דימוי עצמי / תדמית חיצונית

cunthoney

New member
דימוי עצמי / תדמית חיצונית

נכון יש כאלה שהן נראות ילדות טובות אבל בעצם הן משתרמטות ומשתרללות לייק דר איז נו טומורו??? ונכון יש את אלה שהן מתלבשות גרררר ומקרינות סקס הטירוף אבל בפועל הן מה זה צמחוניות ותמימות ושמרניות בהתנהגות? ונכון יש גם כמה שגם נראות מזדיינות וגם באמת מזדיינות, ואללה ירחמו, גם כאלה שנראות יידי בת ההרים והן באמת היידי בת ההרים??? למשל, אני נחשבת אחת כזאת בלגניסטית שעושה שערוריות יותר ממה שצביקה הדר מוליד כוכבים, ו... אני גם באמת כזאת.... אולי אפילו יותר ממה שאנשים חושבים, כי חלק מהדברים שעשיתי אפילו עלי לא היו מאמינים.... אז... מעניין אותי מה הדימוי העצמי שלכן וכנגד זה מה התדמית שלכן בחברה. מי נגיד מרגישה שהיא נסיכה טהורה וסתם יצא לה שם של **** ומי מרגישה שכולם חושבים שהיא ילדה טובה פוצי מוצי אבל בעצם היא כוכבת פורנו סמויה. שתפו.....

פשש זה נושא לדיון נהדר לדעתי

לא חושבת שאי פעם העלו את זה. ואם בא לך לשתף אותנו במה שעשית אז בכייף. בעבר אני מודה הייתי שרמוטה. התלבשתי כמו שרמוטה, הקרנתי לעולם: "אני מחפשת סקס" והתנהגתי ככה.. היום כבר לא. עברה לי התקופה הנוראית הזאת כי הבנתי כמה טעויות עשיתי. אמנם ליציאות ולעיר אני מתלבשת בצורה סקסית וחושפנית כי אני פשוט אוהבת את זה, זה יפה לדעתי, אבל זה לא שאני מנסה לשדר: אני רוצה סקס, לא. אני פשוט אוהבת להתלבש ככה. כמובן מי שמנסה לעשות שטויות וחושב שאני איזה שרמוטה אני מעיפה אותו. הדימוי העצמי שלי מאוד גבוה. אני מאוד מרוצה מעצמי, מאיך שאני נראית, ומכולי, ואני מראה לעולם את האהבה העצמית שלי, בכך שאני מתלבשת בצורה סקסית ומראה את מה שיש בי. אז בנים, פעם הבאה, כל מי שבקושי לובשת בד עליה, אל תחשבו שהיא שרמוטה, כי אולי היא לא. אולי היא סתם אוהבת את הסגנון לבוש הזה.

TaJu

New member
התדמית שלי.

לי יש תדמית של מופרע, מצחיק, מטורף, מוכשר מאוד. ומצד שני יש את הצד השקט הרגיש שלא כל-כך מכירים וזה קצת מעצבן לפעמים.

ShUsHu GiRl

New member
אני

מבחוץ אני נראית כמו ילדה טובה וחמודה אני לא מתלבשת בפרובקטיביות או מתנהגת כך אבל החברים הקרובים יודעים שאני די פרועה חולת מין וכל מה שקשור אני די סוטה אבל לא משתרמטת.. יש הבדל

מחדדת

New member
אני לא חלק מהפורום, אבל בכל זאת בא

לענות. ברשותכם כמובן. אני. מתלבשת בחושפניות. לפעמים מרגישה צורך להקרין סקס. בדרך-כלל זה מה שאני עושה. לרוב זה מה שקולטים ממני. אז אולי זאת הסיבה שאני לא צריכה להתפלא כשאנשים מרימים גבה, ובקול מפקפק משהו שואלים אותי "מה את בתולה....?" לא יודעת למה אני עושה את זה. אולי כי אני אוהבת את תגובות הפליאה של האנשים [וכן, אני אוהבת אותם], אולי כי אני סתם אוהבת להתעלל בזכרים ולגרום להם לחשוב שהם יכולים להשיג אותי ואז לנפץ להם הכל בפרצוף... אולי...

מחדדת

New member
בגלל שארצנו כל-כך קטנה אני אעדיף

להמנע מלענות. איתך הסליחה

j a c k i 8

New member
גיוון! קצת ארוך..

בביצפר החברים חושבים שאני הדבר הכי תמים בעולם, בבית חושבים שאני מופרעת, יש כאלה שיגידו שאני קריזיונרית ואחרים שאני הכי מתוקה בעולם. יש כאלה שיגידו שאני מחושבת ורגועה ואחרים חושבים אני אימפולסיבית ומשוגעת... כל אחד חושב עליי משהו אחר ובצדק. אני שילוב של המווווון דברים. ביום יום אני מתלבשת חמוד, יעני ג'ינס וחולצה, ואז יש את אלה שקוראים לי סקייטרית.. בביצפר אני נחשבת פריקית ובלילות חתולה... מה לעשות-גם אני אוהבת חשוף!! למען האמת אין ממש תדמית שתתאים לי אני חלק מהכל..

אצלי זה..../images/Emo80.gif

יותר תלוי בשם שלי. כשאני מיכל, אז אני הילדה הטובה, המצטיינת בלימודים, החכמה, זו שתמיד תעזור לכולם..
כשאני מישל, אני הרבה יותר משוחררת, פתוחה, חרמנית

zigzagirl

New member
מממ

קשה לי להגדיר את התדמית שלי. זה תלוי מה אני רוצה שיחשבו. אני יכולה לגרם לאנשים לחשוב שאני הילדה הכי תמימה בעולם והכי חנונית וחכמה וכל זה.. ומצד שני אני די שרמוטה.. מאז שיש לי חבר לא, אבל כשאני לבד.. אוהו... ויש גם פעמים שאני מתנהגת בחופשיות ומשדרת סקס אפיל מטורף... כל מיני אנשים כבר אמרו לי את זה

Mrs big

New member
תלוי.

