דיעה לפי הפרק של אתמול

השורד

New member
דיעה לפי הפרק של אתמול

פעם ראשונה שאני צופה בביצועים מהתחלה עד הסוף:
יוסי שטרית נתן ביצוע מטורף. הוא ודניאל יפה (למרות שאתמול לא היתה במיטבה) צריכים להתחרות על המקום הראשון.

אלמוג שר די משעמם, דודו איבגי היה טוב יותר ממנו בשני הביצועים. ולא הדיחו כבר את אלמוג בשלב מאד מוקדם (קצת אחרי האודישנים)?

לא הבנתי מה קלוז אפ עושים שם... מה זה הקריוקי כיתה ז' הזה? בקושי אודישנים הייתי נותן להן לעבור. זה מזכיר את סיפור להקת הבנים העלובה מהעונה שעברה שהשופטים קידמו עד לגמר.

mikemiller

New member
לדעתי יוסי שטרית

משעמם , לא מחדש כלום , צריך להיות המודח הבא
קלוז אפ מוכשרות , מעניינות , מיוחדות וכן שרות יפה מאוד ביחד
על המקום הראשון צריכות להתחרות (מה שלא יקרה) טל גינת ואנה טימופיי

השורד

New member
לדעתי אנה טימופיי מוכשרת אבל משעממת

היא one trick ponny לפחות ממה שראיתי, וזה לא מספיק, לפחות לא בתכנית הזו.
ראיתי בערך ביצוע וחצי של קלוז אפ אני מודה, אבל על סמך זה הן מזכירות ילדות בנות 13 ש"עושות להקה" בחדר של אחת מהן...

קאמי7

New member
קולה המדהים של אנה לא נועד לעמך חובבי ערוץ24מבית היוצר גיספן

השורד

New member
אני דווקא לא סובל מזרחית

ובכל זאת נהנה מאד להקשיב לאיכות הביצועים של יוסי שטרית.
הבעיה עם אנה טימופיי שהיא לא נועדה להרבה קהלים, לא רק חובבי גיספן. היא נועדה לחובבי אופרה, מוסיקת עולם או מעריצים של אמה שפלאן.

GM1988

Well-known member
אני עדיין מתלבט את מי ההפקה מקדמת בתכנית.

בהתחלה חשבתי שזו שלומית, אחכ ליבי, אחכ דודו.
כל אלה הודחו מהתכנית טרם הגיע שלב רגע הגמר.

כרגע ממש לא יודע אם יש מתמודד שבאמת ההפקה מעוניינת לקדם שם.
יוסי שטרית לדעתי לא צריך אותם, כי יש לו את כל האהבה מצד הקהל שאוהב מזרחית, והוא באמת זמר ענק!! הוא נותן ביצועים שדיי מהר מעמידים אותו בשורה אחת עם כל הזמרים הגדולים בזמר המזרחי.

אני בספק שמקדמים את אנה או טל.
מי עוד יש... קלוז אפ גם לא.
יש סיכוי שעידו ועטרה הם חביבי ההפקה, ואם זה אכן כך, אני דיי מופתע, כי אם בעונה 1 אלה היו פיוז'ן, אז הם לפחות. לפחות!!! היו מעניינים.
הם לא היו מדויקים תמיד וזה, אבל היה משהו שעדיין היה סביר פחות או יותר.
עידו ועטרה זה צמד של זמר אחד שנותן את כל הביצועים הטובים ועטרה שנבלמת לידו ולרוב לא יודעת מה לעשות על הבמה.

השופטים בחרו לפרגן להם, ועברי בכלל עף על עטרה משום מה, אבל זה היה נשמע ככ לא אמין, כי עטרה נשמעה בול כמו בביצועים הקודמים שהם קטלו.
אז מה העניין...?

אני דיי מופתע גם ממשה, המנטור, שאו שהוא באמת שומע שעטרה "שרה טוב", או שהוא לא מוכן בשום פנים להודות שזה נשמע רע. זה נשמע ונראה לא טוב. זה מאד חובבני, מאד לא מדויק ולא אחיד.
אתה מדבר כל הזמן על אמת אמת ... נו, אז תגיד את האמת!
עטרה, זה ביצוע לא מדויק. את לא נשמעת יציב. את צריכה לעמוד יותר בביטחון על הבמה. אנחנו נעבוד על זה.

mikemiller

New member
חולק עליך

עטרה נשמעה ב-2 הביצועים האחרונים מצוין , התייצבה
מבין השניים די ברור שיש לה קול טוב יותר
פשוט השירים יותר התאימו לסגנון של עידו
היא הייתה צריכה לשיר סולו

GM1988

Well-known member
באודישנים אהבתי את הביצועים שלה.

גם בתחרות מול מזלי היא טרפה עם ביצוע מדהים!
אבל במסגרת הצמד עם עידו היא נופלת וזה נשמע חובבני ברמות.
השירים לא מתאימים לה, ולכן משה צריך לשמוע ולעבוד איתם על זה ולבחור רפרטואר שמבליט את שניהם.

השורד

New member
ברור שעידו ועטרה הם הבייבי של ההפקה

כמו שבעונה שעברה ההפקה חשבה "מה הדבר המאגניב שיביא לנו הרבה סמסים מילדות בנות 12? אה כן, להקת בנים" - וצירפו כמה זמרים בלי שום כימיה ביניהם לתוצר עלוב שדחפו בכוח לגמר, אז הפעם לקחו עוד 2 זמרים בינוניים (כן, גם עידו. עוד זמר מזרחי מאנפף, איפה שלא תזרוק מטבע בשדרות למשל יש 100 כמוהו) וניסו לארגן ביניהם מתח מיני או רומן בשביל סיפור שהילדות יסמסו רק כדי לראות אם יהיה ביניהם משהו. אבל שוב זה לא הולך.

mikemiller

New member
עטרה לא זמרת בינונית

היא זמרת טובה מאוד , מרשים לגילה

למעלה