דיוני סדרות #37

dilia snake

Well-known member
אני מבינה מהודעותיכם שסופרמן מופיע גם בסדרה סופרגירל - אבל עם שחקן אחר? והאם הוא מופיע שם הרבה או שמעט?
הלכתי לבדוק לך ולפי ימד"ב הוא מופיע בשש פרקים סה"כ ורק בעונות 2 ו-4-5(עם אותו שחקן).

נזכרתי משהו קטן שעצבן אותי בפרק וזה שג'ורדן מתנצל בפני החבר לשעבר של שרה על זה שהוא נישק אותה ואומר שהוא לא היה צריך לעשות את זה.
סליחה אבל זה היה באשמתה בלבד, מאיפה הוא אמור היה לנחש שיש לה חבר?? אני כל כך שונאת שאנשים מתנצלים על דברים שלא היו באשמתם בשום צורה.
(y).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מאוד אוהבת את אדוארד נורטון וחבל שהוא נעלם. אהבתי אותו בתור הענק. הוא מביא פגיעות עוצמתית לדמויות שלו.
אדוארד נורטון באמת שחקן מעולה. אבל הוא לא היה משהו בתור הענק הירוק.
אבל יותר מזה פשוט עשו את הענק הירוק מאוד מוזר בסרט הזה. ראיתי לפני כמה זמן סרטון שעבר על האפקטים שבהם יצרו את הענק של אריק באנה (בסרט מ2003) של נורטון ושל רופאלו - וזה של נורטון עשוי הכי רע.
צפיתי בסוף בכולם (בעקרון דילגתי בהתחלה על הענק הירוק ועל איירון מן 2,3 אבל בסוף השלמתי גם אותם.
אגב, אני מניח שלא צפית בסרטוני הוואן-שוטס. שווה לראות גם אותם בשביל הכיף.
הדבר שבעצם הכי חשוב לי להגיד הוא פשוט שקלארק ממש חתיך וחמוד :love:
כן כמובן. אם היית רואה את הסדרה זאב צעיר אז היית מכירה אותו ממזמן ושם הוא גם המון בלי חולצה. וגם איכשהו הוא רק אחד מעשרת הבחורים הכי חתיכים שם.
בעצם את יכולה להשלים את זאב צעיר. אומנם זה 6 עונות אבל את רואה כל כך מהר שיש סיכוי שסיימת כבר לראות את כולה לפני שהספקתי לסיים את המשפט הזה.
גם מוזר לי לשניה כל פעם שקוראים לו קלארק כי זה מבחינתי עכשיו שם של בת.
חחחחחח
לקח לי רגע להבין למה את בכלל מתכוונת. האמת שלא זכור לי שחשבתי שזה מוזר בה100 שלבת קוראים קלארק. עכשיו שאני חושב על זה זה נראה לי מוזר.
אני מבינה מהודעותיכם שסופרמן מופיע גם בסדרה סופרגירל - אבל עם שחקן אחר? והאם הוא מופיע שם הרבה או שמעט?
כן. אבל כמו שעדי אמרה, זה אותו שחקן. גם לואיס הופיעה שם עם אותה שחקנית.
הופיע שם גם אבא של לואיס, אבל הוא היה שחקן אחר. גם הופיעה שם אחותה של לואיס (אני חושב לוסי) שאני לא אתפלא אם לעולם לא יזכירו שוב.
*אני שכחתי מזה אבל מסתבר שגם הדמות של מורגן אדג' הופיעה כבר בסדרה של סופרגירל. וגם הוא היה שחקן אחר.
נזכרתי משהו קטן שעצבן אותי בפרק וזה שג'ורדן מתנצל בפני החבר לשעבר של שרה על זה שהוא נישק אותה ואומר שהוא לא היה צריך לעשות את זה.
סליחה אבל זה היה באשמתה בלבד, מאיפה הוא אמור היה לנחש שיש לה חבר?? אני כל כך שונאת שאנשים מתנצלים על דברים שלא היו באשמתם בשום צורה.
כן זה באמת מגוחך שהוא מתנצל בפניו על זה.
אם כבר אז אולי הוא צריך להתנצל בפניה.
בכל מקרה החבר הזה היה צריך להתנצל בפניו על כך שהוא התנכל לו ולאחיו.

