דייט ראשון- נפגשים באמצע או הגבר בא לבחורה?!

DANA123411

New member
דייט ראשון- נפגשים באמצע או הגבר בא לבחורה?!

שלום לכולם....קודם כל אני אברך ואשבח את הפורום המדהים הזה שנקרא "בינו לבינה"! פורום מדהים עד היום אני הייתי פעילה פאסיבית בו וזאת ההודעה הראשונה שלי פה..אז ככה.. אני דנה בת 23 הכרתי בחור מדהים דרך אתר הכרויות (בן 26). אחרי כמה שיחות באתר, נתתי לו את המספר פלאפון שלי (אחרי שהוא ממש התחנן לזה ושיגע אותי שהוא רוצה גם לשמוע את הקול שלי). דיברנו בטלפון כמה פעמים והשיחות היו בסדר גמור, נשמע בחור טוב ומצחיק ודי הטעם שלי למען האמת....קבענו להיפגש שבוע הבא לכוס קפה (לא הגדרנו את זה "דייט" אבל די ברור שזאת הכוונה כמובן). מה שהפריע לי זה שהוא לא הציע לבוא אליי ואפילו הציע לי מקומות שהוא מכיר באמצע בטענה כי פגישה ראשונה צריכה להיות במקום שהוא אמצע ביני לבינו (יש בנינו בערך 40 דקות נסיעה) , מחוסר נעימות הסכמתי. אין לי בעיה לנסוע מחוץ לעיר.. יש לי רישיון ורכב, אבל יש לי בעיה עקרונית עם זה...זה לא אמור להיות ההפך? שהגבר בא אלייך ומחזר ובלה בלה בלה???? אני לא הצעתי כי זה היה מבחינתי מן איזשהו כלל בסיסי כזה....שהגבר בא לבחורה. מה זה אומר? ואולי בכלל אני אשמה שהסכמתי או שלא אמרתי לו שהוא יבוא אליי?? מה אתם חושבים? תודה מראש למגיבים :)

אייבורי

New member
את באמת לא רוצה לדעת מה אני חושב

אבל רק שתדעי שזה תמיד תמיד נורא מבאס שהבחור לא משחק את התפקיד לפי התסריט שבנית כלכך יפה. עתידות ------- את רוצה בית קטן עם גינה וגדר לבנה יהיו לך 2 ורבע ילדים בשמות מגניבים של קונכי וצדף הכלב יהיה מתוק ונחמד והשכנות יחליפו מתכונים לעוגות גבינה ביום שבת

DANA123411

New member
אני מאוד רוצה לדעת....

כדי לדעת אם אני חייה בסרט או שבאמת ככה הגבר צריך להתנהג??? אז...מה אתה חושב? :)

OmriKi1987

New member
אין כללים,

עוד לא יצאתם לדייט וכבר את עושה לו ניתוח? צאי איתו,תכירי אותו ותחליטי מה קורה. אני באופן אישי לא הייתי מציע להיפגש בכלל,פשוט הייתי מתקשר ואומר שאני בא לאסוף אותך ככה וככה ומנתק,אבל זה אני. באמת שאין כאן שום חוק,אם הוא נראה לך - צאי איתו ותחליטי אחרי כמה פעמים כשתראי עם מי יש לך עסק.

אייבורי

New member
תשמעי

במקום להכיר את הבחור במקום להקשיב לו ולהנות מהחברה שלו במקום להנות מהדייט את עסוקה במין חשבונאות קטנה כזאת, מי אומר למי שלום זה שעולה או זה שיורד. מה שמעיד בעיקר, שיש לך תסריט בראש, כיצד יהיה הבחור כיצד הוא אמור להתנהג, מה הוא אמור ללבוש ואיך הוא יקשיב לך ותשמעו כינורות. כל זה מהווה קרקע חרבה ליצירת זוגיות. אם את רוצה באמת זוגיות אז תנסי להנות, תנסי להכיר את הבחור, להקשיב לו ובתקווה שגם תקבלי את הדברים שאת צריכה

professional CG

New member
תגידי לי

למה מי את בכלל שהוא יבוא עד אליך אפשר לחשוב שאת לא רוצה ז** בסוף כל הסיפור הזה 50|50 שמעת על זה פעם ? את חיה בסרט אחושרמוטה

את ממש לא חיה בסרט.

