דילמת צח"מ שלנו והפתרון האפשרי

אור2221

New member
דילמת צח"מ שלנו והפתרון האפשרי

בתכלס, לא צריך להכנס לאבל. למה? כי יש לי נניח %80 מהפרקים של 4 השנים שהפסדנו, ומה שאין לי זה דברים שחתכו החוצה כי הם משעממים רצח (קריקט ושות'). פיליס שם, הניומנס שם, הTEENS שם, קולין שם, JT שם, דרוסילה שם. אולי קצת מאשלי ואבי נחתך החוצה אבל רוב הSPERM SEGA שעוד לא ראינו שם. אז במקרה הרע אפשר לנסות להתארגן ולשכפל קלטות, אני עוד לא בטוחה איך אבל זה לא נראה לי בלתי אפשרי, למרות שקשה לי להעריך בכמה קלטות מדובר. יש 8 שעות בקלטת, נכנס בערך חצי חודש בקלטת אחת. בהנחה שהתוכנית היא נטו 35 דקות (בלי שיר פתיחה ושיר סיום), זה אומר שנכנסו כ13 פרקים בקלטת אחת... מדובר בערך על 100 קלטות, אולי קצת יותר כי יש עליהם עוד דברים, כמו EMMYS, ותוכניות כמו SOAPTALK וראיונות... בחלוקה נורמלית של המלאי ביננו אפשר להגיע לשכפול קלטות, ואולי אפשר לחשוב איך פשוט מעלים את זה על CD כי לי אין תוכנה מתאימה בבית, ואז זה יהיה הכי פשוט כי אפשר להעביר את הקבצים ולא נצטרך לחרוך את הוידאו שלנו (אולי אפילו שווה לשים קצת כסף ולנסות להעביר את זה למקום כלשהו שיעלה על CD כי לשכפל 100 קלטות ל30 איש או יותר זו קצת משימה בלתי אפשרית). החופש שלי לפני (אחרי ה13.7) ויהיה לי זמן לארגן את העסק בסדר כרונולוגי. מהי הדילמה? עוד לא נדע עם צח"מ תחזור עד אז, כנראה ואחרי החופש אין מצב שיהיה לי זמן לנסות לארגן את זה, אבל נחכה ונראה. המטרה שלי היא לשכפל את העסק הזה לכולם, שכולם יעשו בחופש השלמת פערים ואז פשוט נמשיך לראות את הפרקים האמריקאים כתמיד!! לא יהיה יותר פער, נעבור לפרקים האמריקאים. כמובן, זה לא מנטרל את המאבק, ולא כולם בישראל יכולים להתמודד עם פרקים בלי תרגום אבל זו אופציה די טובה לחברי הפורום. רק צריך לראות איך מעלים על CD, כי ככל שאני חושבת על זה יותר, זו נראית כמו האופציה היחידה. בגלל שזה הרבה קלטות, אפשר אולי להגיע לסכום גלובלי עם מקום כלשהו שעושה דברים כאלו. מחשבות?

Dawn12

New member
אני בעד ../images/Emo45.gif

ואני גם מוכן לבוא לעזור לך בארגון הקלטות (או שאולי אפילו נהפוך את זה למפגש פורום
) מתי שיהיה לך זמן. באזור יולי אוגוסט אני מקווה שיהיה לי הרבה יותר זמן פנוי ממה שהולך להיות לי החודש (יש עוד אבט"ש מתקרב ושבוע שאני לא אהיה כאן בכלל
) כך שממש לא תהיה לי בעיה. מה שכן - עד כמה שזה טוב לדעת שאנחנו לא תלויים רק בחסדיו של HOT3 (וזאת הרגשה טובה מאוד) - אני מציע שנחכה עוד לראות מה יתפתח מהמאבק שלנו בחודש הקרוב ונחליט אז מה קורה. צריך אכן לקחת בחשבון שהפיתרון הזה יעזור רק לחברי הפורום ורק ממבט מהיר אל העצומה ניתן לראות שאנחנו לא לבד בעסק הזה. אנחנו צריכים להמשיך באותה מתכונת של טלפונים, פקסים, אי-מיילים, עצומות וקומוניקטים כדי להחזיר את צח"מ לאוויר.

