דיייייייייייייייייייייייייייייייייי

Turquoise19

New member
דיייייייייייייייייייייייייייייייייי

נמאס לי שהשבועות עוברים יותר מדי מהר, צריך למצוא לזה פתרון מיידי!!! שמישהו ימציא חור שחור בשם "יום שמיני" או שמישהו יריץ איזו מפלגה לכנסת שכל התכלית שלה היא להפליץ עוד יום חופשי במדינה המשוגעת הזאת! ולא, אל תתחילו עם פוליטיקה, כי אני ארצח אתכם...

כנף

New member
אם בפוליטיקה עסקינן, אז אני בעד

המשפט האחרון שלך. :)

Turquoise19

New member
אממ....

במקרה שלך, את מוזמנת לנסות להמציא "פתגם סיני עתיק" שנוגע לפוליטיקה הישראלית היפה והטובה שלנו...

Ayuda

New member
היום השמיני

מה אומר לך ממש הוצאת לי את המילים מהפה. אגב חסרות לך שתי יודים בדיייייייי! יום שמיני מתהווה לו נא להמתין זה יקרה בקרוב מאוד עוד תופתע. מקורות יודעי דבר מארגנים שינוי קוסמי מסוים שכל קווי האורך... סליחה אני מנוע מלהוסיף. עוקבים אחרי ביי.

Turquoise19

New member
מעולה../images/Emo70.gif

אני שמח שהוצאתי למישהו את המילים מהפה בפורום הזה, באמת הגיע הזמן שהשמיים ייפלו! אני יודע שחסרים לי שני יו"דים ב"דייייייי", יום יבוא וגם את כמות הפיקסלים שמותר לדחוף בנושא אני אקח למשוב.
בכל מקרה, כדאי מאוד שיום שמיני יתהווה לו, או שמישהו יוריד איזה יום עבודה ויהפוך אותו ליום כיפי חופשי שכזה, אני בעד יום שלישי ד"א. ואני מאוד שמח שאתה מנוע מלהוסיף על אותם "מקורות יודעי-דבר", זה באמת מרומם את רוחי ואת שאר הדברים השפויים שלא נשארו אצלי במנטליות, כן, תודה! וד"א, מקורות יודעי-דבר אמרו לי מי עוקב אחריך..
/
...To Be Continued

Ayuda

New member
מוכן ומזומן !!!!

עזרה ? כן זה אני!! רק תן לי לנקות את המראה הימנית יש עליה ערפל . אני בקטע הפראנואידי עכשיו עוד מעט זה יעבור. איך ובמה אוכל לעזור?? ערב טוב

כנף

New member
מזמן חיפשתי כאלה...

אחרי שתנקה את המראה הימנית (ותיישר לי אותה.. תלונה נפרדת: קבוע מזיזים לי אותה! מי החוצפן??), תנסה לעזור בכל תחום שאתה רואה לנכון.. אל תחכה לבקשות מפורשות. >רעבה<

למעלה