דירות להשכרה בויניפג

סבינה77

New member
דירות להשכרה בויניפג

מהו טווח מחירים של שכירות בויניפג? כמובן באזורים סבירים.

לעניות דעתי

מחירי השכירות בוויניפג גם הם התייקרו שלא כמו בעבר , באיזור טוב 2 חדרי שינה לא פחות מ 900-950 $,מתי אתם עוברים ?

סבינה77

New member
ייקח לנו עוד זמן

במאי הוזמנו לביקור בקהילה. יש הרבה התלבטויות..... אתה כבר בויניפג או בארץ?

dannyk27

New member
כמו בכל מקום, תלוי מה איפה

2 חדרי שינה (3 חדרים) בסביבות ה 900 דולר. על מה ההתלבטות?

סבינה77

New member
ההתלבטות-האם כדאי להגר ../images/Emo13.gif

לביקור נסע בטוח, אבל מה הלאה עדיין קשה להחליט. צריכים הרבה מילות עידוד מצד מי שכבר מתגורר שם

dannyk27

New member
העידוד האמיתי הם התוצאות בשטח

הרוב המכריע הסתדר די מהר וחי הרבה יותר טוב מאשר בישראל.

ruth1983

New member
הפחידו אותם מאד

עם מזג האוויר שלנו :) דני קדימה ספר איזה חורף מדהים עבר עלינו. ואם ברצינות ממה שראיתי עד עכשיו, ואני פוגשת הרבה אנשים בביקור, אחרי הביקור כולם סופרים את הימים לחזור לפה כתושבים. לא יודעת מי או מה עושה את הרושם הזה תוך רק מספר ימים אבל אני זוכרת את בעלי חוזר מהביקור פשוט בהיי מטורף. בטח מוסיפים להם משהו לאוכל

dannyk27

New member
הפחידו אותם בטיפשותם

מילא להדבק לסטיראוטיפים או להומור זול אין לי עם כך בעיה. כאשר זה נהפך להמלצה ברומו של עולם מפי אלו שאין להם מושג קלוש על העיר אלא לכל היתר משמועות , זה שונה.

yoav2040

New member
Spring has Sprung in Winterpeg

Observed at: Winnipeg Richardson Int'l Airport 10:00 PM CDT Monday 22 March 2010 Condition:partly Cloudy Temperature:-1.3°C Wind Chill:-5 Forecast Issued: 4.00 PM CDT Monday 22 March 2010 Tonight:Clear. Wind becoming north 20 km/h after midnight. Low minus 8. Tuesday:Sunny. Wind north 30 km/h becoming light in the afternoon. High plus 2. UV index 3 or moderate. Tuesday night:Increasing cloudiness. Wind becoming south 20 km/h overnight. Low minus 9. Wednesday:A mix of sun and cloud. High zero. Thursday:Sunny. Low minus 21. High minus 6. Friday:A mix of sun and cloud. Low minus 10. High plus 1. Saturday:A mix of sun and cloud. Low minus 7. High plus 2. Sunday:Sunny. Low minus 9. High plus 4. This is the end of March and Winterpeg is still in the sub-zerp temps range with minus 21 forecasted to Thursday This place is in the middle of nowhere in the dull plain,endless and boring praries. Coldest city in the world !!! In Hebrew they say: Shomer nafsho yirhak

shuttles

New member
יופי! אל תבואו!!!

כיף לי עם העיר כמו שהיא. עם האנשים שיש. לא רוצה שינויים. התרגלתי ככה. אל תבואו. ויניפג היא עיר נוראית. יש לנו מספיק אנשים כדי שיהיה מספיק דירות ומספיק מקומות עבודה ונעשה סבבי מגורים ומקומות עבודה מתי שאנחנו רוצים. אל תבואו. ויניפג היא עיר נוראית. אל תבואו. יש טורונטו. יש וונקובר. מה יש לכם לחפש בויניפג? אל תבואו.

Theia

New member
אחרי הביקור אין כלל התלבטות

ולא צריך שום עידוד. הינו, חזרנו וסופרים ימים כדי לעבור.

alext110

New member
אני עוד לא הוזמנתי לביקור

ואני כבר סופר ימים ובודק מייל 10 פעמים ביום.

למעלה