דירוג שירים! מצעד שלישי

sok777

New member
דירוג שירים! מצעד שלישי ../images/Emo6.gif

והפעם...הקלאסי והראשון...Definitely Maybe! באלבום יש 11 שירים, כמו בHC [הדירוג הקודם] אבל פה השירים כביכול יותר טובים כי האלבום נחשב יותר טוב. לכן אני לא יעיק עליכם ואני אתן לכם 80 נק'. אני חוזר שאסור לתת לכמה שירים [או לכולם] את אותו הניקוד. תודה. תשאירו את זה כיפי
!! להלן השירים: 01 - Rock 'N' Roll Star 02 - Shakermaker 03 - Live Forever 04 - Up In The Sky 05 - Columbia 06 - Supersonic 07 - Bring It On Down 08 - Cigarettes & Alcohol 09 - Digsy's Dinner 10 - Slide Away 11 - Married With Children GOOD LUCK!

MorningGlory

New member
חופש בגרותD:

ראיתי אתמול בסטימצקי מגזין Q ליוני(קצת הקדימו0.0) ואואזיס פשוט על כל השער
אבל עולה 80 שקל... 7 - Rock 'N' Roll Star 8 - Shakermaker 9 - Live Forever 6 - Up In The Sky 6 - Columbia 7 - Supersonic 5 - Bring It On Down 8 - Cigarettes & Alcohol 8 - Digsy's Dinner 9 - Slide Away 7 - Married With Children זה הכי טוב שיכולתי לתת בלי לתת להרבה את אותו ניקוד-.-

YOasis

New member
^ כן...

ומה יותר טוב לעשות בו מאשר לדרג שירים הא?!?! חח לא נורא, בטח אפשר למצוא את המגזין בדוחן בדיזינגוף ב30 ש"ח ככה... ד"א זה המגזין הזה?! http://www.greatmagazines.co.uk/covers/current/q.jpg דירוג: Rock 'N' Roll Star - 7 Shakermaker - 6 Live Forever - 10 Up In The Sky - 6 Columbia - 7 Supersonic - 9 Bring It On Down - 5 Cigarettes & Alcohol - 7 Digsy's Dinner - 7 Slide Away - 8 Married With Children - 8
cheers

sok777

New member
שלי-

8 - Rock 'N' Roll Star 6 - Shakermaker 9 - Live Forever 8 - Up In The Sky 6 - Columbia 9 - Supersonic 5 - Bring It On Down 6 - Cigarettes & Alcohol 6 - Digsy's Dinner 9 - Slide Away 8 - Married With Children אגב.. לכל מי שיש בגרות.. אחותי מוסרת שאפשר להוציא תרגילים מאתר "משבצת". תהנו

RoySupernova

New member
טוב..

האמתי שנראה לי ש80 זה קצת יותר מדי אבל נראה.. לפחות הפעם אין תירוצים של חוסר שמיעה של האלבום (; אבל יהיו תירוצים כמו בWTSMG של אהבה עיוורת של כל האלבום.. 6 - Rock 'N' Roll Star 6 - Shakermaker 10 - Live Forever 7 - Up In The Sky 8 - Columbia 7 - Supersonic 6 - Bring It On Down 8 - Cigarettes & Alcohol 6 - Digsy's Dinner 8 - Slide Away 8 - Married With Children טוב זה לא היה הרבה וזה כן היה קשה ואני מרגיש שלהרבה לא נתתי מספיק אבל סה"כ אני שלם עם מה שבחרתי.

LetThereBeLove

New member
הממ הדירוג שלי!

הנה הדירוג. אלבום מדהים..
7 - Rock 'N' Roll Star 6 - Shakermaker 8 - Live Forever 6 - Up In The Sky 5 - Columbia 8 - Supersonic 7 - Bring It On Down 8 - Cigarettes & Alcohol 7 - Digsy's Dinner 10 - Slide Away 8 - Married With Children

L i l A L o

New member
שיט מה מתמטיקה עכשיו

8- Rock 'N' Roll Star 8 - Shakermaker 10 - Live Forever 9 - Up In The Sky 6 - Columbia 9 - Supersonic 7 - Bring It On Down 8 - Cigarettes & Alcohol 6 - Digsy's Dinner 8 - Slide Away 8 - Married With Children טוב הרב 8, אבל מה הכל שירים די טובים ובכלל לא הבנית ככ את הקטע הזה של הדירוגים אז סליחה
והנה סער, אני כן מדרגת!

sok777

New member
באמת לא הבנת את הקטע.

את אמורה לדרג מתוך 80 נק' סכ"ה.. ויצא לך 87. תדרגי מחדש. הכל צריך לצאת 80. לא מעל ולא מתחת ל-80 נק'.

L i l A L o

New member
מה חח איך זה../images/Emo6.gif

אוף עשיתי כל היום מתמטיק הוזה דפק לי את השכל ועכשיו אפילו אני טועה בחישובים במחשבון
טוב אז: 8- Rock 'N' Roll Star 7 - Shakermaker 10 - Live Forever 9 - Up In The Sky 6 - Columbia 9 - Supersonic 6 - Bring It On Down 7 - Cigarettes & Alcohol 5 - Digsy's Dinner 7 - Slide Away 6 - Married With Children

למעלה