דיסקים של ירדנה

דיסקים של ירדנה

היי שוב שמחתי מאד לתגובות תודה לכם על הפירגון כי אין הרבה אנשים שיפרגנו רציתי לשאול איפה אני יכולה להשיג את כל הדיסקים הישנים של ירדנה כי האוסף שלי נעלם בתודה מראש קים קונקשיין [email protected]

דודו-לטיפולך.............

אגב,קים,הייתי מציע לך לחדש שיר אחר. כמו למשל- אתה לי ארץ.

לעופר המתוק

חיפשנו שיר עם קצב ולא שיר שקט כי הסיגנון המוסיקלי שלי הוא דאנס אבל תודה על ההמלצה

דודו טל

New member
אשמח לשלוח לך כל מה שתרצי..

פני אלי בicq 160064776 ואעביר לך את השירים שתרצי. שיהיה בהצלחה בלי שום קשר,

לדודו המתוק

ראשית כל אין לי איי סי קיו (אני בלונדינית ולא מבינה במחשבים) שנית אני מחפשת את כל הדיסקים של ירדנה (היו לי כשגרתי עוד עם ההורים בכרמיאל ומשום מה נעלמו לי עם השנים יש לי מסינג'ר שהוא : [email protected] בתודה מראש קים

א י י ל 20

New member
את זה אנחנו לא יודעים, עופר

אבל אני משוכנע שרבות מהמעריצות של דודו כבר טעמו אותו ויכולות להעיד. (רק שליאת תתקשר אליי בצעקות וצווחות ותגיד שהיא לא יודעת). "שיר, שיר לי פשוט כמו הים, כמו העץ, האבן שיר, שייגע בי נקי שישרוף אותי השקט שכל מי שיכול ישיר איתי שישמעו אנשי הלילה אלה שלמעלה" (אתי אנקרי)

דודו טל

New member
מעשה נתעב קרה בישראל...

למי שרוצה פרטים, אייל יוכל לנדב... רק תשבו לפני השמיעה, כי הנפילה אחכ' תהיה קשה וחזקה....

א י י ל 20

New member
מצטער, אני לא עוסק בהתנדבות יותר.

מאז שהלכתי ביוזמתי וניקיתי לבד ועם עצמי את אחד מהנחלים המטונפים ביותר בצפון (זה לקח אולי חודש רצוף, בערך 4 שעות ביום), ואחרי זה נאבקתי שינעלו את הגישה לנחל ויציבו לו פיקוח - והצלחתי - אין לי כוח יותר להתנדב. עדיין יש הרבה ישראלים שמצליחים להגיע למים בסתר, כמו גנבים, וללכלך את האיזור. הם לא מבינים שאלה המים שהם בעצמם שותים אחר כך. זה מאוד מאכזב אותי לחשוב שאנשים מתנהגים ככה. I had to take it off my chest, אבל לענייננו - דודו מתנהג כרגיל כמו סוטה. הוא אפילו סוטה מהנושא. אולי תטעם את עצמך ותספר לכולם איזה טעם יש לך? "יצר האדם רע מנעוריו" (התנ"ך)

דודו טל

New member
טעמם של אחרים אין איש יודע...

אייל לדעתי אתה עונה לקטגוריה, ויודע בדיוק במה מדובר... אולי תשתף את כולנו בטעמו של הפרי האסור.. האםזה בטעם מתוק, מלוח,מר, או אולי בטעם של דג??? את תסטה מהנושא החשוב, ושתף נא את כולנו חוויה הקולינרית המסעירה שעברת אך לפני מס' ימים..אני בטוח שכולם פה תוהים במה מדובר, ואתה תוכל בהחלט לענות על השאלה... אז לפני נקיון הנחל המטונף, אולי כדאי לנקות את הפה..אחרי הכל מה שעבר שם, זה לא משהו שראוי לצחוק עליו...

א י י ל 20

New member
טוב, זהו, נשברתי

אז אני מודה שעשיתי את זה. הכל נכון. זה כבר לא סוד. ו... אכן הסכמתי לבקשתו של דודו ועמדתי בצד והסתכלתי בזמן שהוא... טוב, אני מתבייש לכתוב את זה כאן על גבי הפורום. אוי, כמה קשה זה היה לחזות במראה הזה. לא החזקתי מעמד, ואכן האכלתי את עצמי בפירות ודגים ובקבב בקוטג' - כי רק מאכלים מופלאים מסוג זה, שלא מוצעים בבית המלון של דודו - הצליחו להשכיח ממני את מה שראו עיני.

למעלה