמדי לשחרר או תשלימי עם עצמך שאת לא יכולה לשחרר ותרגיעי. כשאני מחליטה שלא בא לי על משהו אני מעבירה ולא מחכה לימי הולדת, ואם אין לי למי להעביר אני תורמת. ודברים אישים מהמשפחה? יש באמת כמה כאלו שאני שומרת ויש שאני זורקת, לא נעים לי מצפונית אבל מה לעשות שאני לעולם לא אשתמש ואין למי לתת.

תשמעי אני לא מבינה אותך

לעזאזל מאיפה את מכירה אותי כל כך טוב ???????????????? אני חברה של הפרי האסור ... תאמיני לי שאם היה לי סבון טוב גם הייתי באה לסבן לה את הגב. זה לא סבוני ללין זה סבונים ב 5 שקל, לך אני מוכנה לתת רק לא לקחת אחריות מה יקרה לעור שלך אחרי זה

את הפסלים

את יכולה לשים בארונית או במחסן אם זה כלכך מציק לך לעין,למה את חייבת לשים אותם בחדר ולהעמיס על המקום...

כי

זה דברים סנטימנטליים , ההורים שלי ואח שלי הביאו לי אותם , יותר משהם מסמלים לי מפלצות חסרות שימוש הם מסמלים לי שאוהבים אותי ולכן עליהם אני כן שומרת .... את המפלצות האחרות ..... בהן טיפלתי בצורה יצירתית

את לא יכולה לדבר איתם?

ולהסביר להם שהתבגרת וברצונך להעביר את החפצים למקום אחר כגון:מחסן ,קופסא וכו.. אני בטוחה שהם יגלו הבנה..

חחחחח על מה לדבר ? על הפיות ?

הם יחשבו שהשתגעתי ..... זה סימלי לי , מה אכפת להם.... לי זה משנה.

אהה..

אז אם יש לך מקום פנוי אחר בחדר בו אתלא רואה אותם או רואה אותם פחות,אז תשימי אותם שמה,כמו שאומרים רחוק המעין ,רחוק מהלב. למה את מרגישה לא בנוח לשים אותם במקום אחר?

Nightmare18

New member
בשניה

שקראתי את השורה על האלטיזכן... צעקו אלטיזכן בחוץ... אני בעד לזרוק אותם לפח... נו אז מה שההורים קנו לך? דווקא בגלל שזה הם את יכולה לזרוק... או ששימי במחסן או שתני למישהו שאוהב פיות!!! למה את ממשיכה להשאיר את זה בבית...

JTrulez

New member
../images/Emo6.gif משעשע

תזרקי למחסן ותחציני דברים שיותר מעניינים אותך..... תרמזי בעדינות הייתי רוצה כזה וכזה...
אנשים מעדיפים שיהיו להם חיים קלים, בחירת מתנה זה עסק מייגע

yuli c

New member
טוב שלא נסחפת חחח../images/Emo3.gif

לפי התיאורים שלך בפוסט הראשון ציפיתי למשהו הרבה יותר מזעזע, בעיני זה דווקא נחמד
מצד שני, למען הגילוי הנאות את מדברת עם אחת שקירות חדרה ורודים ויש לה בחדר שני וילונות אחד זהב והשני בורדו ויש לה על הקיר שתי מסכות בובתיות מזכוכית שהיא קנתה באיטליה...
בקשר לסבונים דווקא בזה אני מבינה אותך, האמת לי יש תיאוריה שאומרת שאף אחד לא באמת משתמש בזה כל אחד שמקבל את זה פשוט שם את זה בצד ומעביר את זה הלאה... ככה זה לפחות אצלי, חבר שלי שהוא צריך לתת מתנה לידידה/אמא/אחות תמיד אומר לי תביאי לי איזה ערכת סבונים מהאוסף...

למעלה