דיי, אני לא יכולה כבר, די!

סקאלי

New member
דיי, אני לא יכולה כבר, די!

עכשיו כולם עוזבים אותי ונשארתי לבד.... כל האנשים החשובים לי,זה שבאמת איתם יכלתי לדבר עוזבים.... הפסיכולוגית שלי עוזבת (אפילו שאמרתי לכולם שאני שונאת אותה) בעצם אני אוהבת אותה, כי יכלתי לדבר איתה וזה ממש כואב לי כשהיא תעזוב. וגם החונכת שלי עוד 2 פגישות והיא עוזבת .... עכשיו, אמא שלי אמרה לי שהיא טסה לחו"ל בזמן שהפסיכולוגית שלי עוזבת. די, נמאס לי,אני שונאת שמשאירים אותי ככה................ דדדדדדדדדייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!! יותר נכון שאני ממש לא יכולה ככה........ די... מה הם רוצים....... לפני שבוע בלעתי כדורים ,די , זה לא מספיק בשבילהם.... אולי זה לא מספיק בישבילי..... אוף....... אני לא יודעת מה אני רוצה....... אוף.... הצילו.....

עליסה

New member
אורלי

אולי נישבר יחד? ביום שישי הבא אני אהיה במחלקקה... אני אגיע מוקדם, ואקבע איתך, אני יודעת שאת לא באה בימי שישי, אבל זה חשוב! אני בטוחה שראית שגם אני נישברתי.. אבל תהיי בטוחה שחלק מהשברים שלי לא יעזבו אותך... כי הם אוהבים אותך... הייתי בהלם למדי כשראיתי שכתבת פה... התעצבתי... יכולת להתקשר אליי... אז מה עם דלית עוזבת, אולי הפסיכית הבאה תהיה פסיכית יותר טובה... נכון שקשה להיפרד ולעזוב בעיקר פסיכולוגית, אבל ככה החיים. ובקשר לאימא שלך, אורלי את ילדה גדולה כבר... את קרוב לגיל 19 אני בטוחה שתסתדרי לבד...ואם לא, אולי סופשבוע תבואי אליי? או אני אלייך נראה כבר... או שתקבעי נגיד עם שרון או תמר... תעסיקי את עצמך.... ותגידי לאימא שלך שאת במצב עדין מבחינה נפשית...אם היא יכולה לקצר את הטיול (או המאורע העיסקי)... בהצלחה מתוקה אני אוהבת אותך מפה ועד לקצה הגלקסיות...ובחזרה... ואת תמיד תמיד יכולה לטלפן אליי אפילו באמצע הלילה...

סקאלי

New member
סליחה...

דבר ראשון אני פשוט לא מסוגלת ,כרגע , להתקשר אליך או למישהו אחר אין לי כוחות כרגע ,אבל ממש..... אני ממש אוהבת אותך , חולה עליך נשמה ודבר שני זה שאני לא יכולה לדבר עם אמא שלי, בשום פנים ואופן.... ואני קראתי את כל מה שרשמת, אבל אני לא יכולה כרגע להגיב ...... סליחה... תיזכרי, שאני מאוד אוהבת אותך!!!!

לסקאלי ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

הפורום תמיד פה בשבילך. שלך חנה גונן

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מקווה בשבילך

שתפגשי אנשים חדשים, תהיינה התחלות חדשות ואולי תהיי מסוגלת להעריך את הקשרים האלה בעודם קיימים ולא רק ברגע הפרידה. מכל הלב, מאחלת לך להפתח מול הפסיכולוגית החדשה, לקבל עידוד ותמיכה מהחונכת החדשה ובכלל, להביט קדימה. את שואלת מה הם רוצים... מה את רוצה? כי אם את בוחרת בחיים, תהיי מסוגלת גם למצוא את התשובות ואת הדרכים לשפר את הרגשתך ולו במעט. גם אם הדיכאון עדיין שולט, משהו בתוכך שרוצה לחיות, יוכל מדי פעם להאיר לך מבפנים, ברמז של תקווה.

למעלה