דיפיוזר לפלאש חיצוני

דיפיוזר לפלאש חיצוני

שלום יש לי פלאש של Epoque שאין לו דיפיוזר מאיזה פלסטיק אני יכול להכין דיפיוזר מתאים (מבחינת עובי ושקיפות) ביום שבת אני נוסע לאילת, אשמח אם מישהו יענה עד מחר כדי שאספיק להכין לי כזה תודה ויום עצמאות שמח לכל חברי הפורום ולכל עם ישראל חזי

DJ69

New member
נייר פרגמנט

על פי רוב צלמים משתמשים בנייו פרגמנט בתור פילטר. הוא עשוי מחומר פלסטי שעמיד במים ובחום מה שמאפשר להשתמש בו גם עם מנורות הלוגן בצילום וידאו מחוץ למים.

הקרפיון

New member
ניר פרגמנט וגומיה?

או , כמו שראיתי אצל כמה אנשים כאן, פיסט פרספקס חלבית.

אני משתמש בכבל סנכרון אופטי ולכן

אם אחתוך את נייר הפרגמנט כך שהכבל יוכל להשתחל למקומו או שאצמיד את הנייר על הכבל זה לא יחזיק מעמד מהיכן משיגים פיסת פרספקס חלבית? אני פשוט גר במקום שכוח אל (מודיעין) בלי אזור תעשיה ולכן אם מישהו יספר לי איפה מוכרים פרספקס חלבי אסע לשם במיוחד תודה חזי

Alto

New member
לא ניסיתי בעצמי אבל...

בעבר הומלץ לי על חתיכת פלסטיק מקופסת פלסטיק לבנה כלשהי כמו קופסאות גבינה, קוטג' וכד' ארנון

הקרפיון

New member
זה כנראה יעבוד יפה

יש שתי גישות בDIY, כשהקיצונים בצד הזה מזמינים חומרים מורכבים אקזוטיים כדי ליצר את המוצר המושלם, ואילו הקיצוניים בצד השני לא מוכנים להשתמש בשום דבר שהם לא מצאו בערמת האשפה הקרובה לביתם. שביל הזהב, כללית, הוא אי שם בין זה לזה. סביר שיש לך בבית די והותר חומרי גלם כדי ליצר את מה שאתה רוצה. פלסטיקים דקים מעבירים עפ"ר את רוב האור שמגיע אליהם - ואם הם לא ממש שקופים, הם יפזרו את האור יפה מאוד. אם כל מה שיש לך זה פלסטיק שקוף, מעט אצטון בצד אחד או שיוף קל ועדין (למשל בעמצעות שיפשוף על הרצפהׂ יתן לך את האתימות שאתה צריך במאמץ די מינימלי. אני רוכב על אופניים, כך שיוצא לי לראות מה יש סביבי בירושלים. בזמנו בקשו ממני פלסטיקים למטרה הזו, וגיליתי שסביבה עירונית מלאה בפלסטיקים כאילו משלטים ישנים שנשברים ברוח (או מוונדליזים) וכאילו. למשל, תחנות אוטובוס עם שלטי פרסומת מכילים יריעות גדולות של פרספקס חלבי, והן יעד חביב על ונדלים, כך שקל למתוא שברים מסביב.

אילוניק

New member
סע לאופיס דיפו

ותקנה קלסר פלסטיק חלבי עובי כ 1 מ"מ יחזיק מעמד שנים רבות או פרספקס שקוף שייף אותו בנייר אפס עד שיהיה אטום ויאבד את השקיפות ופרספקס שקוף או חלבי תמצא כמעט בכל חנות שלטים

DJ69

New member
נייר פרגמנט הוא מספיק קשיח

והוא עמיד במים, ככה שהוא לא יהפך לסמט. בגלל הקשיחות שלו כל צלמי הוידאו משתמשים בו.

למעלה