דיי נמאס כל הבכי הזה

litzuf

New member
תודה לכל התומכות.

גם לך אורלי שמיר אין לי שום דבר נגדך.

bali

New member
מנהל
ל"מורה לזמרה" היה אומץ להגיד מי היא

אבל אם את רוצה שיקחו ברצינות את הביקורת שלך (למרות שלדעתי זה די מכוער להעביר ביקורת כזו ולקרוא לכולנו צבועות כשאת בעצמך כזו), את צריכה גם לחשוף את עצמך מי את, כי כמו שזה ככה, את רק טרולית מסכסכת שאף אחד לא מכיר פה בפורום, ובאה לשפוך שמן למדורה של אורלי...

סמויה שמה קסדה וחייבת להגיב

שלום בנות יקרות, קוראת אתכן בשקיקה וקוראת גם את דניאלה בפורומים נוספים. עם יד על הלב אני מוכרחה לומר שיצרתן לכן בית חם שכיף להיות פה, אבל בכל פעם שאני אומרת לעצמי, תחשפי את עצמך, תהיי חלק מהן, אני גם חשה שהפורום הפך להיות פורום התמיכה של פרח וליצוף. מרבית ההודעות ביום הן הודעות דיכאוניות, ממורמרות, ולא נעים לי בכלל לשמוע "התבכיינות" יומיומית ורחמים עצמיים, בלי שום לקיחת יוזמה מצידן על מנת לשפר את חייהן. כמישהי מבחוץ אני יכולה לומר שכל הודעת "הומור" והודעה שמחה נבלעת בתוך הודעת דכדוך ודיכאון, רע לי ועצוב לי, וזה בהחלט לא עושה כיף להיות חלק מכן. וחבל. נראה לי שאתן בנות על הכיף כיפאק. ההפסד שלי זה בטוח, אבל להיכנס לפורום בתקופה האחרונה, לפחות מנקודת המבט שלי עושה לא כיף. תודה על הקריאה. שלכן, נועה

אורזיגל

New member
אורלי הזדהתה בתור הכותבת

אני חושבת שהיא עשתה מעשה אמיץ. אין לי ספק שיש גולשות נוספות שמזדהות עימה, אך הקונצנזוס (אשר לי נראה מדומה, קשה לי להאמין שבכל נושא כ ו ל ן חושבות אותו דבר) כנראה חוסם אותן מלהצטרף למחאה שהביעה אורלי. זה לגיטימי, להרגיש שהשינוי שחל בפורום מפריע לחלק מן הגולשות, מבלי חלילה לפגוע בפרח או בצביה, אשר אני בטוחה שעוברות תקופה קשה מנשוא. הענין הוא שהחיבוקים הוירטואליים פה לא יפתרו להם את הבעיות, אלא רק רצון לשנות ועבודה עצמית קשה וממושכת. מההתנהלות כאן בפורום, מתקבל הרושם כי ע"י משלוח חיבוקים וירטואליים ייפתרו להן הבעיות. חשוב שגם הן תידענה שזה לא יקרה. מלבד זאת הייתי מצפה לשמוע כאן בפורום מגוון של דעות, אני מתרשמת שיש כאן חבורה של נשים דעתניות עם ראש על הכתפיים. אני בטוחה שיש לכן דיעות שונות בנושאים שונים. לצערי, מתקבל הרושם, שאתן חוששות ללכת נגד הזרם ולהביע דיעה השונה מהדעה הכללית. מצטערת, לא מאמינה שכולכן חושבות אותו דבר על הכל (מבלי להעליב אף אחת). תתפסו אומץ ותחשפו את היחודיות שלכן, אני בטוחה שככה נוכל ללמוד אחת מהשניה ולהזין אחת את השניה.

דניאלההה

כנושאת הדגל, האם את לא חושבת שיש טעם לפגם בהפיכתו של הפורום לפורום תמיכה ??? האם את לא חושבת שחיבוקים וירטואליים (כדברי אורלי) אינם מהווים תחליף ללקיחת אחריות של שתי הנשים על חייהן??? בדיוק מאותה סיבה ששתי הנשים נמצאות בסיטואציות קשות, הפורום מהותו ברובו לפחות להיות בריחה לדברים חיוביים ומשמחים שמהווים מפלט מאותן צרות יומיומיות וקשיים. אבל לצערי, ושוב בהסתכלות מהצד. הפורום נכנס לתהליך הרסני משהו של הכנסת הדיכאונות, המשברים הבכי והחרדות בצורה כל כך בולטת שזה פשוט כבר לא כיף להיכנס, לא כיף לקרוא, ולא עושה חשק להית חלק. שתהיה לך שבת נפלאה נועה.

