דימום בתחילת ההריון

דימום בתחילת ההריון

שבוע טוב, הבוקר ראיתי דימום קל בניגוב בשירותים ולא ייחסתי לזה חשיבות. מאז הדימום התחזק קצת וזה נראה כמו תחילת מחזור. אני בסוף שבוע שישי. מה זה?! תודה מראש

דפנהאי

New member
זה אומר שאנחנו יכולים להחזיק לך אצבעות

זהיכול להיות שום דבר ויכול להיות משהו אחר. צריך ללכת לראות דופק באולטרה סאונד מחר, תתקשרי לרופא שלך ותבקשי הפניה או תלכי למוקד לבריאות האשה. באופן כללי - רב הסכויים שהכל בסדר אבל צריך לבדוק.

שילולה

New member
אם הדימום ממשיך- לכי למיון

או למוקד הרפואי קודם כדי לקחת הפנייה, כדי שלא יחייבו אותך בעלות מליאה של אישפוז. לי היה דבר דומה בתחילת שבוע חמישי ובסוף התברר שהיה לי כנראה היריון כימי. עשית כבר US ? בהצלחה ומקווה שזה לא משהו רציני.

מה זה הריון כימי?

לא עשו לי עדיין אולטרא סאונד. אני הולכת למדא, תחזיקו אצבעות. אעדכן. תודה

teanana

New member
יכול להיות כמה דברים

אני מציעה לך להתקשר או לפגוש רופא בהקדם. לי גם היה בשבוע 6 משהו דומה. התחיל כהפרשות חומות והפך לדימום ממש של שבועיים. הרופא אמר שיש כמה אפשרויות שאחת מהן הייתה הריון מחוץ לרחם. שווה בדיקה! אצלי בסוף זה לא היה כלום והנה אני בשבוע 33 עם הריון תקין לחלוטין
. אין לי מושג מה זה במקרה שלך ואני מקווה שזה באמת יהיה כלום אבל לא הייתי מחכה ומיד פונה לרופא. תרגישי טוב!

מוריה 25

New member
../images/Emo41.gifבוקר טוב בנות...

יש לי שאלה קצת מביכה....היום בבוקר הייתה לי הפרשה קטנה חומה (סליחה על התיאור) בניגוב בשירותים.... מזה אומר? זה מסוכן? אני בשבוע 4+5

פיצוש 1

New member
בנות יקרות מנסיוני שבוע 16 עד לפני שבועיים די

דימומים. בשבועות התחלתיים לא בהכרח שיראו דופק,אל תלחצו מה שחשוב לראות האם ישנו שק הריון ושק חלמון בתוכו(בעצן ההזנה של העובר) בערך בשבוע 8 רואים דופק כפי שצריך. ואם יש לכן הפרשות חומות,בדר'כ זהו דם ישן ממחזור קודם שהרחם מסלק החוצה. צריך באמת לעלות למיון כאשר ישנו דם טרי וזרימה. מאחלת לכן הריון קל משעמם והמון המון בריאות תנוחו ותשתו המון מים כי זוהי בעצם התרופה הטובה ביותר.

בובה28

New member
גם לי היו הפרשות חומות בהתחלה

שאלתי את הרןפא שלי על סף בכי מה יהיה והוא אמר לי להירגע,שכל עוד ההפרשות הן חומות זה בסדר,אבל אם מתחיל דימום לבוא ליבדוק.

למעלה