די באמת לא הייתם צריכים חחחח

fireforge

New member
די באמת לא הייתם צריכים חחחח

יפה לך להחזיק מיליארד מזומן חחח

fireforge

New member
אחלה תוספת לתומך שם :) תודה

המדינה הזו אני מחכה כבר שבוע שתחסלו ועוד יש עליה החלטה באום חחח וכלום לא קורה יאאלה איחוד נרדמתם ??? חסלו אותה כבר אני צריך את התומך

amith11

New member
התגובה המתאימה תגיע מתי שנחליט שהיא תגיע

תקיפת טילים בליסטים הטילים נשאו ראשי נפץ רגילים - כל טיל נושא 7 ראשי נפץ שוגרו 552,921 טילים בליסטים על המדינה xxxxzonotxxx (18329 תוצאות המתקפה הבליסטית רמת הדיוק פגיעה של הטילים הבליסטים שלך עומדת על 80 אחוזים מתוך 552,921 טילים בליסטים ששוגרו, רק 3,096,358 הצליחו להנעל על המטרות שלהם! מערך הטילים נגד טילים של האויב הצליח ליירט 1,315,734 טילים בליסטים הצלחת להרוס 330 מפעלים. 1 מפעל עצים 1 מפעל נחושת 1 מפעל ברזל 0 מפעל פוספטים 0 מכרה פחם 0 מפעל גז 0 מכרה כסף 0 מפעל דלק 0 מכרה זהב 0 מכרה אורניום 0 מכרה אבנים יקרות 0 מכרה יהלומים 1 מחנה אימון לחיילים 1 מפעל ארטילריה 1 מפעל לטנקים 0 מפעל לטילים להגנה אווירית 0 מפעל מסוקים 100 מפעל לטילים נגד טילים 0 מפעל מטוסים 0 מפעל ספינות 24 מפעל צוללות 0 מחנה לאימון מרגלים 100 מפעל לטילים בליסטים 100 מפעל לוויינים

amith11

New member
וזה לא זה...

מתקפת קומנדו מוצלחת על המדינה flintfireforge (11767 חיילי הקומנדו שלך פשטו עם שחר על הערים של האוייב ! לחיילים שלך יש את העליונות הצבאית. חיילי אוייב שנהרגו: 403,129 חיילים שלך שנהרגו: 0 החיילים שלך גנבו: 544,551,133 2009-12-22 (0) מתקפת קומנדו מוצלחת על המדינה flintfireforge (11767 חיילי הקומנדו שלך פשטו עם שחר על הערים של האוייב ! לחיילים שלך יש את העליונות הצבאית. חיילי אוייב שנהרגו: 806,257 חיילים שלך שנהרגו: 0 החיילים שלך גנבו: 1,089,102,265 2009-12-22 (0) מתקפת קומנדו מוצלחת על המדינה flintfireforge (11767 חיילי הקומנדו שלך פשטו עם שחר על הערים של האוייב ! לחיילים שלך יש את העליונות הצבאית. חיילי אוייב שנהרגו: 1,612,514 חיילים שלך שנהרגו: 0 החיילים שלך גנבו: 2,178,204,530 2009-12-22 (0) מתקפת קומנדו מוצלחת על המדינה flintfireforge (11767 חיילי הקומנדו שלך פשטו עם שחר על הערים של האוייב ! לחיילים שלך יש את העליונות הצבאית. חיילי אוייב שנהרגו: 3,225,027 חיילים שלך שנהרגו: 0 החיילים שלך גנבו: 4,356,409,060 2009-12-22 (0) מתקפת קומנדו מוצלחת על המדינה flintfireforge (11767 חיילי הקומנדו שלך פשטו עם שחר על הערים של האוייב ! לחיילים שלך יש את העליונות הצבאית. חיילי אוייב שנהרגו: 6,450,054 חיילים שלך שנהרגו: 0 החיילים שלך גנבו: 8,712,818,119

