דילמה קשה

MrBlueboy

New member
דילמה קשה

אמיגוס, אני שוקל ברצינות לרדת למחתרת ולעבור ללינוקס אני לא הכי מכיר את לינוקס, אבל אני בטוח שתוך שבוע שבועיים אני יסתדר שם, בכל מקרה אני ישמח אם מישהו מיכם יפנה אותי למקור מידע אמין שמפרט את היתרונות והחסרונות של כל אלטרנטיבה קראתי כמה מאמרים בנושא, אבל בכולם ניתן לראות בקלות שלכותב יש דיעה ברורה בנושא והוא לא אוביאקטיבי. אם אתם ממש נחמדים, אז אני ישמח שמישהו מיכם יפרט לי על סמך אילו שיקולים אני אמור לעשות החלטה כזאת באופן בסיסי, המחשב משמש אותי לאינטרנט, מוסיקה, אדמיניסטריטור לרשת ביתית (גדולה יחסית לבית) וזהו בערך (אני עכשיו תוהה מה אני עושה כל יום כל כך הרבה שעות על המחשב). תודה תודה ושוב תודה מתן

MrBlueboy

New member
תודה אבל

אני לא בטוח שבאתר הפינגווין הישראלי יש אווירה אוביאקטיבית תודה בכל זאת!!!! יום טוב

papapa

New member
אם אני לא טועה ...

אז בלינוקס אין תמיכה בעברית !!!!!!!! אז תחשוב טוב ... אני כמעט בטוח בזה !!!! גם אם אתה אנטי מיקרוסופט (כבר הסברת לי את התיאוריה שלך...) אתה יכול להמשיך להשתמש בWINDOWS הרי לא קנית את זה ... אז מה איכפת לך ??? אתה לא עוזר להם להשתלט על השוק אם אתה משתמש בדיסק צרוב, וזה לא הכניס להם כסף ... בלינוקס יהיו לך מלא בעיות של חוסר התאמה של כל מיני דברים ...

מנסיון אישי

עוד לא מצאתי אתר או ספרות כתובה על לינוקס שבאמת שווה את הקניה שלה אין הרבה ידע על המערכת ויהיה לך קשה להסתדר איתה אני באמת ממליץ כקודמי לשקול את הרעיון בשנית אחרי הכל אנחנו כולנו נגד מייקרוסלייב. ובשורה מרעישה : פרצו לשרת של קווין מוטניק .

shsre

New member
......../

ללינוקס קיימת תמיכה טובה בעברית ואין בעיה ספיציפית של תמיכה בהתקנים. נדמה שענו לך כבר בפורום לינוקס.

antidot

New member
מוזר...

אתה טוען שההודעה שאתה קורא לא קיימת ? כי היא פשוט נכתבה ממחשב הלינוקס שלי... אולי אני בכלל חולם ? אולי זאת לא המציאות ואני בכלל באיזה סרט ? או שפשוט אתה טועה ? Antid0t

jumpgate

New member
../images/Emo184.gif../images/Emo184.gif תן לי לנחש...

?There IS a spoon​

xroeeh

New member
../images/Emo12.gif

There IS a
Johnny

jumpgate

New member
>>>

היה אחד כזה היום בצהריים, אבל הם לא נשארו בחיים הרבה זמן...

antidot

New member
הםםם

בא נראה אם אתה זוכר:
You ask "Why ?"... I ask "Why care ?"... or in my own words: You ask whether there is a spoon. I say: "Why should I care about the spoon ?"​
Antid0t

antidot

New member
תתבייש

רוצחים מלידה. הסצינה בכלא של הרעיון לתוכנית הטלוויזיה... Antid0t

MrBlueboy

New member
סליחה???

אני כופר בהאשמות! חוץ מXp ימח שמו, אני חושב שאני הבן אדם היחיד במדינה שקנה כל גרסא חוקית של windows מ3.11 עד 2000 יחד עם 95 98 וme. איך זה משתלב עם הגישה האנטי מיקרוסופטית שלי? אם לא הייתי משלם לא הייתה לי זכות לבוא בטענות. זה מתסכל אותי לקנות מהם אבל באמת שאין לי אלטרנטיבה.

למעלה