דיייייי
נמאס לי סופית מהנמלים האלו!!

אמאבולי

New member
דיייייי../images/Emo70.gif נמאס לי סופית מהנמלים האלו!!

מגיעות לכל חור, ולא רק במטבח! עכשיו, מול פרצופי, על השולחן מחשב, אחרי שכבר הרגתי לפחות יובל- מטטילות להן בנחת עוד כמה עשרות. יוצאות מתוך המקלדת, בארון בגדים (ולא, אני לא מחביאה שם אוכל
), על השולחן בסלון, באמבטיה, בשרותים, על הדלת והמשקופים, תגידו מקום- קיבלתן נמלים! מה עושים????? זה ממש מהימים האחרונים, עם בוא הקיץ כנראה. הארון היחיד שנקי עד כה הוא זה שנראה לי שמגדל בתוכו עכבר
ואני לא צוחקת. קקה.

אה האאאא!!

אני נשארת בקומה שלישית! וזהו! סופית! (עד לפעם הבאה) ריסוס זו התשובה, לא?? זכורה לי משיהי שכתבה פעם איך אצלה אין נמלים... הולכת לחפש לך.

אמאבולי

New member
תודה רבה!

(אבל לא עזר במאום. מכירה את כל השיטות החלופיות, כנראה שלא יהיה מנוס מריסוס
)

אהבת M

New member
../images/Emo5.gifשיואו! אצלי יש כל מיני חרקים מטיילים

בבית. נמלים כבר התחילו, את אומרת? תנחומי הכנים.

אויש,שישימו של שבועות באמת!החג הכי אהוב

עליי בלוח השנה! וכל שבועות אני מכינה לבנות שלי כזה

אהבת M

New member
האמת, שכבר לפני כמה זמן חשבתי, שהם,

במסגרת השינויים המרנינים בתפוז, פשוט שמו את כל האייקונים למיניהם במקום להוציא אותם לאור כל פעם, אבל אז שמתי לב שהם לא חשפו את כולם, כבר לא יודעת מה עובר להם בראש... בכולופן,

בצ'אט / מסנג'ר / לא יודעת איך קוראים לזה

שהם עשו (שמאפשר לתקשר עם ה"חברים" שלך) יש את הכל!! אבל אפשר רק להדביק אותם ולא להשתמש ב"קוד" שלהם ע"י כתיבה. זוה כבר מתיש...

tonti

New member
את כזאת בכיינית!

תבואי אלי, תראי מה זה נמלים. (את יכולה לבוא בלי קשר).

אהבת M

New member
../images/Emo124.gifיאללה בנות../images/Emo70.gifמפגשפורום אצל טונטי../images/Emo70.gif

מה שנקרא - רוכבת על גבם של אחרים

tonti

New member
יפה שלי, אל תאיימי,

דווקא מתאים לי. הוא במילואים השבוע. הזדמנות לומר לכן שאין לי שמץ קצהו של מושג איך אתן חיות ככה בשגרה. (גם לכן אין, אני יודעת).

למעלה