מילי08

Well-known member
קפטן אמריקה 1 - check
חשבתי שכבר ראיתי אותו כי יש לי איזשהו זכרון עמום מהסרט, אבל יכול להיות שזה אחד מהסרטים הבאים של הקפטן, או שראיתי ואני פשוט לא זוכרת כלום (שזאת אופציה מאוד ריאלית...).
יכול להיות שאני בכל זאת אצפה גם באיירון מן כדי לראות את הבלאק ווידו ואיך היא נכנסה לתמונה.
נראה לי שהקצב שלי יהיה משהו כמו 2-3 סרטים בשבוע, אז כנראה שאני לא אצליח לצפות איתכם בפאלקון (או איך שלא קוראים לסדרה הזאת)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קפטן אמריקה 1 - check
חשבתי שכבר ראיתי אותו כי יש לי איזשהו זכרון עמום מהסרט, אבל יכול להיות שזה אחד מהסרטים הבאים של הקפטן, או שראיתי ואני פשוט לא זוכרת כלום (שזאת אופציה מאוד ריאלית...).
יכול להיות שאני בכל זאת אצפה גם באיירון מן כדי לראות את הבלאק ווידו ואיך היא נכנסה לתמונה.
נראה לי שהקצב שלי יהיה משהו כמו 2-3 סרטים בשבוע, אז כנראה שאני לא אצליח לצפות איתכם בפאלקון (או איך שלא קוראים לסדרה הזאת)
אפילו לא מילה אחת על מה חשבת על הסרט?

מה הכוונה? ואיפה אפשר לראות?
אין לי כוח לקרוא על הבוקר את הקישור שצירפת. ארוך לי מידי
לא כל כך בשבילך כי את עוד לא ראית את הסרטים. אם כי בעצם...
מדובר בחמישה סרטים קצרים שיצאו שקשורים לעלילות הסרטים. הם לא ממש עלילה הכרחית, סתם משהו נחמד ומצחיק.
The Consultant - מקשר בעצם בין איירון מן והסרט של הענק הירוק (|ספוילר|לענק הירוק 2008 מסביר למה טוני סטארק מופיע בסצנה בסוף הסרט)*
A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer - כפי שאפשר להבין מהשם זה מתאר משהו שמתרחש ממש לפני הסרט של ת'ור.
Item 47 - מתרחש זמן קצר לאחר עלילת הנוקמים 1.
Agent Carter - מתרחש זמן מסויים לאחר הסרט קפטן אמריקה 1.
All Hail the King - מתרחש זמן מסוים לאחר איירון מן 3.

*את מודעת לזה שלרוב הסרטים האלו יש סצנה לאחר הכתוביות, כן?

didalf

Well-known member
זה 6 שבועות עכשיו עם פרק בשבוע אולי תגידי לאמצע-סוף.
אני גם לא שמעתי על זה8-*

Lhuna3

Well-known member
לא יודעת מה זה בדיוק היה בסצינה בהתחלה עם now the resurrection begins והדבר הכתום. אבל כנראה קשור לסצינה האחרונה.

ג'ורדן נהנה להיות כוכב הפוטבול עכשיו, סם גם מגלה על הכוחות שלו.
וטאג, ילד אחר מהנבחרת, פיתח כוחות מיוחדים ככל הנראה בהשפעת הפיצוץ שג'ורדן גרם אבל זה רק זירז משהו אחר שהיה שם.
והוא ישלח לבי"ס לילדים עם כוחות מיוחדים (מזכיר משהו...)

האסיר קילגרייב (אבל לא קילגרייב שלנו, קילגרייב לא-חמוד) שגם כן יש לו אובססיה לסופרמן ברח ופיתח נשק על קולי או משהו שמנטרל את סופרמן אבל לא ליותר מידי.

