דירה חדשה מקבלן בלי מעצב/ת

ענת 241

New member
דירה חדשה מקבלן בלי מעצב/ת

שלום לכולם
אנחנו עומדם להכנס לדירה שרכשנו מקבלן, אוטוטו נכנסים ואנחנו בשלבים אחרונים.
לא נעזרנו בשירותי מעצב, למרות שאנחנו מבינים שזה היה נחוץ, פשוט הגלל העובדה שנגמר הכסף. כיון שלא מצאנו דירה שמתאימה לנו, נאלצנו "להתפשר" על דירה שהיא מעבר לתקציב שלנו. כך שאחרי שלקחנו את המשכנתא המקסימלית, בקושי גרדנו כסף לתשלום לעוה"ד ובטח לא יכולנו לחלום על מעצב.
פה ושם נעזרנו בכם, (בעיקר כתב בעלי משה 999) ובאמת תודה על הכל, ופה ושם גם שמענו את הביקורת של "למה לא לקחתם מעצב, הייתם חוסכים הרבה כסף...."
בשלב מסוים הזמנתי מעצב (שהכרנו דרך הגלישה בפורום) שייעץ לנו לפחות לשלב של סידור הדברים בבית ועצות קטנות אחרונות. ו... מאוד התאכזבתי.
לא יודעת להסביר בדיוק, אבל לא הרגשתי שזה ענה על הצרכים שלנו, זה נעשה מהר מהר, לא הרגשתי שזה יהיה בסדר להרם טלפון ולשאול עוד שאלה, ובקיצור נשארתי עם הרבה שאלות פתוחות וטעם חמוץ בפה.

עכשיו אנחנו עומדים ממש לפני הכניסה לדירה, מתלבטים קשות בעיקר בענין הריהוט שאנחנו עומדים לקנות, וכל כך ברור לי שאני חייבת כאן יד מכוונת. בעל מקצוע שמבין ויודע וידע להגיד לנו "זה" נכון וזה כדאי "וזה" לא כדאי ותחשבו גם על "זה"....
אז מה, לקחת שוב מעצב?
לנסות שוב כאן?
כמה זמן לדעתכם צריך להקדיש לפגישה כזו? כמה זה אמור לעלות? לאן לפנות? האם אחרי פגישה קצרה עם מעצב מקובל גם להתקשר/לכתוב ולהתייעץ שוב, בדברים נוספים.
אני מדגישה שכמעט הכל בדירה כבר מוכן והיעוץ הוא בעיקר לגבי הריהוט מה כמה ולמה.

אודה לכם מראש על כל הכוונה ועזרה, וסליחה שיצא נורא ארוך ומבולבל, גם אני מבולבלת.

ענתי אל תתנצלי, המצב מובן לחלוטין :)

את יכולה לשאול כאן, אבל זה לא יהיה אותו דבר,
עם מעצבת שתשב איתך תבין אותך ותעשה לך משהו שהוא באמת את תפיקי את המיטב האפשרי לבית שלך.
מעצבת יכולה לעשות לך תוכנית. ולרכישות תלכי לבד רצוי לכלול זמינות טלפונית בהסכם ואת מסודרת פחות או יותר

בהצלחה!!!

עיצוב פנים לדירתך

שלום ענת יקרה, כדי לך מאוד לעשות פגישה עם מעצב/ת עם התכנית ובדירה לקבל החלטות איך,איפה ומה.
מותר להתקשר אחרי, מותר לכתוב מיילים.
שלחתי לך מסר בפרטי.
שיהיה לך שבוע נפלא.

למעלה