דיקור מי שפיר

tmaron

New member
דיקור מי שפיר

בנות שלום, אני חדשה כאן ומקווה שזמני . אני אמורה לבצע דיקור מי שפיר תוצאות לא טובות של שקיפות 1/125 . עובר קטן מאוד לגיל הריון אני בדיכאון טוטאלי שבוע 14 ועדיין לא קבעתי תור מהפחד . כמה זמן לוקח עד שקובעים תור ? האם התשובות אמינות ? האם זה בודק את כל המומים והתיסמונות?

../images/Emo24.gif

1:125 זו לא תוצאה כל כך גרועה! זה אומר שהסיכוי שהכל בסדר הוא 99.2%! שנעתי על לא מעט מקרים שיצאה תוצאה הרבה הרבה יותר גרוע (1:4 למשל) והכל היה בסדר. בקיצור זו לא סיבה לדיכאון טוטאלי. כמה ההפרש בין גודל העובר לגיל ההריון? ראו את זה בסקירה ראשונה או בשקיפות? מה היתה התוצאה בשקיפות? ואם עברת סקירה ראשונה, האם היו בה איזשהם ממצאים חוץ מההפרש בגודל? התשובות של בדיקת מי השפיר אמינות מאוד. זה לא בודק את כל המומים, רק את אלה שנובעים מפגם כרומוזומלי.

דנד1

New member
ערב טוב

קודם כל אני מחזיקה לך אצבעות שהכל יהיה בסדר. נסי לראות גם את האפשרות הזו ולא להתמקד באפשרות שתהיה קטסטרופה. יש סיכוי יותר גדול שהכל יהיה בסדר! אני יודעת שזה וודאי לא מנחם אבל בחיים בכלל אין לנו למעשה וודאות בשום דבר ובהריונות קורה שדברים משתבשים. לפעמים ישנה בדיקה (ואני מכירה הרבה מקרים כאלה) שמצביעה על משהו ואח"כ מתברר שהכל בסדר. אני מאד מבינה את ההלם והדכאון והפחד אבל אני חושבת שהחלק הגרוע ביותר במצב בו את נמצאת הוא חוסר הוודאות. לכן, אני באמת חושבת שכדאי לך לשנס מותניים ולקבוע בהקדם את התור לבדיקה. קחי בחשבון שלוקח כמה שבועות עד שמקבלים תשובות מלאות וכמו שאת וודאי יודעת, אם חס וחלילה תצטרכי להפסיק את ההריון, עדיף מוקדם ממאוחר יותר... התשובות של מי השפיר נחשבות אמינות בהחלט. למיטב ידיעתי תשובות יש תוך 3 שבועות. אשמח לשמוע מה קורה איתך בהמשך ובינתיים שולחת לך חיבוק גדול
דנה

יולי1971

New member
שלום לך

בדיקת מי שפיר נחשבת למהימנה אצל רופא פרטי את יכולה לקבוע תור אפילו לאותו היום, במידה והוא מקבל עדיף לעשות זאת בבית חולים, למרות ששם הפרוצדורה יכולה למשך עד שבוע מהיום בו את מתקשרת הבדיקה הרגילה בודקת 18 בעיות עקריות (אם אינני טועה) ישנה בדיקה מורחבת, אותה כמות מי השפיר שלוקחים, אך הבדיקה נשלחת לחו"ל נעשית באופן פרטי ובודקת עד 64 בעיות בדרך כלל לוקח 3 שבועות עד לקבלת התשובה אפשר יחד עם בדיקת מי השפיר לעשות בדיקה נוספת הנקראת פיש - בה את מקבלת תשובות בתוך 72 שעות ובבדיקה זו נבדקים רק 8 כרומוזומים עקריים בהם יש את רוב הבעיות. יכול להיות שאם ידועה על בעיה את תקבלי הפניה מראש ובה יבוצעו יותר בדיקות בכל מקרה כמות מי השפיר אשר נלקחת בין אם לבדיקה הרגילה או המורחבת היא כמעט זהה חשוב מאוד!!!! לנוח מנוחה מרובה לאחר הבדיקה של 48 שעות לפחות אל תתמהמהי תתקשרי כבר מחר ותקבעי תור, זה חשוב אני יודעת שזה מפחיד מחזיקה לך אצבעות שהכל יהיה בסדר תעדכני מה קורה איתך

tmaron

New member
קבעתי תור ל

17.5 היום אני בשבוע 15 נכנסתי לחודש רביעי .. אעדכן אותכם מקווה לבשורות טובות.

למעלה