דילים למתחילים

דילים למתחילים

חדשות לבקרים אני שומע מאנשים שנסעו בדילים מדהימים של הרגע האחרון, והייתי רוצה להיכנס לעניינים. פיניתי לי סוף שבוע באמצע ינואר, ואני מעוניין בחופשה בחו"ל, משהו קרוב: לא יותר משעתיים ומשהו טיסה. אה, ואני מעוניין בטיול פעיל, לא לשרוץ במלון מחוץ לעיר במשך כל סוף השבוע.

איך אני ממשיך מכאן?
פקדתי כבר את האתרים הבאים:
חוליו
בליק תיירות
הדקה ה 90
דיזנהויז
ישראיר (אתר תוקפני, ברחתי מיד)

עדיין לא מצאתי את מבוקשי. אני לא רוצה להירשם לעדכונים, כי ברור לי שהם יפציצו אותי עם כל מה שיש להם באותו רגע, בלי קשר למה שביקשתי ואיפיינתי. אין לי כח למחוק טונות של מיילים עם הצעות לא רלבנטיות, ובטח שלא טונות של מסרונים.

אשמח להשכיל מנסיונכן ומתובנותיכם.

ANZ1

New member
תעשה כמו כולם

תמצא את החבילה הכי זולה שיש עכשיו באתרים שחיפשת,
תשלם 500 דולר, ותגיד לכולם ששילמת רק 99 דולר,
ככה תהיה כמו כל השאר

YosMan1

New member
דילים היסטרים אפשר למצוא בשני אופנים:

1. להזמין זמן רב מראש (6 חודשים+)
2. הזמנה של הרגע האחרון. (בטווח של ימים ספורים)
כרגע אתה לא נמצא בשום טווח לאמצע ינואר.
אז או שתחכה לרגע האחרון ותחפש באתרים שציינת או שתחפש עכשיו לתקופה של אחרי פסח.
&nbsp

אקח את שתי עצותיך.

&nbsp
כתבתי שאני רוצה להיכנס לעניינים,
זה לא אומר שאני חייב ליישם את ההמלצות ממש עכשיו.

Nרב

New member
לא גלשת באתרים הטובים....

קודם כל תצפה בכתבה הזאת משבוע שעבר בחדשות -
הם מזכירים שם המון אתרים של הזמנת טיסות להתחיל מהם
http://www.mako.co.il/news-money/co...0061004.htm?sCh=adbcb2eb226bb110&pId=25483675

ממליצה מאד על דף "טיסות סודיות" בפייסבוק הם ממליצים שם על המון טיסות מטורפות גם בתאריכים קרובים (תלך קצת אחורה בפוסטים)
https://www.facebook.com/SecretFlyingIL/

עוד דף מעניין שהם המליצו עליו - "טוסו מפה"
https://www.facebook.com/tusumipo/

לאונידס

Active member
נקבת במספר אילוצים שמקטינים מאוד את המבחר הפוטנציאלי

קודם כל אתה רוצה דיל, אתה באמת צריך טיסה לינה ואולי גם רכב באותה חשבונית?
כי אם תסכים לפצל חשבוניות מספר ההצעות יגדל מאוד.
&nbsp
שנית אתה בודק רק אתרים ישראלים.
אם תבדוק הצעות בין לאומיות, בין אם סוכן אינטרנטי גדול כמו אקספדיה או חברות טיסה low cost המבחר מאוד יגדל.
אני לא יודע מהו המחסום אבל אם זו השפה לחלק לא קטן מהם יש אתר אינטרנט בעברית.
&nbsp
שלישית המגבלה של שעתיים טיסה.
יש יחסית מעט יעדים בטווח הטיסה הזה ובהתחשב בכך שחלקם עונתיים (כמו איי יוון) אז בינואר הם לא קיימים.
&nbsp
אני אתן דוגמה:
בטווח שאתה נתת אתה יכול לטוס נניח לקפריסין
אם אתה לא צריך מזוודה (חייב לסופשבוע?) המחיר לקפריסין בינואר הוא 10 יורו לכיוון. אם אתה רוצה מזוודה תוסיף 25 יורו.
אז אתה מסודר לגבי טיסה במחיר מצחיק? אגב מנתב"ג, לא מעובדה
&nbsp
באתר של ראיין יש הצעה של רכב קטן שכירות ליום בערך ב 14 יורו ליום (באדג'ט). מצד אחד יכול להיות שתרצה להרחיב את הביטוח והוא יתיקר אבל מצד שני אם תוותר על עניין של דיל אני מניח שתמצא מחיר טוב יותר אצל סוכן אחר.
&nbsp
באתר של ראיין (אם רוצים דיל) אפשר גם מלון, למשל מלון 3 כוכבים שנקרא Roman עם המלצות חיוביות עולה 30-40 יורו ללילה כולל ארוחת בוקר ואפשרות ביטול.
&nbsp
עוזר לך?