בבצפר אני ילדה טובה ושקטה, וכשסיפרתי לבנות מהכיתה שלי כל מיני דברים הן ממש לא האמינו עליי[אבל זה יכול להיות גם קשור לעובדה שאני היחידה שהתנשקה בכיתה. :::|||] כשאני עם חברות/ידידים/לאיודעתמי אני לפעמים יכולה להיראות[לא מבחינת מראה חיצוני, אלא לפי דיבור והתנהגות] הרבה יותר שרמוטה ממה שאני. זה בעיקר בגלל זה שעם אנשים מסויימים אני בן אדם מאוד פתוח, וזה גם בגלל שאני צינית עד כאב ויש לי ראש כחול.

MC SammY

New member
אני

אין לי סגנון לבוש מוגדר. פעם בא לי ככה, פעם בא לי ככה, אבל חשוף מדי אני ממש לא אוהבת. כל מה שאנשים שלא מכירים אותי חושבים עליי, תלוי בלבוש ובאיפור שלי. בעיקרון, יש כאלה שאומרים שאני סנובית, כאלה שאומרים שאני פריקית, כאלה שאומרים שאני חמודה וטובה. בתכל'ס אף אחד מהם לא צודק... אני יכולה להיות שונה. אבל בעיקרון, "שרמוטיות"-אני לא משדרת, אם זאת השאלה.

קשת17

New member
אממממממ

אצלי זה השתנה פעם הייתה לי את התדמית של הילדה הטובה שלא עשתה כלום... היום התדמית שלי השתנתה אני אוהבת להתלבש בצורה סקסית ליציאות וכאלה ולא בשביל לשדר "אני רוצה סקס" אלא כי אני פשוט אוהבת את זה... הייתה לי תקופה קצרה שעשיתי שטויות.. (אחרי שגמרתי ת'קשר עם החבר הראשון) ואז כולם שינו את הדעה שלהם עליי ויצא לי שם של שרמוטה ומאז קשה לי לשנות את התמדית חזרה למרות שאני כבר ממש ממש לא כזאת (יש לי מישהו קבוע ולא עושה שטויות)! וסתם עכשיו אנשים מציקים לי בעניין...

sivani

New member
המ...לפחות אצלי,לכל מי שיצא לפגוש

אותי,בטח יודע. אני הילדה החמודה וההיפראקטיבית שתמיד קופצת שמחה (אבל בהחלט רואים עליה כשרע לה). אני באמת לא יודעת לאיזה תדמית זה מתאים,אבל פעם הייתי יותר תמימה והיום זה קצת השתנה אחרי כל הפרידה מעמרי,למרות שבזמן האחרון שמתי לעצמי את המעצור שהרגשתי שאני צריכה כדי לחזור לעצמי. בכל מקרה,נראה לי שיש לי תדמית די רגילה,של..נו,לא יודעת להגדיר. לא שרמוטה,לא תמימה מדי

ווו את דומה שלי

גם אני תמיד מחייכת ושמחה וצוחקת.. כולם מכירים אותי בתור אחת שכל הזמן צוחקת ומחייכת, גם כשאין משהו מצחיק, אני תמיד מחייכת :) אין זה אומר שאני מאושרת... זה אומר שאני שמחה. ויש הבדל. אבל כשרע לי.. רואים את זה.. כולי משתנה.. כל הזמן עצובה, לא מאופרת, חיוורת, בוכה, לא צוחקת, שקטה. תודה לאל שכבר לא רע לי כמו פעם.

גם אני בערך כמו שתיכן....

מכירים אותי כאחת שתמיד צוחקת..מכל דבר. אבל מצד שני..שאני מבואסת אני מדברת בשקט..לא מרוכזת...וממש לא צוחקת...ואם אני כן צוחקת שאני מבואסת..אז מהר מאוד זה עובר לבכי... ד"א...גם לי קוראים לילוש...(לי)

אמ..

טוב, אז בקשר לסקס, אומרים שאני משדרת המון סקס, המבט בעיניים, תנועות הגוף ואני לבד, אבל אני לחלוטין בתולה, פוחדת מאינטמיות. בקשר לחיי היום יום, קראו לי כמה אנשים:"בטרייה אנושית" שאני ממלאת אנשים באנרגיות, אבל מעטים יודעים כמה רע לי וכמה אני סובלת. דבר אחד שרואים עלי, זה היכולת לעזור, אני עוזרת לכולם, פיזית ומנטלית, אני תמיד יכולה לעזור ואף מזה, אני רוצה! אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו, תגידו אתם עלי..

PaperCuts

New member
אני...

קצת מזכיר את השיר... I`m a bitch I`m a lover I`m a child I`m a mother בלה בלה בלה... טוב אז אני... אמרו לי שאני נראית תמימה, משום מה גם כולם בטוחים שאני צופיפניקית (לא ממש קשור.). אבל מי שמדבר איתי יותר משתי דקות רואה שאני לא ממש ככה. ערך כל משפט שני שלי קשור לסקס, אבל אני לא מספרת בדר"כ עליי, סתם צוחקת וכאלה... מצד אחד, אני ממש לא מרגישה סקסית או "כוכבת פורנו". אני ממש מגושמת, כל הזמן מפילה דברים... אבל שאני עם חבר שלי במצב אינטימי וכל זה... אני מרגישה סקסית. זהו

למעלה