דיכאון

h-i-l-a

New member
דיכאון ../images/Emo53.gif

היי לכולם מה קורה? לא כתבתי כבר מלא זמן הייתי דיי חדשה והתחלתי לכתוב אבל אחר כך הפסקתי למלא זמן אני בטוחה שאף אחת לא זוכרת אותי ואני גם לא מצפה שאף אחד יזכור אותי.. בכל אופן החלטתי עוד פעם לכתוב כי אני ממש בדיכאון החברות המעטות שיש לי לא מתקשרות אני תמיד צריכה להתקשר אליהם ויש לי הרבה מריבות עם ההורים שלי על האוכל הם לא מבינים שאני אוכלת אז נכון שהייתי בבית חולים בגלל אנורקסיה אבל זה עבר אין לי כח לזה יותר נמאס לי מהכל!!!!!! לפעמים ניראה שאולי עדיף למות וזהו לגמור עם הסיוט הזה למרות שאני מפחדת לפגוע בעצמי ואני גם מפחדת למות בעצם אני מפחדת מהכל אני סתם ילדה פחדנית ונמאס לי כבר אני רק רוצה לישון כל היום וזהו !!! מאחלת לכולכן שיהיה לכם הכי טוב שבעולם!!

היי הילולה....

אפשר לקרוא לך ככה נכון
אני זוכרת אותך..טוב האמת שאני לא כלכך נחשבת
בכל אופן לעולם אל תוורתי! במיוחד אחרי כל מה שעבר עלייך (ואני יודעת
) את לא רוצה את זה שוב! אז תנסי לגרום להם להבין אותך נסי להיות בסדר, אולי יותר לרג´ית וככה הם יתנהגו כלפיך, אל תנסי להילחם במלחמה שאבודה מראש (נגד ההורים) תזרמי עם זה (דוגמה: דמעה) דברי איתה..ותביני איזה כייף להיות בריאה, לצחוק, להכיר אנשים חדשים, ללכת לבריכה... ל-ה-נ-ו-ת! לא להילחם באוכל, הוא לא אויב ואל תתני לו לתפוס מקום מרכזי בחייך קחי אותו כמובן מאליו
הישארי איתנו...נכיר אותך יותר טוב, שתפי ונעזור
בתקווה והרגשתך השתפרה
אני

h-i-l-a

New member
היי עדנה! ../images/Emo11.gif

היי מה קורה? אני מכירה טוב את דמעה היא הייתה איתי בבית חולים אתמול היא ישנה אצלי והיא כבר דיי בחוץ מזה אבל לי זה קשה קשה לי אין מה לעשות נמאס לי כבר מכל הקרציות כאלה תאכלי פה תאכלי שם חאלס!!! דייי נשבר לי תעזבו אותי בשקט אין לך מצבים שפשוט נמאס לך ?? כי לי זה קורה הרבה יותר מדי ואני מקווה ששנה הבאה זה ישתפר כי אני עוברת לבית ספר חדש והתחלה חדשה אחרי שנה שלמה שלא למדתי והייתי כל הזמן בבתי חולים ושטויות כאלו שפשוט נמאסו עליי ספרי לי קצת על עצמך אם את רוצה אני אשמח לשמוע בייי

mor-co

New member
הי הילה...

אני גם חדשה פה..אבל לי יש בעיה (אולי לא הייתי קוראת לזה בעייה) הפוכה משלך. יש לי משקל יתר. למרות שאני לא אוכלת הרבה...פשוט נולדתי עם מבנה גוף כזה... אז רציתי להגיד לך שתפסיקי להילחם עם האוכל. האוכל הוא הנאה. את לא צריכה להילחם איתו. תאכלי דברים שאת אוהבת. תאכלי כל היום שוקולדים וגלידות ואני לא יודעת מה... אף אחד לא שווה את זה שתמותי... והמוות הוא לא התשובה לסיום "הסיוט הזה" כמו שקראת לו. האדם היחיד שיכול לשים קץ לסיוט הזה - זה את. לא ההורים שלך, ולא אף אחד אחר..רק אם תרצי באמת לשים קץ לסיוט - אז תוכלי. תפסיקי לחשוב על אחרים,או על מה האחרים חושבים עלייך, ותתחילי לחשוב עלייך, על מה שאת חושבת עלייך ותעבדי על עצמך.... בהצלחה...מכל הלב...ושתדעי שאני פה בשבילך... מוריה כהן. (גם באי-מייל - [email protected])

h-i-l-a

New member
היי מוריה ../images/Emo8.gif

היי מה המצב? שאמרת שאני צריכה ללכת ולאכול שוקלדים וגלידות אני פשוט לא יעשה את זה כי אם כן אני אהיה יותר בדיכאון כי אכלתי ונכון שתמיד אומרים שרק אתה יכול להפסיק את זה אבל זה קשה שהייתי בבית חולים אז ילדה משם שאלה אותי אם אני רוצה להפסיק את זה ואמרתי לה שכן והיא אמרה לי שהיא לא מאמינה לי ונכון אז באמת לא רציתי ולא שנהנתי מהמצב פשוט לא רציתי היה לי בסדר ככה לא טוב ולא רע בסדר כזה ועכשיו נמאס לי אבל קשה לי לצאת מזה קשה לי להפסיק להסתכל על עצמי ולהגיד אני שמנה וקשה לי להפסיק לעלות על המשקל ולחכות לרדת במשקל קשה לי מה לעשות אני רק מקווה ששנה הבאה תהיה טובה כי לעבור את מה שעברתי השנה זה יהיה יותר מדיי בשבילי כי פשוט אין לי כבר כח יותר אין כח!!! וגם את אם את צריכה לדבר או משהו את תמיד יכולה לפנות אליי

mor-co

New member
היי הילה...

לדעתי - את צריכה לזרוק את המשקלולא לעלות עליו בכלל. רציתי לשאול אותך או להגיד לך שתשאלי את עצמך כמה שאלות: "למה אני מרגישה שמנה?" "למה אני לא רוצה להיות שמנה? האם זה בגלל האחרים ומה הם חושבים עליי או האם זה בגלל התחושה הטובה שלי, לא להיות שמנה?" "מה גורם לי להרגיש שמנה?". את לא חייבת לענות לי על השאלות האלה. אבל תחשבי טוב טוב על כל שאלה ותעני לעצמך ואם את רוצה - תעני לי ואנסה לעזור... נ.ב - מניסיון חיים - זה לא כל כך נורא להיות שמנה...במקרים מסוימים זה אפילו יפה...אבל על טעם וריח אין להתווכח. אוהבת, מוריה כהן. ותודה על הנכונות לעזור...טוב לדעת שיש לי לפנות...

דמעה

New member
הילונת שלי!!!!!!!!

אמרתי לך אתמול כבר שאת תראי שהכל יסתדר ואני בטוחה שהכל יסתדר בשבילך.... אבל את צריכה לא להתווכח עם ההורים שלך ולאכול.... אוהבת, אני

למעלה