דיי נמאס כל הבכי הזה

דיי נמאס כל הבכי הזה ../images/Emo70.gif

הפורום הפך להיות פורום תמיכה של ליצוף ופרח אם כל הכאב יש גבול לכל העומס הזה על הפורום כל שרשור שני הוא שרשור חיבוקים לפרח או לצביה איפה העינין שהיה פה פעם? איפה כל הכתיבה היפה של בנות הפורום? זה כבר לא נעים להיות פה וכל הזמן לשמוע את שתי אלו בוכות על הבעל על הפחד על ההתמודדות . לכולנו יש צרות בעיות פחדים התמודדיות אבל בטעם לא צריך כל הזמן לקטר כדי לקבל חיזוקים וחיבוקים יש המון פורומי תמיכה בתפוז לכו לשם זה ממש ממש לא נעים לתשומת מנהלת הפורום

תקשיבי טוב הפורום הנ"ל הוא תמיכה

בין נשים ואם לא נוח לך פה אז את יכולה למצוא פתרונות אחרים ניתן להביע דעה אבל לא בצורה שאת הבעת

צאי לחופשה, תחזרי בפעם אחרת

ותחליטי אם מתאים לך או לא. אפילו לא נשים לב שנעלמת.....

ToryMaster

New member
למה את צריכה להתנצל?!

לא עשית כל רע! את בסדר גמור, את מרשה לעצמך להרגיש את הכאב ולהתמודד איתו ולחוות אותו כדי להתגבר. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! את לא צריכה להתנצל! מי שזה לא טוב לו, לא חייב להיות כאן! הפורום הזה לא היה המקום המדהים והחם והנהדר שעשה לכולנו כל כך הרבה טוב, אם היינו צריכות להתנצל כאן על מה שאנחנו אומרות!

המורה לזמרה! צאי לך לחל"ת את

זקוקה לזה! אל תשכחי כשחוזרים מחל"ת המקום לא שמור לך!!! שלום!

פרח75

New member
גרמת לי להרגיש מאד לא נוח

בנות, אני מתנצלת אם העמסתי עליכם רק בגלל שעוברת עלי תקופה זוועתית. זו לא היתה כוונתי

חמודה תמיד כשקשה צריך אוזן קשבת

ואנחנו פה בשבילך וכמו שכל אחת ואחת מאיתנו יודעת לתת כתף תומכת ככה גם אנחנו היינו רוצות שיתנו לנו ולכן את לא מעמיסה בכלל תרגישי חופשי

לצבייה ולפרח המורה לזימרה כנראה

שכחה מה זה אהבה תמיכה וכתף כשצריך המון חיבוקים וחיזוקים

פרח אהובתי למי את מתייחסת???

היא בסך הכל מורה לזימרה אפילו לא מורה למוסיקה!!! מורות לזימרה מהסוג הזה קטנות עלינו!!! אנחנו אוהבים אותך ודואגים לך ורוצים לעזור לך! המורה לזימרה יוצאת לחל"ת ולא חוזרת אלינו - מקומה לא איתנו!

../images/Emo46.gifאין גבול לחוצפה!!!!

גברתי היקרה המורה לזימרהגם ואם את חושבת כך שמרי את מחשבותייך לעצמך. מדהים אותי כל פעם מחדש שדווקא מהצד הנשי אין הבנה אין פירגון ואין טיפל'ה של רגש.אני בטוחה שמהצד הגברי לא היינו נאלצות לקרוא הודעה שכזאת..... אם לא טוב לך בבית שלנו את רשאית ללכת אנו לא מחזיקות אף אחד בכח

ToryMaster

New member
מה את מקשיבה לה!

לא העמסת בכלל, אנחנו אוהבות אותך עם כלללללל העומס שלך. ברור? עכשיו תיכנסי למסנג'ר ותספרי לי איך הלך.

פרח75

New member
אני מתה לספר לך הכל אבל...

אני גמורה מעייפות. הולכת לישון איזו שעה. מבטיחה להיכנס אח"כ נשיקות ותודה על הכל

למעלה