דימום חלשים - מחפשת עידוד ועזרה מנסיונכן

גל242

New member
דימום חלשים - מחפשת עידוד ועזרה מנסיונכן

אחרי הפסקת הריון בשבוע 27 בגלל מיעוט מי שפיר ועיכוב בהתפתחות. ממש בהתחלת הריון - שבוע 7, עם קלקסן, נרות אנדומטרין וזריקות גסטון היו לי בהתחלה כמה פעמים דימום (לא חזק) רק בניגוב , הופיע והפסיק. זה קרה כ 3 פעמים ביום חמישי האחרון - היה גם בבוקר וגם בערב שוב דימום - הספקתי לראות רופא וגם להגיע למוקד - ויש דופק לקחתי כמה ימים מנוחה אחרי זה ולא היה כלל דימום ביום ראשון הייתי בביקור אצל הרופא ושוב בלילה - דימום בניגוב. חשבתי שזה בגלל האולטרסאונד אבל מאז כל בוקר יש דימום - נראה שזה הולך ונחלש, זה מופיע רק פעם אחד בבוקר (אחרי כמה שעות שינה רציפה, בדרך כלל מתעוררת לבדוק כל שעה וחצי בלילה). סליחה על התיאורים הפלסטים - זה יותר דומה לרירית ורודה- חומה. אחרי יום ראשון (הביקור אצל הרופא) החלטתי שכל פעם לראות רופא רק מלחיץ אותי ולכן אמתין לביקור הבא. (במיוחד אם הבדיקה הוגינלית גם יכולה לגרום לכך) אבל, לא ממש מצליחה להשאר רגועה - ולכן שואלת - מוכר לכן? הרופא שלי אומר שדימומים (בהריון תקין) שכיחים אפילו יותר מבחילות והקאות, אבל מצידי - רק תנו לי בחילות והקאות מחכה לכן

אני יודעת מנשים רבות

שדווחו על דימומים בתחילת ההריון, ובכל זאת זכו להחזיק תינוקות בריאים בסוף ההריון. אבל אני חושבת שערנות יתר- לא יכולה להזיק, ואולי בכל זאת כדאי לך להקדים את הביקור אצל הרופא רק כדי לוודא שהכל בסדר. אני מניחה גם שמנוחה עשויה להואיל. מחזיקה לך אצבעות שהדימומים ייפסקו, ולהמשך הריון קל ותקין!! סינדרלה

גל יקרה, שמחה לראותך כאן!

דימום בתחילת ההריון זה כמעט דבר נורמלי המון המון נשים יעידו על כך. כן לנוח הרבה, כן לשתות הרבה, כן ללכת לעשות או.ס. ע"מ להיות בעניינים אבל לא בבהלה. מצד אחד, אם הכל בסדר, לא נורא אם תדעי את זה בבוקר ולא בלילה במוקד, חבל על הריצות והעצבים. מצד שני, אם חלילה משהו משתבש, לא יעזור שתסעי בלילה. פשוט לא יעזור. נסי לעשות כל דבר שמסיח את דעתך וגורם לך להרגיש טוב (במקרה זה - סקס כרגע מחוץ לתחום, סורי!). נשמח אם תעדכני אותנו מפעם לפעם בהתפתחויות טובות!!! חיבוק, אלה

אפונענע

New member
לפי הרופא שלי - דימום בניגוב זה "חוקי" ../images/Emo6.gif

מבינה מאוד את הלחץ כל פעם שמנגבים
ותשתי המון המון מים - זה מרגיע פעילות רחמית, וגם סתם בריא.
טוב לראות אותך כאן !

Tנקר בל

New member
אכן - שכיח מאוד

סביר להניח שההריון ימשיך ויהיה תקין. כדאי לשתות הרבה ולהימנע ממאמץ.

בערך באותו הסרט

(כולל הסיבה להפסקת ההריון הקודם ומועד ההפסקה
) כעת, בראשית ההריון היו דימומים בעיקר בבקרים ברמת הכתמה/ ניגוב. אנדומטרין לא ממש העלים את זה, מה שעזר, כנראה, זה שינוי בתוכנית דילול הדם. כמה קלקסן את מקבלת? כמה את שוקלת? לוקחת גם אספירין? כמה? אם את בעלת סוג דם חיובי, בהחלט אין דחיפות לראות רופא לאחר כל דימום, בטח אם הוא ברמת ההכתמה. ממילא את לוקחת כל מה שאפשר. מחזיקה לך אצבעות.

מיליתו

New member
מוכר

גם לי היה את זנ בתחילת ההריון. עכשיו שבוע 19+ והכל נראה בסדר טפו טפו. אבל זה באמת מעצבן ומלחיץ לראות את הכתמים האלה כל פעם. לרוב דימומים חלשים, שלא רואים להם מוקד ממשי בא"ס לא מעידים על הפלה.

גל242

New member
תודה לכולם - מקוה לטוב

זה באמת מעודד כל התגובות האלה אני מנסה להתיחס אל זה כ"בחילה של בוקר" - מופיע כל בוקר (בלי לפספס), כל פעם זה די חלש אני חושבת שאולי בכל זאת אלך לרופא מחר אולי אבקש לבדוק רמת פרוגסטרון, גם אשאל אם זה באמת יכול להיות קשור לקלקסן (לוקחת רק קלקסן בלי אספירין) אעדכן מקוה לטוב לכולנו, בפורום הזה באמת מגיע הריון משעמם

למעלה