די נמאסססססס

הילוש...

New member
די נמאסססססס

לשמוע פיצוץ להדליק את הטלויזיה ולהבין שקרה פיגוע חמש דקות מהבית שלי שוב פעם לחיות בפחד המזדיין הזה לא לצאת לשום מקום מה יהיה חרא של מצב!!! נמאס מזה כבר

Iee drag0n

New member
הפתרון .... ../images/Emo150.gif

.......
טוב האמת שלא נראה לי שיש ממש פתרון למצב הזה ... גם אצלי זה קרה - לפני חצי שנה בערך היו שני פיגועים בצומת מחנה 80 שזה 5 דקות מהבית שלי .. ופיגוע אחד גדול בצומת כרכור. זה טרוריסטים , אנשים שלא איכפת להם מכלום ולא שמים כלום על החוקים. אולי צריך לשפוך איזה דלי מים קרים על מיסטר שרון שיתעורר, או להביא חשפנית לכנסת שתהפנט את כולם ותיקח את השלטון לידיה לכמה שעות ... יש כל כך הרבה אפשרויות ....

candybox

New member
כ"כ הרבה אפשרויות -

ובעצם אפאחת רלוונטית באמת... מה כבר אפשר לעשות? אפילו אם נתן להם את כל מדינת ישראל ונצא מה לאלף עזאזלים, אז הם ימשיכו לרדוף סביבנו עולם כולו עד שישמידו את כולנו, ככה זה, הם כבר רגילים לחיים שכאלה, של מלחמה ושפיכות דמים, ככה הם גדלים ואין להם שום דרך אחרת.

מה יהיה!? חרא! זה מה יהיה!

כל אחד בממשלה המחורבנת הזו לא עושה שום דבר להזיז דברים ולהפסיק את זרימת הדם!!! כל אחד בא מניח פרח,מדליק נר ולא עושה כלום! אכפתלהם מהכסף שלהם! מהכיסא שלהם! מהוולוו החדשה! מהבית! לא אכפת להם מכלום!!! כלום כלום כלום!!!! אנשים לא עשו כלום!!! כלום!!!!! צריכים לשכב על מיטת ברזל קפואה בתוך חדר קירור גופות באבו כביר???????? ממשלה זין! ולא מספיק זה עוד אומרים שיש תקווה לשלום!? איזה שלום איזה?! תנשקו את התחת שלכם לשלום כי הכל הולך להתמוטט פה! את הכלכלה הם הרסו לנו! הבורסה בירידות! אין צמיחה! אין כסף! לאנשים אין מה לאכול! ולא מספיק שכל המצב המחורבן הזה מגיע בגלל הערבים אז הם עוד הורגים לנו אנשים שלא עשו כלום והדבר היחיד שהם אשמים בו הוא שהם יהודים!! לא פלא שמלא חבר'ה צעירים רוצים לעזוב את המדינה המחורבנת הזאת! אני עוד הייתי אומרת פעם לא אל תעזבו זאת המדינה שלכם נולדתם פה תתרמו למדינה אבל מה יש לתרום למדינה כשהכל חרא וכל תרומה נכשלת!? הכל חיוכים מזויפים! אנשים מתאבדים! די כבר כוסאמק נמאס! יצא מכל החורים! אין בן אדם אחד במדינה המגעילה הזו שלא מכיר מישהו שהיה בפיגוע!! עכשיו התקשר דוד שלי שאמר שדודה של אישתו מתה בגלל פצעים מהפיגוע! אני צריכה לשמוע את זה??????? לא!!!!!!!!!!! אני צריכה להתקשר בפחדים איימים לחברים מירושליים????? אני צריכה ישר לקפוץ מרוב פחד !?!?!?! לא צריכה את זה לא רוצה את זה לא רוצה לשמוע על זה!!!!! מעדיפה לא לפתוח עיתונים לא לשמוע רדיו לא טלויזיה כי אני יודעת ששום דבר לא יתשנה כי הערבים הם גלמים!! טיפשים!!! לא מבינים כלום והולכים כמו עדר למשחטה ומקום שהם ישחטו הם מובילים את עצמם כמו עדרים לפיגוע ואנחנו במשחטה!!!!! שונאת תמצב הזה!!!!!

למעלה