דילמה קשה- אולי מישהו יכול לעזור?

kerennadel

New member
דילמה קשה- אולי מישהו יכול לעזור?

טוב אז מצאתי עבודה בחברה בינונית, וביקשו ממני לבוא לחתום על חוזה מחר (זאת למרות שאין לי שמץ של מושג מה התנאים) אבל... במקביל הצלחתי לעבור מס' ראיונות קבלה בחברה בקנה מידה עולמי שבה חלמתי לעבוד אבל תשובה סופית טרם קיבלתי. אני מאוד מתלבטת מאחר וגם קיים הבדל מהותי בין התפקידים, בחברה הבינונית מדובר על תפקיד פקידותי. בחברה הגלובלית מדובר על תפקיד ניהולי זוטר (למדתי מנהל עסקים). עכשיו אני לא יודעת מה לעשות ואני די מפחדת שאם אדחה הצעה זו או אחרת אשאר קרחת מכל הכיוונים. יש למישהו רעיון מה אפשר לעשות?

ema67

New member
במצב של היום

רצוי לחתום על מה שוודאי ואם תתקבלי לעבודה הטובה יותר תתפטרי,תגידי שזה לא זה וחשבת שזה משהו אחר..אולי לא הכי אתי אבל כיום זו מלחמת השרדות ואם לא תדאגי לעצמך אף אחד לא ידאג.. הם יסתדרו על כול משרה יש 700 קופצים..

kerennadel

New member
חשבתי אולי...

לבקש ארכה לגבי חתימת החוזה (נניח לקחת את סוף השבוע כדי לקרוא את החוזה בעיון) או אולי לבקש שבוע שתאריך תחילת עבודה יהיה בעוד שבוע?

ema67

New member
האופציה הראשונה טובה.

אבל שוב תהיי בדילמה אם המקום השני לא יחזיר תשובה ביום ראשון.. ואת בהחלט יכולה להגיד שאת רוצה להתחיל בעוד שבוע.. זה אומנם יהיה קצת לא נעים ששבוע אחרי תתני תשובה שלילת אבל שוב הם יגברו בשנייה ..

ורד302

New member
גם לדעתי

כדאי לך לחתום על חוזה העבודה (כמובן אחרי שתקראי אותו ותראי מה התנאים). אם אין שם התחייבות לעבודה במשך פרק זמן מסויים - אני מניחה שלא תהיה בעיה להתפטר אם תתקבלי לעבודה השניה.

למעלה