נועה יקרה

דעותיי שלי נשמרות איתי . אבל תקראי את התגובה שלי לאוריזיגל וההודעה כאן למעלה. כל אחת מאיתנו היא שגרירת הפורום ואיך שהדברים כאן יהיו כך תלוי בכולנו הבמה כאן היא לכולם ואם את חושבת שזהו פורום רק "תמיכה" חבל מאוד בידייך הכלים לשנות את פניי הדברים כמו גם בידי כל אחת ואחת כאן. אני לא יכולה להגיד לכל אחד איזו הודעה לרשום . אבל אני יכולה להעיר ולעודד כתיבה שונה וכך עשיתי. שוב קיראי את תשובתי לאוריגזל יענה לך על השאלות והתהיות באהבה אודליה

דניאלה,

תודה, אני מניחה ששלחתי את הודעה בדיוק בזמן שהעלת את תשובתך לאורגיזל. אני מניחה שעם הזמן אהיה חלק, ובטוחה שתקבלו אותי בברכה, אבל באמת, מהלב, בינתיים, אין לי רצון להיות חלק במחול השדים הזה סביב אווירת הנכאים ששוררת בפורום לצערי בעקבות צביה ופרח. ללא שום קשר, מהתבוננות בעולם הפנימי שלך, בעיתון ועל גבי הכתוב, את נראית לי אדם נפלא וייחודי, ואשרי האיש וחברייך שזוכים מדי יום להיות חלק מעולמך. שבת שלום, נועה

אוריזיגל יקרה

הדעות כאן הן מעורבבות . יש התומכות ולא מעיזות יש התומכות ומסתתרות יש כאלו שהן פרווה יש שלא מסכימות כי סיבותיהן עימם. ואני טוענת שאם כל אחד יחליט לשתוק או לברוח פני הדברים לא ישתנו . אני שמחה שהעלתן את השרשור הזה < אורלי רק לך יש את הביצים לעשות זאת אשרייך
אני מבינה את צביה ופרח ואיתן בסבלן כמה שרק אני יכולה למרות שהאנרגיות שלי מודה נגמרות מאוד קשה לעזור וירטואלית ולא פיזי . כאשר העזרה להן זקוקות היא מקצועית בלבד. קיבלתי המון מסרים ושיחות מסנג'ר עם הבנות והדעות הן לכאן ולכאן . חשוב לי להבהיר ,,,,
הפורום הוא מקום מפלט לכולנו בימים מאושרים ועצובים . אני בעד למתן את השרשורים ובעד לנסות כל אחד ואחת מאיתנו להוסיף מתבונתה ובינתה לפורום תעודדו אתם את השרשורים של הכתיבה , סיפורים אישיים, דיונים חשובים וכו',,, יקרים לי כולכם כאן אני לא מחוקת הודעות לא אוהבת רק אם מקללים או מזלזלים וכו',,, הפורום פתוח לכולם מסקס ועד אכילת נמלים ,,,,, קדימה בואו יחד נחשוב חיובי ונזרום אם החיוך ולא העצב.

אני

מסכימה גם עם דניאלה וגם עם אוריזיגל. הפורום באמת הפך להיות מרכז תמיכה לכמה בנות וממש נהיה משעמם להיכנס לכאן. אבל באמת אם קצת נשקיע אולי הפורום יכול להיראות אחרת, אם נשנה אותו.

שנטי בת

New member
מסכימה עם דניאלהה

ואכן כל מילה אחרת מיותרת
אבל ...... ......
דניאלההה
..למה, למה אכילת נמלים על הבוקר
לא עדיף ביסלי ברביקיו או משהו כזה

r a a a m

New member
אני מסכימה איתך אורזיגל

וכל מילה נוספת מעבר למה שכתבת מיותרת...

גם אני מסיכמה איתכם בנות

אבל אנחנו לא רופאים שיוכלים לתת לכן תשובות והן צריכות להיות במעקב של רופא שלא יקרא להן איזה אסון .כדי לפרח וצבייה ללכת לרופא המשפחה ולבקש עזרה זה לא בושה ללכת לפיסכיטאר .כי אתן צריכות את זה .[אני מכירה את זה מקרוב בעלי הולך לטיפול ואני רואה שהוא מתקדם הלאה יש לו טוארט ומחלת עצבים .והוא הלך לרופא ובקש עזרה .וגם הבן הקטן שלי הולך לנירולג ופסיכטר וגם סובל מתיסמונת טוראט .ואני גאה בהם ]לכן אבקש מהם אתם רוצים לעזור קודם תעזור לעצמכם שיהיה לכם טוב פה אתם רק יוכלים לקבל חיבוקים ונישקות אבל אתם צריכים קודם כל לדאוג לעצמכם כי אנחנו לא רופאים ולא יוכלים לעזור לכם בהצלחה

ToryMaster

New member
זה לא לכעוס

אני פשוט בהלם, אתן לא קוראות את ההודעות שלהן אבל? פרח שרק אתמול הלכה להירשם במקום שצריך לעזור לה, צבייה שהייתה מספיק אמיצה וחזקה כדי לבקש מפרח ובעלה שיקחו אותה לבית חולים, דפנה שמתמודדת עם הכאבים בבטן כמו גדולה, וקצרה היריעה מלתאר עוד. זה פשוט גורם לי לפעור פה בהלם, יפה שזה מה שהבנות כאן חושבות ואני בטוחה שזה לא מכוונה רעה, אבל באמת נדמה למישהי שהתגובות המכוערות והמשפילות האלו יעזרו למישהי? שלא לדבר על זה שהן בסכנה גדולה של רק לפגוע? אני לא כועסת, כל אדם ראוי לדעתו ולטעמו, אבל בחיי

למעלה