דיייי למה עשית את זה יאאווו

DaboR zx6R

New member
דיייי למה עשית את זה יאאווו

היה לי יותר מדי ביטחון יכלתי בכיף לסיים 2-3 ולקחת מעל 200 דולר במקום זה עשיתי טעות טיפשית ביותר ונכנסתי אול אין ראשון לוקח מעל 500 דולר שני 320 דולר סיימתי 7 ולקחתי 70 דולר באסהההההה

DaboR zx6R

New member
אחרי הפלופ הראשון

הוא שם לא ביט לא יותר מדי גבוה אני שמתי רייס הוא ענה לי ואז עשיתי אול אין טעות כפולה ומכופלת לא חשבתי לרגע שיש לי דאבל 10 דבר שני יכל להיות לו זוג יותר גבוה משלי טעות טעות

DaboR zx6R

New member
נתתי טורניר ענק

אבל טעות אחת דבלית גומרת תמשחק יכלתי לעשות פולד פולד פפולד ולסיים רביעי מבלי לשחק

FrecCo

Member
עד שאתה מקבל KK/AA ואתה לא מצליח לעמוד

בפיתוי ואתה נכנס בקטנה, אבל אז יוצאים קלפים נמוכים אז אתה פשוט חייב לעשות רייז ועושים לך רי-רייז אז אתה נכנס כי אתה יודע שזה בטח סתם ניסיון לגנוב קופה, ואז אתה מקבל עוד רייזים קטנים עד הריבר ששם אתה מקבל רייז גדול אבל אתה כבר פוט קומיטד ויש רק קלפים נמוכים על השולחן בלי אף פלאש/סטרייט דרואו אז אתה אומר שהסיכוי שלך כ"כ גבוה ששווה לנצל את ההזדמנות ולהפוך לצ'יפ לידר כי מי מפסיד עם KK/AA? אז אתה משווה ומפסיד לזוגיים שגם אותם היריב קיבל רק בטרן ובריבר (כי זה פולטילט) ויורד למקום אחרון ואז מרוב ייאוש אתה נכנס אול אין ביד הבאה כי קיבלת AK ואתה חייב להכפיל ודווקא אז מחליטים להיכנס איתך שני שחקנים כי אחד מחזיק QQ ואחד מחזיק 10/10 ושניהם מקבלים סט אז ה-QQ מכפיל אבל גם ה-10/10 שהיה ביג סטאק מקבל נתח יפה מהקופה הצדדית ורק אתה עף עם הכסף הכי נמוך. וזה למה השיטה של פולד עד הסוף אף פעם לא עובדת...

DaboR zx6R

New member
זה המשחק אין מה לעשות

זאת טעות שלי 100 אחוז ואין פה שום אלמנט של מזל אלה אם כן הייתי מקבל J והיה לי הכי מזל שבעולם מה שקרה לי בטורניר הקודם שאני עם KK והשחקן השני עם 66 אחרי הפלופ יוצא על בשולחן J59 נכנסתי אול אין הוא ענה לי ויצא לו 6 זה מצב של רק מזל אין פה שום הגיון מבחנתי תמיד זוגיים עדפים אפילו זוג 2 על קלפים גבוהים כמו AK אם יוצא אחרי הפלופ AK2 אז זה מצב קלאסה לעשות קופה אבל הכל שאלה של כמה ביט השחקן שם וכמה אחוזים מזה אני מוכן לסכן מהקופה שלי

למעלה