דייג בתל ברוך..

בשרטי

New member
דייג בתל ברוך..

אני כנראה אהיה בשבת הקרובה בתל ברוך (על המזח החלק) אני עובד עם בולונז משיהו יכול להמליץ לי על פתיון /גודל קרסים/וסוג הדגים ששווה ללכת עליהם בתל ברוך? הבנתי שחבר פורום היה שם והוצא טורף? חן חן

old1

New member
דייג בתל ברוך

המלצה שלי לאחר שנים של דייג באזור לוותר על המזח החלק וללכת דרומה צמוד לשדה התעופה ולדוג על המזח שקרוב למזח הגדול , ניתן לדוג גם באמצעות רולר וגם באמצעות בוס אני אישית חסיד של הסבידה לרולר וגמברי קריסטל או תולעים לבוס בבוס אני אישית דג אם כרסים 7 או 8 וברולר אם כרסים 5 או 3 . החיסרון לפי דעתי בדייג במזח החלק הוא הסלעים הרבים שלעיתים מעייפים ומעצבנים

Pr0zac

New member
ואם הגלים טיפה גבוהים

אז הציוד מחליק ולפעמים נופל לצד השני של המזח

Pr0zac

New member
לפני שבועיים

כל מה שהיה עם בוס זה סרגוסים ואני חושב שראיתי בורי או שתיים של 100-250 גרם

old1

New member
דייג על המזח

נכון שבחורף או בים סוער לא הייתי ממליץ לדוג על המזח ,מכיוון שהוא חלק במידה ואתה דג באמצעות בוס עיקר הדייג הוא ממש קרוב למזח ובמידה והדייג באמצעות רולר יש לזרוק בקצה המזח בקו ישר למים ולהמתין בסבלנות בשעה שאתה נהנה ומשחק בבוס .... המלצה שלי היא לדוג ברולר בקרס 2 שקשורה כמטר מתחת למשקולת (של 100-120 גרם) הרבה הרבה פתיון סבידה ולשחרר קלא'צ . נכון שהיו ימים שלא העלתי דגה ברולר בבוס תמיד היו דגים לא גדולים במיוחד סרגוסים של 100-200 גרם. אבל ברולר היו תפיסות יפות.

husam11

New member
כל יום בתל ברוך

שלום.. אני כמעט כל יום נמצא בתל-ברוך, ובכן אני זה שהוציצי טורף. יש שם מלא בורי למי שיודע לדוג אותם, מלא בטירוף (אני רואה אותם בצלילות). הבעיה היא אם הים קצת גלי אז קשה מאוד לדוג שם. אני חושב שבשבת בבוקר אני אהיה שם. ביי

old1

New member
דייג בתל ברוך

HUSAM11 - ראשית שיהיה לך בהצלחה בשבת בדייג , אני אישית חסיד של דייג בלילה , לאורך השנים הגעתי למסקנה שדייג לילי עדיף מבחינת הפוטנציאל ומהנה יותר הים מולך במלוא תפארתו והדרו בשעות הלילה

למעלה