דיוני סדרות #37

nerdkey treky

Active member
סדרה שנחשבת טובה באופן כללי?
כל הסדרות הללו (החץ\פלאש\אגדות המחר\סופרגירל ואפילו ברק שחור שהוא לא בדיוק קשור אבל קצת) מתחילות "טוב" ובשלב מסוים נמאסות על חלק מהאנשים. יש להן רעיונות מגניבים אבל הן סוג של קצת מטומטמות ביחס כלפי הצופים, מבקשים מצופים לבלוע הרבה מהדברים הטיפשיים. חלק מהדברים מגניבים אך אחרי כמה עונות זה כבר נמאס. מה שכן, יש להם אירועי הצלבה ממש מושקעים, כמו מיני סרט נוקמים שמתפרש על פני כמה פרקים בסדרות שונות, זה היה נחמד לראות בפעם הראשונה, אבל גם נמאס בשלב כלשהו. זו רק דעתי, אהבתי לראות את זה אך אחרי כמה עונות נמאס לי והפסקתי. יש כאלו שלא נמאס להם. הסרטון הזה די מסכם יפה את כוונתי. יש לציין שהוא מכיל ספוילרים שונים לחלק מהסדרות

Lhuna3

Well-known member
יש להם אירועי הצלבה ממש מושקעים
כן הבנתי את זה, כמו מה שנקרא "משבר בעולמות האינסופיים"?
זה משהו שהשם שלו עשה לי ממש חשק לצפות, אבל זה בעצם מרתיע אותי מלצפות בפלאש, כי זה אומר שחייבים לראות את שאר הסדרות בשביל להבין את האירוע מן הסתם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל זה מזכיר לי שרציתי לשאול איך עשו את כריס מה שמו כל כך שחיפי בהתחלה (ניק, זה משך אותך..? :-P: )
בהחלט לא 8-{ אבל ייתכן גם שמשהו בו נראה במיוחד ממש לא טוב כי זה נראה כאילו הראש שלו גדול מידי בשביל הגוף שלו.
לעומת זאת כשהוא יצא מהמכונה ההיא...😍
ואני לא יודע באמת איך עשו את זה. לא נראה לי שאי פעם ראיתי סרטון מאחורי הקלעים של הסרט שמראה את זה.
כלומר עד הרגע כמובן:
*אם אין לך חשק לראו את הכל הסרטון אני אקצר לך: עשו את זה בשילוב של זה דברים: צילום של כריס אוונס והקטנה של כל החלקים שלו דיגיטלית ממש בכל תמונה. וגם צילום במקביל של כפיל גוף קטן.
זה נראה לי אדיר שיש בעולם שחקן שיכול לומר שהוא היה סטיב רוג'רס הקטן בסרט קפטן אמריקה. אני מדמיין אותו שוכב עם מישהי והיא מסתכלת על הגוף שלו ואומרת שהוא מוכר לה מאיפשהו והוא עונה שזה הגוף של סטיב רוג'רס בשליש הראשון של קפטן אמריקה.

וגם לגבי הסוכנת קרטר- אני זוכרת שהיתה סדרה עליה.
לא סדרה מדהימה, אבל נחמדה מאוד ואני אהבתי.
אם את אהבת את הדמות אז שווה לנסות. (יש בה גם בתפקיד משני את האוורד סטארק)

סדרה שנחשבת טובה באופן כללי?
הפלאש נחשבה באופן כללי לבין הטובות מסדרות הArrowverse (לעומת החץ שמתחילה חזק אבל כבר בעונה 3 דועכת או אגדות המחר שמתחילה מאוד רע)
בעונה 6 כבר די נמאס לי ממנה (אבל אני עדיין רואה) אבל זה אומר שבמשך 5 עונות הייתי די מרוצה.
גרנט גאסטין מעולה בתפקיד הראשי. Tom Cavanagh גם ממש ממש טוב בתפקיד שהוא עושה.

nerdkey treky

Active member
זה משהו שהשם שלו עשה לי ממש חשק לצפות, אבל זה בעצם מרתיע אותי מלצפות בפלאש, כי זה אומר שחייבים לראות את שאר הסדרות בשביל להבין את האירוע מן הסתם.
כן, בהחלט חייבים לראות את שאר הסדרות. את יכולה להתנחם בכך שאת לא חייבת לראות את כ-ל הפרקים. ספציפית איזה פרקים לראות אני לא יודע להגיד.
גם רוצה להחמיא על טום כוונה (כן, כתבתי בכוונה ;)) שעושה תפקיד יצירתי ודינאמי בפלאש, הוא אחת הסיבות הטובות לצפות בסדרה. הוא לא מספיק מופלא בשביל להחזיק מעמד 6 עונות, אבל... לפחות 4

keren or5

Well-known member
לא נראה לי שזה נכון
אמנם ראיתי את סוכנת קרטר ממש מזמן, ורק את העונה הראשונה, אבל אם אני לא טועה היא המשיכה בחייה בלי סטיב ומצאה בן זוג חדש וזה מתנגש עם מה שקרה בסוף עם הסוף של אנד גיים שבו סטיב חזר בזמן וחיי את כל חייו עם פגי.