התכוונתי ל"דיל" במובן כללי מופשט, אין לי בעיה לפצל

&nbsp
התשובה והדוגמא עוזרות מאד, תודה.
לא שמעתי מימיי על "אקספדיה" - על האתרים שציינתי שמעתי מחברים שהשתמשו.
&nbsp
באמת אין תיירות לאיי יוון בחורף?
האמת שזה היה הכיוון שלי, איי יוון או קפריסין או דרום הבלקן.
&nbsp
&nbsp

לאונידס

Active member
אתה לא צריך לבדוק את כל האתרים, ממילא הם נחלקים ל 2 קבוצות

וההצעות בתוך הקבוצות מאוד דומות.
&nbsp
לאיי יוון כנראה שבחורף לא יהיו טיסות שכר מישראל.
כך שלא תוכל להגיע נניח לקורפו או רודוס בטיסה ישירה.
חלק גדול מאוד מאטרקציות התיירות הן אטרקציות קיץ שקשורות לים וכמובן יהיו סגורות.
חלק ניכר מהטברנות ובתי ההארחה יהיו סגורים.
חלק ניכר מהתושבים לא יהיו במקום.
זאת אומרת שתרגיש שהגעת למקום נטוש בלא מעט מקומות.
&nbsp
מצד שני אף אחד לא סוגר את הנופים, יש גם ספורט חורף (פיליון), אם ירד גשם אז יש אופציה לראפטינג....
&nbsp
בקיצור יש כאלה שלא יאהבו לטייל בתנאים כאלה, יש כאלה שדווקא אז מתאים להם.

פרח52

New member
וויז אייר בחורף

כנס לאתר של וויז אייר ובחר חופשה ביעד קרוב . הם מציעים חופשות עם מלונות שחלקם ממש במרכזי הערים. יש הנחות לרשומים כחברים. הם מאפשרים כעת עלייה למטוס עם טרולי תיקני ללא תשלום, מה שלא היה בעבר. את רוב חופשות החורף שלנו עשינו איתם ומעולם לא התאכזבנו. המחירים תמיד היו מגוחכים לעיסקה לעומת האחרים.

Faria

New member
הייתי מוותר על דילים ומחפש טיסה טובה

מתחיל בכל מני חברות לו קוסט שעובדים בארץ (וויז אייר זאת התחלה מצוינת כי מזרח אירופה, טיסה של שעתיים). מחפש טיסות גם באתר כמו אקספדיה, שם אפשר גם לצרף מלון ו"לקבל מחיר" על עסקת חבילה כזאת.
הכי נח למצוא טיסה טובה ולהמשיך משם.

moco10

New member
אתה מנסה לעשות את הבלתי אפשרי

אתה מחפש שיטה למצוא "דילים מדהימים", אבל אם הייתה שיטה כזו, אז כולם היו נוקטים בה ואז הדילים לא יכלו להיות "מדהימים" כי אם רגילים.
דברים "מדהימים" הם על פי ההגדרה, חריגים (אחרת, למה שידהימו) ומוצאים אותם במקריות ובעיקר כאשר המאפיינים שלהם לא אטרקטיביים להרבה אנשים ואילו לך כן.

אחד המאפיינים שמעלה את הסיכוי לכך שזה לא יתאים לרוב האנשים זה שהדיל מוצע ברגע האחרון (כאשר נשאר מקום ומוכנים למכור אותו בזול במקום בכלל לא).
אבל אתה ספציפית מחפש לעוד חודש, כך שגם לרגע האחרון אתה לא מוכן לחכות, למרות שציינת "דילים מדהימים של הרגע האחרון".

אם אתה רוצה למצוא משהו במחיר נמוך באופן חריג, אין לך ברירה אלא
1) לסרוק אתרים ופרסומים באופן יום יומי (ודווקא רישום לעדכונים יכול לעזור)
2) להיות מוכן להתגמש - בזמן ובמקום.

לפי מה שכתבת אתה גם לא רוצה להתעסק עם זה יותר מידי וגם מציב לא מעט תנאים.
אולי פשוט תיסע לאן שאתה רוצה ומתי שאתה רוצה ותוותר על ה"דיל מדהים" ?

אני לא מחפש שיטה - רק רוצה להיכנס לעניינים

&nbsp
וכבר קראתי עד כאן כמה הודעות שכוללות מידע רלבנטי.
&nbsp

moco10

New member
לא ברור לי מה אתה מכנה "להיכנס לעיניינים" אך כדי להעלות

את הסיכוי לקבל הצעות נדיורות יותר כן צריך ללכת להרבה אתרים (ולעשות זאת באופן כמעט יום יומי) , להירשם, ולהיות מופצץ בהודעות שכמעט כולן לא רלוונטיות.

שים לב שזו לא דרך הפעולה של רוב האנשים (בכלל או פה בופרום מהתרשמותי).
רוב האנשים מתחילים מהאילוצים והרצונות שלהם, וקונים ממה שמוצע, גם אם זה לא דיל "מדהים".

מילת מפתח: הרגע האחרון

אם אתה רוצה "דילים מדהימים של הרגע האחרון", חכה לרגע האחרון.
דבר נוסף, דילים טובים (על טיסה, כי בעיניי עדיף לסגור מקום לינה לחוד אחרת זה יוצא יותר יקר) זה לא פעם עניין של גמישות והחלטה מהירה. אתה דורש תאריכים מאוד ספציפיים, וגם לא מוכן להירשם לעדכונים או לעשות את עבודת השטח שוב ושוב מחדש (כן, רגע אחרון זה לבדוק כל פעם מחדש אם לא נרשמת לעדכונים עד שצץ משהו ולסגור אותו מיד). זה לא עובד ככה. כבר קרה לי שבין יום אחד ליומיים אחרי ירד מחיר של טיסה שרציתי באופן משמעותי, ואז מיד קניתי - אבל בדקתי שוב ושוב ושוב, וגם הייתי מוכנה להתגמש בזמן אם צריך.

למעלה