מקובל שהבחור בא ואוסף (מניסיון של הרבה דייטים. האמיני לי) ואם הוא לא נייד - לוקח תחבורה ציבורית ומגיע לבית קפה באיזור מגורייך. בעידן האינטרנט בחורים מנסים כל מיני שטיקים, אחד מהם הוא מה שציינת, אבל בדר"כ לא מדובר בבחורים רציניים/בשלים לקשר. סתם כאלה שיורים לכל הכיוונים ומקווים שמשהו יתפוס. בסגנון שליחת סמס "ערה" בתפוצה רחבה

professional CG

New member
את טועה ומטעה

בחור שבה בגישה של חצי חצי זה בחור רציני שרוצה עתיד טווח ארוך מהבחורה אז הוא לא עושה עליה את העוונטות של הערסים של לבוא עם מרצדס לחניה ותאמיני לי הייתי מכור לפוזות חרטה האלה אני יודע על מה אני מדבר

לעולם לא יצאתי עם ערסים.

רק עם בחורים טובים, משכילים, רציניים וכו'. לא הסתדר לרוב מהצד שלי, לא הרגשתי כימיה או שלא אהבתי את המראה (נתוני הגובה והתמונה לא שיקפו את המציאות).

professional CG

New member
שאת מצפה מגבר שיבוא לאסוף אותך

הוא אוטומטית מוריד מהערך שלך בתור בחורה מודרנית. או שהוא מוריד מהערך של עצמו עברנו את התקופה של פעם יש לך רישיון, ורכב שלך או של ההורים. אין סיבה שלא תעשי מאמץ בשביל משו שאת רוצה.

Anon143

New member
זה תלוי

אם יש לה רישיון ורכב והיא רוצה שהבחור יאסוף אותה, אז כן זה באמת יוריד לי ממנה. אבל אם יש סיבה שבגללה היא לא יכולה להגיע לבד, כמו לדוגמא אם אין לה רישיון וכו... אז זה לא בעיה. אבל באופן אישי מעולם לא הצעתי לאסוף בחורה שפגשתי באתר הכרויות, זה נשמע לי מאוד מסוכן להכנס עם בחור שאף פעם לא פגשת לאוטו כבר בשנייה הראשונה ולכן עצם ההצעה היא מאוד "קריפית" לטעמי. אני יכול לספר על שני דיייטים ראשונים שהייתי בהם שהבחורות הגיעו בתחבורה ציבורית, יחסית לאמצע של שנינו ובסוף הדייט החזרתי אותן הבייתה, שזה כבר לדעתי בסדר והגיוני.

DANA123411

New member
אין לו בעיה יש לו רכב משלו...

הקטע שהוא כן היה נשמע לי בחור רציני שכבר רוצה להתמסד, ואני ממש לא תמימה אני די בטוחה בזה שהוא כן גבר רציני אבל אולי הוא יצא לכל כך הרבה דייטים שהוא בא לבחורה והוא ראה שזה לא עובד או משהו או שהוא החליט שנמאס לו "להיות פראייר" או משהו כזה..מצד שני זה ממש מוריד לי מלהיפגש איתו...

אוגלה

New member
אל תקשיבי לה

היא מדברת שטויות. בעידן האינטרנט זה ממש לא נהוג שאת תיכנסי לרכב של בחור זר שלעולם לא פגשת מפתח ביתך. הבחור להלן מראה דווקא שהוא מכבד אותך, את העצמאות שלך ואת הפרטיות שלך. ועם כל הכבוד, אחרי מה הוא אמור בדיוק לחזר? לא נפגשתם עדיין.

../images/Emo45.gif

גברים שמבקשים ממני להגיע אליהם, אני לא מכבדת, ובטח שלא באה. אז למה הפוך זה בסדר? זה מרגיש לי כמו ניצול.

ותוספת קטנה.

שמתי לב ששני בחורים כאן הגיבו אחרת, אבל רק מסגנון הכתיבה שלהם, האם כאלו בחורים היית רוצה לפגוש? אם התשובה היא שלילית, נראה לי שאת יודעת מה לעשות...

professional CG

New member
חח אל תדאגי

חיות בסרט כמוכן זה נטו כאב ראש, יש כל כך הרבה בחורות פרוגרסיביות שאפשר להכיר ולהנות איתן.

ולא עלה על דעתך, אני מניח

שהסיבה שאת נאלצת לצאת לכל כך הרבה דייטים היא שההגדרה שלך ל"בחור רציני/בשל לקשר" היא אחת המטופשות ששמעתי עליהן אם לא ה.

אוגלה

New member
הוא הציע משהו מאוד נכון

ואם הוא מתברר כפסיכופת? היית רוצה שהוא ידע איפה את גרה בלי לדעת מי הבנאדם? אני תמיד בעד שכשנפגשים פעם ראשונה, במיוחד מהאינטרנט, לעשות את זה במקום נייטרלי, באמצע, שהוא לא המקום שלך ולא המקום שלו.

למעלה