מילי08

Well-known member
כל הסדרות הללו (החץ\פלאש\אגדות המחר\סופרגירל ואפילו ברק שחור שהוא לא בדיוק קשור אבל קצת) מתחילות "טוב" ובשלב מסוים נמאסות על חלק מהאנשים. יש להן רעיונות מגניבים אבל הן סוג של קצת מטומטמות ביחס כלפי הצופים, מבקשים מצופים לבלוע הרבה מהדברים הטיפשיים
לא ראיתי הרבה דברים של DC אבל את אלה שכן באמת פחות אהבתי. החץ והפלאש אף פעם לא הצליחו לעניין אותי, אגדות המחר ממש לא שווה את הזמן שלי וברק שחור התחילה חזק אבל פשוט נהייתה משעממת מאוד מהר. גם סטארגירל, שאני יודעת שיש לה הרבה מעריצים, התבררה כאכזבה גדולה. חלק מהבעיה היא כנראה לא הדמויות אלא בימוי לקוי ומשחק עלוב, כי מספיק שחקן סוחף שנכנס עד הסוף לדמות שלו, כדי לשכנע אותי להישאר.
בהחלט לא 8-{ אבל ייתכן גם שמשהו בו נראה במיוחד ממש לא טוב כי זה נראה כאילו הראש שלו גדול מידי בשביל הגוף שלו.
לעומת זאת כשהוא יצא מהמכונה ההיא...
טוב לדעת שהטעם שלך לא התקלקל לגמרי
אני מדמיין אותו שוכב עם מישהי והיא מסתכלת על הגוף שלו ואומרת שהוא מוכר לה
:-D :-D
לא סדרה מדהימה, אבל נחמדה מאוד ואני אהבתי.
לא. לא שווה לראות.
שוכנעתי לא לראות

nerdkey treky

Active member
לא ראיתי הרבה דברים של DC אבל את אלה שכן באמת פחות אהבתי. החץ והפלאש אף פעם לא הצליחו לעניין אותי, אגדות המחר ממש לא שווה את הזמן שלי וברק שחור התחילה חזק אבל פשוט נהייתה משעממת מאוד מהר. גם סטארגירל, שאני יודעת שיש לה הרבה מעריצים, התבררה כאכזבה גדולה. חלק מהבעיה היא כנראה לא הדמויות אלא בימוי לקוי ומשחק עלוב, כי מספיק שחקן סוחף שנכנס עד הסוף לדמות שלו, כדי לשכנע אותי להישאר.
משחק פחות מפריע לי, אני חושב שזה משהו קצת סובייקטיבי (משחק מעולה\גרוע אולי פחות, משחק בינוני+\- יותר קשה לשפוט) וברוב המוחלט של הסדרות המשחק מספק אותי בשביל לא להתייחס אליו. הבעיה החמורה יותר זו הכתיבה (שאולי אגב מבליטה את המשחק הלא מוצלח). אבל זה חלק מהאופי של הסדרות. מי שצופה בזה יכול לקבל את כל המגרעות... לנצח? ועדיין להנות. יש בסדרות דברים שכן פונים אלי בתור אחד שאוהב סדרות מד"ב ו\או פנטזיה. אבל זה לא אומר שאני אקבל את כל השאר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אמנם ראיתי את סוכנת קרטר ממש מזמן, ורק את העונה הראשונה, אבל אם אני לא טועה היא המשיכה בחייה בלי סטיב ומצאה בן זוג חדש וזה מתנגש עם מה שקרה בסוף עם הסוף של אנד גיים שבו סטיב חזר בזמן וחיי את כל חייו עם פגי.
אבל לא
כשסטיב חזר בזמן להחזיר את אבני האינסוף הוא חזר בזמן לקו זמן נפרד, לא לעבר שלהם. הרי הם לקחו את אבני האינסוף לא מהעבר שלהם, הם לא שינו את העבר שלהם (בעבר שלהם לוקי לא הצליח לברוח מיד אחרי הקרב בניו-יורק למשל). אז סטיב חי עם פגי חיים ארוכים בקו זמן האחר ההוא.
שוכנעתי לא לראות [את הסוכנת קרטר]
כלומר את בוטחת במיקי יותר מאשר בי.
אני אזכור את זה כשאני אחליט מי מקבל האדמה (כשיחזור אלי הכוח הזה)

למעלה