דירוג הכוח 2808

דירוג הכוח 2808

גם הפעם אין שינוי ניכר, ונראה שההבדל יהיה רק בפערים בין האחד לשני.

אורי עם 80 נקודות
בן עם 70
אני עם 66
שוהם עם 62

לא נראה לי שיש כבר טעם לדרג את בר ועומר.

דירוג - כל גולש שרוצה להשתתף נדרש, לפני כל פרק, לדרג את השורדים מהכי סביר שיודח להכי פחות סביר. בעונה הקרבה ישנם עשרים מתמודדים, מה שאומר שאת זה שפחות סביר שיודח אמקם ראשון ברשימה (1), אחריו את השני (2) וכך עד למי שאני מאמין שיודח (20).
ניקוד - אחרי שידור הפרק, כל גולש יקבל סכום נקודות בהתאם למקום שבו הוא דירג את המודח. כלומר, נניח שקולטון מודח בפרק הראשון ודירגתי אותו במקום ה-12, אני מקבל 12 נקודות. לגבי אי המתים - לא תנקדו את מי שנמצא על האי ולא תקבלו ניקוד על התחרויות באי.
סיכום - בסוף העונה נסכם את הנקודות שצבר כל גולש, וזה שסכום הנקודות שלו גבוה משל כולם יוכתר למנצח של העונה ויזכה בפרס הגדול, כן כן... תשומת לב!

חוקים והגבלות למיניהם:
» אם קיבלתם ספוילרים על העונה - נא לא להשתתף. אם אמצא התאמה חריגה בין הדירוגים של גולש מסוים לתוצאות הוא ייפסל.
» על מתמודדים שעזבו את המשחק בעקבות פרישה, פינוי רפואי או כל סיבה שאינה הדחה לא תקבלו נקודות, מפני שאי אפשר לצפות את זה ומוטב שהמשחק ידרוש כמה שפחות מזל.
» גולש שפספס את הדירוג של פרק מסוים לא יקבל נקודות עליו. לא ניתן לדרג אחרי שידור הפרק, גם אם לא צפית בו עדיין, כי אי אפשר לאמת זאת.
» בפרק הגמר תידרשו לדרג את השורדים הנותרים מזה שאתם חושבים שינצח (1) עד לזה שיודח ראשון בפרק (4 או 5). כלומר, אם ישנם חמישה שורדים בפרק הזה וניחשתי נכונה את כולם, אקבל 15 נקודות - 1+2+3+4+5. אם קלעתי רק למקום הרביעי והחמישי, אקבל 9 נקודות - 4+5. במקרה של תיקו בין המקומות השני והשלישי, תקבלו שתי נקודות כל קליעה של כל אחד מהם למקום השני או השלישי.

אלג'יי מקקיינס -
ג'ארמייה ווד -
ג'פרה בלנד -
טוני וולאצ'וס -
טריש האגרטי -
טשה פוקס -
יאנג האוונג -
ספנסר בלדסו -
קאס מקווילן -

אורישקי

New member

אלג'יי מקקיינס - 4