דיסקים: מחפשים,מוכרים,מחליפים (54)

ocean22

New member
למכירה באזור חיפה ספרים

אך ורק למסירה באופן אישי , לא במשלוח בדואר. ספרים קלאסים: 1.פסוקי השטן / סלמאן רושדי - הוצאת כתר, כריכה קשה. 2.מדריך הטרמפסיט לגלסיקה / דואלס אדאמס - הוצאת כתר. 3.החטא ועונשו / פ.מ דוסטוייובסקי. ספרים ישראלים: 4.מישהו לרוץ איתו / דוד גרוסמן - הוצאת הספריה החדשה. 5.בגוף אני מבינה / דוד גרוסמן. 6.שלושה סיפורי אהבה / יעל הדיה - הוצאת עם עובד. 7.תאונות / יעל הדיה. 8.צבע בכחול וזרוק לים / אייל עמית - הוצאת שחר ניר. 9.כושי בלאנטיס / אייל עמית - הוצאת מוזה. 10.פרא / גבי ניצן - הוצאת פרוזה. 11. דיוטי פרי / גבי ניצן. 12. סיפורים רעים לפני השינה / רונית גלעד - הוצאת פרוזה. 13.קודם כל תירגעי / שירי צוק. 14. פיקדילי דרום / אדיבה גפן. 15. מלך החומוס ומלכת האמבטיה. אילן הייטנר. 16.זה לא שאני לא אוהבת / אורית הראל הוצאת - כתר. 17. ד"ש מנעורייך / גפי אמיר הוצאת כתר. 18.הבטחתי לספר לך הכל / ורד מוסנזון. 19. טרף קל / ישי שריד הוצאת פרוזה. 20. שמנים / טוביה מנדלסון הוצאת כתר. 21.שני ירחים / שרון קריץ הוצאת פרוזה. 22.במהירות הצל / רונית גלעד. 23. אניהו / אתגר קרת. כל מיני : 365.24 דרכים לחיסכון בזמן. 25.הישרדות / גיל שיהי. 26. המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה / מארק האדון. 27.הנעלמים / הארלן קובן. 28.DECOUPAGE - STEP BY STEP 29.FURNITURE - FACELIFTS

G i L e L

New member
דיסקים/תקליטים למכירה/החלפה

דיסקים: 1. britney spears - …baby one more time 2. boyzone - where we belong 3. Jay-Z - The Blueprint 4. TOO $HORT - Can't stay away 5. DMX - The great depression 6. Ja Rule - Pain Is Love 7. Dr. DRE – 2001 8. Men In Black – פסקול הסרט עם שירים של וויל סמית', סנופ דוג, אלישיה קיז, נאז, דסטניז צ'יילד ועוד... 9. The Wash – פסקול הסרט עם שירים של דר. דרה, סנופ דוג, די12, אקזיביט, באבא ספארקס ועוד... 10. South Park - bigger, longer & uncut – פסקול הסרט עם שירים מפי הדמויות 11. BRAVO - 16 hits, vol. 1 - אוסף להיטים ישן הכולל את RUN DMC, נטלי אימברוליה, פייב, ג'נט ג'קסון ועוד רבים. 12. מסיקה - מציאות מדומה. 13. שחר - שחר - אלבום בכורה לסולן היי-פייב לשעבר תקליטים: 1. סקסטה – הכל זהב 2. עפרה חזה – שירי מולדת 3. הכל עובר חביבי – דור האספרסו 4. יהורם גאון – אמצע הדרך (בפרדס ליד השוקת) 5. יהורם גאון – להיטי זהב 6. הגבעטרון – שירים יפים(אולי נמכר, צריך לקבל תשובה) 7. הגבעטרון – לכל אדם יש שיר (כנ"ל) 8. הגבעטרון – גוונים (כנ"ל) 9. הגבעטרון – מקול הלב (כנ"ל) 10. אנחנו לא נפסיק לשיר (אוסף הכולל את מייק בורשטיין, אילנית, שלמה ארצי, אופירה גלוסקא ועוד...) 11. מבחר שירי להקות צה"ל – ליום העצמאות תשל"א (כנ"ל) 12. להיטי נוסטלגיה בשרשרת (אוסף רצועות ברצף הכולל להיטים איטלקיים, ספרדים, ריקודי שנות ה70, טוויסט, רוק'נ'רול ודיסקו סמבה. כל אחד מהנושאים ברצועה נפרדת הכוללת את כל השירים בתוכה) 13. BELFAST – אוסף להיטים ישנים תקליטי ילדים: 1. סיפורי אנדרסן – תסכיתים ופזמונים מאת רות כסלו. מוסיקה מאת דרורה חבקין. 2. הצברים שלנו – 53 שירי ילדים 3. 100 שירים ראשונים (שני תקליטים) 4. דירה להשכיר – סיפורים ושירים מאת לאה גולדברג. משתתפים: חיים יבין, מיקי קם, חנה לסלאו, ראובן שפר וחנה בן ארי. כמו כן, אם תהיה התעניינות, אני אוכל להשיג את התקליטים: צ'יטי צ'יטי בנג בנג – קריינות מאת חיים יבין, ואת תקליט שירי ההצגה המקורית עוץ לי גוץ לי. אפשרות להחלפה בעד דיסקים ותקליטי פרוג רוק/ רוק קלאסי/ רוק ישראלי. מסירה ידנית בלבד באיזור השרון (הוד השרון-כפ"ס). יצירת קשר: באייסיקיו #126965048 במייל [email protected]

spiderrrman

New member
למכירה\החלפה

scooter-age of love music of the movies- the love songs volume two five-5 (לא כתוב השם ,השיר הראשון בדיסק: slam dunk da funk) nirvana-unplugged in new york madonna-ray of fight hitman-9 five-kingsize natalia oreiro-turmaline boyzone-where we belong oasis-be here now oasis-morning glory? aerosmith-pandora's toys aerosmith-big ones notting hill-פסקול moby 18 moby-play party time 4,5 westlife -world of our own westlife-coast to coast no doubt-trasic kingdom natalia imbruglia-left of the middle 1977 grammy nominees מתח גבוה הגמלים-רוק מחנה יהודה השמחות רון שובל-מסובבת אותי ליאור נרקיס-זה מהלב אייל גולן-צליל מיתר כל הדיסקים 20 שח -מאיזור ירושלים-לפעמים קופץ לת"א גם ,או להחלפה על דיסקים או כל דבר אחר פתוח להצעות. אימייל: [email protected]

spiderrrman

New member
וגם הספר של דיויד גרוסמן-

יש ילדים זיגזג" חדש לגמרי לא נקרא פעם אחת במקום 78 שח רק 40!

למעלה