די באמת לא הייתם צריכים חחחח

GangLandx

New member
הנה לך משהו מעניין

כשיש מוח ניתן לבלבל אותו , כשהתאים האפורים בשביתה מתמדת אין עם מה לבלבל לא ככה ?

MarcoCohen

New member
:\

ממני אל תבקש את זה ידידיו GangLandx ו 20:01 | 22/12/09 משתדל לשמור על רמה מסויימת זו הרמה שלך

GangLandx

New member
חחח מרקו אתה מדהים כל פעם מחדש

זה לא אבל כל מה שאתה אישית כתבת פה כן .. נו באמת , אל תעליב לי את הקודקוד .

GangLandx

New member
לא אמרתי שאתה טמבל מרקו

אבל בפרופסור אתה ממש לא רחוק מזה

MarcoCohen

New member
הודעה אחרונה שלי אלייך

הנה לך משהו מענייןו GangLandx ו 20:00 | 22/12/09 כשיש מוח ניתן לבלבל אותו , כשהתאים האפורים בשביתה מתמדת אין עם מה לבלבל לא ככה ? זה נקרא טמבל אבל שוב אתה תמיד מתחכם תמיד משחק אותה חכם ומעל הכל ושוב זו הסיבה שקיבלת בראש בגינדס חבל שלא למדת

GangLandx

New member
אז רגע , אם קיבלתי בראש בגינדיס

זה אומר משהו עליי ? אוקיי , המשוואה שלך ממש פשוטה לא ? מרקו .. הרי שום דבר לא אישי והכל עניין של טימטום רוחבי של כולם פה .. אם אתה באמת ובתמים בוחר לקחת משהו ברצינות או אם זה באמת מפריע לך קבל התנצלות ממני , אין לי כוונה כזו אתה פשוט עם דם חם כנראה
לסיכום , אם נאמר משהו שהפריע לך צר לי ואני מתנצל .... שיהיה לך יום נפלא .

GangLandx

New member
מה קרה מרקו קשה לך להגיב ?

גדולתו של אדם נמדדת ביכולת שלו להביע חרטה כשהבין שטעה , אדם כמוך פשוט בוחר להתעלם .. מרקו , עם כל הדיבור הטיפשי שלך (ורמה באמת אין לך .. שפה זה לא צד חזק אצלך כנראה) אתה כנראה באמת עם יכולת של תא אפור בודד ולא יותר מזה . ותעשה לי טובה קטנה , תחסוך מאיתנו את המילים השנונות שלך ואת אבן שושן ...
כמה שאתה כל כך לא אתגר שזה משעשע אותי שוב ..

MarcoCohen

New member
Yוב טוב כולם טיפשים אתה חכם

די מספיק לתפוס תחת יאללה אניל א חכם כמוך שמח?

GangLandx

New member
אני ממש לא שמח

עצוב לך עליך זה הכל , לא ביקשתי ממך להיות חכם אלא קצת עם שכל ..

MarcoCohen

New member
ושוב אתה יורד לרמה נמוכה

ואז מתפלאל מה מקללים לך תספק את אישתך ואת הילדים שלך במקום לבלבל במוח בפורום

maxtv

New member
חח כן אה..אני זה שכותב פה הודעות בבולגרית

מגוגל טרנסלייט ילד(!) פאג חייל שלי אתה 0

GangLandx

New member
אני שם לב שיש לך לא מעט חיילים

פשושון , מנסה לחפות על משהו ? ילדות עשוקה ? התעללות נפשית כשהיית ילד ? מקס , עברית אתה לא יודע , נסה לדובב אותנו ברוסית אולי זה יישמע מעט יותר "חכם" (אתה יודע , חכם זה משהו יחסי ... אז היחס המתבקש במקרה שלך זו כנראה איזו תולעת משי או אולי גמל שלמה...) יש מבינה? יפה ... עכשיו , תתחיל לשלוף קללות חדשות מהלקסיקון העשיר שלך ובוא תעניין לנו את הפורום קצת ..

maxtv

New member
עברית אני לא יודע?

לא זכור לי שהמילה 'פשושון' נמצאת בלקסיקון של אבן שושן או מהווה מושא כלשהו מהחזון של אליעזר בן יהודה. זה שהדביקו לך את הביצים לקיר בזמן שליקקת פטמות שעירות של אחד מבני המשפחה המונגולאידים שלך לא אומר שכולם עברו את אותה ילדות. לא פעם ניסית לעקוץ אותי בקטע שאני יודע רוסית,אני לא רואה איך זה פועל כנגדי,חוץ מההפך,שבגילי(מחצית מגילך,חתיכת ליצן) יודע יותר שפות ממך. לסיכומו של עניין, אתה כנראה כבר רגיל לפלוט גיבובי שטויות על בסיס קבוע,לשמוע כמה שאתה טמבל ועדיין להיות בדעה שאתה חכם יותר מכולם בזמן שאתה הכי -לא- עלייך אני לא מרחם,אני מרחם על הילדים שלך,שיש להם אבא מוגבל שכל עיסוקיו בזמן החופשי מסתכמים בלהכנס לפורום אינטרנטי,להגיב ולהציף בזוהמה ובהודעות חסרות תכלית שרק ממחישות מפעם לפעם כמה הוא מטומטם. עכשיו אתה בטח תגיב לי,כפי שציוויתי עליך מלכתחילה,אין לי ספק בכך,אתה כלבלב ממושמע :) קדימה! שיהיה לך יום נפלא,חתיכת דיגינרט.

MarcoCohen

New member
כמה שאתה בדיחה

אתה משחק אותה מדבר בשפה גבוהה חכם יותר מכולם מנומס יותר שים לב שאתה היחיד המהבוגר שמדבר ברמה נמוכה למה האחרים לא מדברים ככה? אבל עזוב אני מבין אותך כנראה קיבלת הרבה כאפות בבית ספר ועכשיו אתה מנסה לשחק אותה חכם גדול בכל מקרה תמשיך לשחק במשחק וירטואלי במקום לתת זמן לילדים שלך אה שכחתי אתה משחק בזמן עבודה ובטוח שלילדים שלך יש תמיד צומת לב ממך הרי תמיד לרובי יש תשובה מהכל רובי תמיד חכם

זה לא אתה

שאמר פעם שהוא צריך לקנות לאשתו איזה צעצוע לשחק איתו כי אתה על המחשב כל היום?

MarcoCohen

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo6.gif

עזוב הוא מושפע ברגע שהוא קיבל בראש בגידנס התחיל להגידמ שחק וירטואלי והתחיל להיתרומם מעל כולם

למעלה