די אני רוצה למות.

anonymousBACK

New member
שום דבר מיוחדד..........

הכל כרגיל, כואב...אני צריך לחיות את השגרה הזאת...בעעעע...... כל הגוף שלי כואב. אני לא רואה איך זה ישתפר. אוףףףף אף אחד לא מבין אותי. יש לי אישיות דפוקה בטירוף, לא נראה לי שזה ישתנה, אין לי כוח שוב לדבר על זה בעצם, המממ......אני מת על זה שאנשים מתחשבים בי. הפסיכיאטר שלי אמר לי בעצמו ש"אני בסיכון". ויש לנו פגישה אחת בשבוע. וגם בה בקושי אני מדבר. אולי אני צריך להבהיר לו שאני רוצה עוד פגישות, כי פעם אמרתי לו שאני בכלל לא רוצה לבוא לפגישות האלה, אבל אבא שלי ידפוק לי שווווב את השכל אם אני אבקש עוד פגישות. גררר. עוד יום כואב מאודמאודמאוד. מתי זה ייפסק. אני לא יכול עוד. איך אני אמור לשרוד את הדבר הזה. :( למישהו בכלל פאקינג אכפת ממני.

anonymousBACK

New member
אני אידיוט.

כל הדבר המזדיין הזה שעובר עליי הוא בעיקרון לא באשמתי. אני פשוט חייתי את החיים שלי וזה מה שיצא מהם. אבל אני אידיוט, כי אני אף פעם לא ידעתי איך יוצאים מזה. אני פשוט טיפש. ועכשיו אני פוגע בכולם. במשפחה שלי....כשאני בדיכאון וזה...והם כל הזמן לחוצים מזה... שוב...זה לא בדיוק אשמתי...אבל בכל זאת....אני אידיוט. אני לא יודע איך יוצאים מהדבר הזה. ואין צורך שתציעו הצעות, כי זה לא עובד. ואני עדיין אידיוט. א - י - ד - י - ו - ט.

למעלה