דילים למתחילים

ממליצה על בודפשט

כשלוש שעות טיסה. עיר יפה ומעניינת והשהות בה זולה. בוויז אייר אפשר למצוא טיסות בסביבות 100 יורו הלוך ושוב לאדם נכון לעכשיו לסופי שבוע בינואר. מלון ניתן לקבוע בקלות דרך אתר כמו בוקינג. קיימות בעיר אפשרויות לינה מגוונות וזולות. גם ההגעה למרכז העיר פשוטה מאוד.

לא קצת קר שם בינואר?

&nbsp
היינו שם בספטמבר לפני כמה שנים.
אכן עיר יפה, אבל האנשים לא נחמדים.
&nbsp
&nbsp

אכן קר, אבל אם מתלבשים בהתאם אפשר להנות

הייתי בסוף השבוע האחרון, שהיה קר יחסית לעונה. מאוד חששתי, כי אני רגישה לקור, אבל מעיל טוב, גופיה תרמית וגטקס תרמי עשו את העבודה. היה נהדר. בדצמבר העיר מקושטת לחג המולד והשווקים מקסימים.
לא היתה לי הרבה אינטראקציה עם המקומיים, אבל זכיתי בסך הכל ביחס אדיב.

אודרי11

New member
תחליט לאן אתה רוצה לנסוע

ותתחיל לחפש טיסה...אולי תופתע מהמחיר הזול...עכשיו אולי לא, כי זה זמן חנוכה ועוד מעט חג מולד אבל לפעמים יש הפתעות.

לפני 3 שבועות נסענו בספונטניות לאתונה..נסיעת עבודה מהיום להיום, מצאנו באליטליה טיסה ישירה ב- 160 יורו הלוך ושוב.

אני רוצה לנסוע לקפריסין, או איי יוון, או דרום הבלקן

&nbsp
אולי בסוף זה באמת ייצא אתונה

עכשיו אני מודע ... |כלנית|

אחרי שקראתי מה שכתב ליאונידס. העניין הוא, שינואר הוא זמן מעולה לטייל בארץ בצפון, וחשבתי שבאיי יוון מזג האוויר כמו אצלנו. טוב, אולי זה לא יהיה דווקא בינואר ??

moco10

New member
האקלים אכן דומה לגליל - אקלים ים תיכוני

והנוף ירוק יותר בחורף ויש גם פרחים .
באקלים ים תיכוני בחורף יש גם ימי גשם וגשם שיכול להיות חזק.
הכוונהשל אנשים היא כנראה שהחופשה הסטנדרטית באי יווני היא של ים ושמש וכל שירותי התיירות מתמקדים בכך. באיים הקטנים יש גם הבדל עצום בגודל האוכלוסייה, כי הרבה מהעובדים הם לא תושבי קבע באיים , וכמובן שהתיירים עצמם .
לטיול חורף באי יווני, כדאי ליסוע לכרתים הגדולה - יש הרבה מה לראות שם בתוך האי , מעבר לחופים.

אודרי11

New member
בדיוק...עניין של שירותי תיירות

יש מקומות שיהיה קשה לקבל שירותים הכי בנאליים..

אנחנו הגענו לפני שנים לאי קפלוניה בתחילת יוני, רצינו לשכור רכב, אבל משרדי ההשכרה בפיסקרדו עדיין לא נפתחו לקראת העונה....למזלנו בעלת הבית שאצלה שכרנו את דירת הנופש הכירה מישהו שמשכיר בבירת האי , והוא הביא לנו רכב מאוחר בערב.

אודרי11

New member
הצחקת אותי דודי

אני כותבת , ואתה בשלך, נותן עצות.

כתבתי שזה היה לפני הרבה שנים, אנחנו לא הגענו בדיל מישראל , ולא לשדה התעופה....ערכנו מסע עצמאי בין האיים האיוניים, הגענו לפיסקרדו מלפקדה במעבורת, זה היה לפני עידן האינטרנט , וכאמור משרדי ההשכרה היו סגורים עדיין.

לאונידס

Active member
מה תעשה אם הזמנת טיסה ואחרי כן אתה מגלה שאין השכרת רכב

בטיסות זולות בד"כ אי אפשר או יקר לבטל או לשנות כרטיס (באיזיג'ט אפשר תוך 24 שעות).
לדעתי קיבלת המלצה טובה. לפני שאתה מתחייב על כרטיס, אם אתה רוצה לבסס את הטיול על רכב שכור תבדוק שזו בכלל אופציה..
&nbsp

guinness76

New member
תתחיל מטיסות לואו קוסט כמובן

ראיין אייר עם מציאות לפוזנן וורוצלב וגדנסק
אפשר למצוא אפילו עד 80E הלו"ש ועל המלון אל תתפשר....

רק השבוע ראיתי אותם מציעים לפוזנן 50E לינואר פברואר...
פאפוס בכלל במחירים מגוחכים 10-15E לכיוון...

פאפוס בהחלט יתאים

&nbsp
נניח שמצאתי טיסה - איפה אתה מציע לחפש לינה ורכב?
&nbsp
&nbsp

Grosseto

New member
לינה בבוקינג

תחבורה: בפאפוס התחבורה הציבורית מעולה, והרבה חברות ג'יפים לטיולים בהרים

למעלה