fireforge

New member
מה שתחליט חסל את המדינה כבר ! ינעל ראבאק

רק מחכה שתקטפו אותה

fireforge

New member
חח זה מצחיק התשובה שלך שהיא באה

מאיחוד שמחזיק טונות של מדינות כולה נשארו לי 2 מדינות עם תומכים שאני מחכה שתחסלו כבר שבועיים שכל אחת מהן כבר תקפה אתכם אטום ועם החלטות באום ועדיין קיימות חחח אתם בדיחה :)

ronenr121

New member
המדינה הזאת כבר לא תתקוף באטום :)

תקיפה מוצלחת של המטוסים שלך על הכור הגרעיני של המדינה flintfireforge (11767 המטוסים שלך חדרו את קווי ההגנה של האויב והצליחו להפציץ את הכור הגרעיני, לאויב שלך אין יותר יכולת גרעינית! המטוסים שלך חזרו לבסיסם בשלום!

ronenr121

New member
גם ביולוגי אין :) תהנה מהתומך

תקיפה מוצלחת של המטוסים שלך על המכון מחקר ביולוגי של המדינה flintfireforge (11767 המטוסים שלך חדרו את קווי ההגנה של האויב והצליחו להפציץ את המכון מחקר ביולוגי, לאויב שלך אין יותר יכולת ביולוגית! המטוסים שלך חזרו לבסיסם בשלום!

ronenr121

New member
וכור אחרון להיום :) אלקטרו

תקיפה מוצלחת של המטוסים שלך על המכון מחקר אלקטרומגנטי של המדינה flintfireforge (11767 המטוסים שלך חדרו את קווי ההגנה של האויב והצליחו להפציץ את המכון מחקר אלקטרומגנטי, לאויב שלך אין יותר יכולת אלקטרומגנטית! המטוסים שלך חזרו לבסיסם בשלום!

חחחחח כל הכבוד

עשיתי מכירה ושחכתי שאין תורים והייתי עייף אז השארתי מה אכפת לי .... העיקר שלא עשית שום נזק למדינות אחרות עם הכסף הזה ואני רגוע קטן עלי ועליך 65 מילארד מקווה שהשתמשת בוא לפחות בתבונה ורונן תודה לך אתה מלך ויש לי משהו שמאוד ישמח אותך דבר איתי

fireforge

New member
בטח בתבונה עוד 2 שידרוגים טובים לתומך:)

אתה מוזמן לשכוח עוד כמה פעמים חח

מבטיח לך שעם תעשה כל יום בדיקה

על כל 70 המדינות שלי תמצא בהם הרבה יותר כסף פנוי ממה שעכשיו ראית אבל כן מעכשיו אני יהיה יותר זהיר

fireforge

New member
נו אז למה אתה מחכה תביא מספרים תחלק את העושר

לא צריך להתקמצן תזרום

ronenr121

New member
נראה שזה מציק לך שלא מחסלים

אותך אבל החלטה נבונה להשאיר אותך על כרעי תרנגולת :) בהצלחה בהמשך

fireforge

New member
חחח אם אתה חושב שהאטום זה מה שסמכתי עליו

מצבך קשה עד מאוד המדינה הזו היתה 440 מיליארד הורדתי אותה לפחות מ100 תאמין שלי שלא חסר כוח לתומך ולשאר התומכים אטום אני אחזיר אליה ביום וחצי :) אתה ילדדדדדדדדדדד חחחחחח

ronenr121

New member
ילד???? אני הרבה יותר גדול ממך למעשה

נראה לי שאפילו אני יותר גדול מאחיך אבל לפחות אני רואה שזה כן מציק לך ולעומת התגובות שלי לכל אורך ההיסטוריה של הפורום הזה מ2004 שהתחלתי לשחק תבדוק את התגובות שלי ושלך ואז תבין מי באמת הילד כאן

למעלה