אור2221

New member
זה טוב כי אני אצטרך עזרה

למען האמת, סידרתי כבר את 2002 ו2003 אבל 2001 בבלגן אטומי ושם אנחנו צריכים להתחיל וזה אומר לשבת קלטת קלטת ולבדוק ולסדר בסדר כרונולוגי וזה לא בהכרח קל. הבעיה המרכזית היא שהחלוקה לפרקים היא לא תמיד ברורה... וזה מאוד מפתה לראות הלאה. כאילו, יש CLIFF HANGER, והתשובה לCLIFFHANGER ממש עוד כמה דקות, לא תמשיך לראות? יהיה קשה לדבר על הפרקים.

count me in

גם אני בחופש מאמצע יולי (בתתקווה שלא יהיו מועדי ב'), וגם לי חודש יוני הולך להיות לחוץ מאוד (אבט"ש של שחר = מינוס 5 פרקים אמריקאיים?
) כמובן שזה לא הפתרון האידיאלי, אבל עדיף מכלום... למרות שלא הכי כיף לראות ב"מכה" אחת הרבה פרקים ולכסות 4 שנים תוך חודש-חודשיים נניח. יש משהו יותר כיפי שזה נמתח יום-יום, ריטואל קבוע. מצד שני, יש לנו את זה עם הפרקים האמריקאים....

Dawn12

New member
למרבה הצער כן ../images/Emo4.gif

אני סומך עליך שתסכם כראוי
גם ככה אנחנו בערך היחידים שכותבים על זה.

זה לא אותו דבר ואת משרתת את הוט...

בעצם זה שאת מחפשת פתרון ביניים את מגבה את הוט בהשתוללות החצופה שלהם...

Pete® Pan

New member
יש לכם קלטות של פרקים של 4 שנים?!

תשמעו - נוכל אולי גם להעלות את זה לשרתים שלנו, ככה כולם יוכלו להוריד מהאתר. יש לכם קלטות של כל מה שעוד לא שודר בישראל, או מה? אני לא כ"כ מבין מה הולך פה, יש לכם

taish

New member
מצטרפת ../images/Emo45.gif

אור, זה נשמע רעיון ממש טוב וגם אני אשמח לבוא לעזור לך עם הקלטות - במידה שהתאריך שייקבע לכך יתאים לי מבחינת מבחנים וכו'.

elan the one

New member
הקלטת כל הפרקים

שלום לכם כבעל נסיון רב בעריכת וידאו על DVD עלי לאכזב אותכם מעט. על DVD אחד ניתן להקליט כ- 2.5 שעות באיכות לא טובה במיוחד. אם נגיד שיש לך 100 קלטות כל קלטת כ-180 דקות פרוש הדבר כ-100 טקליטורי DVD ( לאחר עריכה קצרה הורדת פתיחות וכולי). נראה לי קצת מוגזם. אני מצטרף לכלם במחאה על הורדת הסידרה אני חושש שזה לא רק לחופשה של 4 חודשים. אילן

elan the one

New member
טעות בחישוב

לא שמתי לב שמדובר ב-8 שעות על כל סרט במקרה הזה מדובר בערך ב-400 טקליטורי DVD

אור2221

New member
ייאקקס

טוב, אולי כבר עדיף קלטות... אבל אני לא מבינה, יש סרטים ארוכים מ2.5, איך הם נכנסים לDVD?

רעיון טוב, יש רק בעיה "קטנה" אחת..

יש אנשים (למשל אני) שאין להם איך לצפות בסרטים על דיסק אצלם בבית, לכן צריך להשאיר כמה קלטות...

למעלה