קלארק מנסה לארגן ארוחת ערב רומנטית לפיצוי לויס על כל הפעמים שהוא נעדר, ואז הוא כמובן חייב שוב להעדר.
כאילו מישהו לא ידע שזה מה שיקרה.
אבל איזה מתוק הוא |מאוהב|

clark.png

אדג' מנטרל בינתיים את איומי הפרסום של לויס ע"י איומים בתביעות, ומזמין את לאנה ובעלה לארוחת ערב ורומז לה על הזדמנויות קידום, אבל הוא לא בא לה טוב. (האמת לא כל כך הבנתי על מה היא באה לבעלה בטענות על הקטע שהיה שם.) בעלה עדיין מאמין בו ומשכנע את העיירה במועצה להצביע בעד לתת לו לפתוח שם מכרות.
מסתבר שבמכרות שם יש X-קריפונייט שבעזרתו הוא מתכנן להקים לתחיה צבא מרושע כלשהו.

dilia snake

Well-known member
ראיתי גם...

קלארק חמוד!|לב|

איך יודעים שג'ון דוש? לפי הקיסם שיניים|פנים|

הייתה לי תחושה שבשלב מסוים העלילה של לויס תתקשר איך שהוא לקלארק/סופרמן, מעניין אותי אם בסוף זה גם יתקשר ללות'ר ההוא או שזה יהיה שני דברים שונים שהם יצטרכו לטפל בהם.

והמועמד לתואר סב/אב/חם השנה הוא סאם! סתם לא, ידעתי שזה ייגמר רע ברגע שהוא אמר לבנים שאסור להם להפריע לקלארק.
אבל זה היה קצת מחופף הקטע שהבנים קוראים לו ותוך חמש שניות הוא מתאפס על עצמו, וגומר את הסיפור עם קילגרייב(ברצינות???)

האיש הכי חשוב בעולם? אני במקום קארה ובארי והאחרים הייתי נעלבת.

אבל הוא לא בא לה טוב. (האמת לא כל כך הבנתי על מה היא באה לבעלה בטענות על הקטע שהיה שם.)
גם אני לא, זה לא שהוא ניסה להתחיל איתה או הטריד אותה מינית8-*.

משהו בגילאים של כולם לא מסתדר לי, זה מרגיש כאילו כולם צעירים מידי להיות הורים אחד של השני(גם לויס וקלארק וגם סאם), אלא אם כולם הביאו ילדים בגיל 20 מקסימום.

Lhuna3

Well-known member
איך יודעים שג'ון דוש? לפי הקיסם שיניים|פנים|
חחח אבל הוא דווקא בכלל לא דוש, וטוב שכך, כלומר שלא הפילו אותו לקלישאה הזאת למרות שעל הנייר הוא אמור להיות.
הייתי אפילו אומרת שהוא קצת טוב מידי בשביל שזה יהיה אמין לגמרי, אבל אני בכל זאת שמחה שהוא כזה ובעיקר שהוא מקסים עם אחיו.

dilia snake

Well-known member
חחח אבל הוא דווקא בכלל לא דוש, וטוב שכך, כלומר שלא הפילו אותו לקלישאה הזאת למרות שעל הנייר הוא אמור להיות.
הייתי אפילו אומרת שהוא קצת טוב מידי בשביל שזה יהיה אמין לגמרי, אבל אני בכל זאת שמחה שהוא כזה ובעיקר שהוא מקסים עם אחיו.
כן, אבל זה כבר מעצבן. ג'ורדן קיבל את הכוחות ואז מסתבר שהוא טוב בפוטבול ולקח לו את כול התהילה. והוא לא מקנא אפילו קצת?

בכול זמן אחר זו הדרך הקצרה להפוך להיות הביג באד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני גם לא שמעתי על זה8-*
פאשלה שלי שלא דאגתי שתראי.
עכשיו יש לך מה לעשות מחר.
כאן הפירוט:
מדובר בחמישה סרטים קצרים שיצאו שקשורים לעלילות הסרטים. הם לא ממש עלילה הכרחית, סתם משהו נחמד ומצחיק.
The Consultant - מקשר בעצם בין איירון מן והסרט של הענק הירוק (|ספוילר|לענק הירוק 2008 מסביר למה טוני סטארק מופיע בסצנה בסוף הסרט)*
A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer - כפי שאפשר להבין מהשם זה מתאר משהו שמתרחש ממש לפני הסרט של ת'ור.
Item 47 - מתרחש זמן קצר לאחר עלילת הנוקמים 1.
Agent Carter - מתרחש זמן מסויים לאחר הסרט קפטן אמריקה 1.
All Hail the King - מתרחש זמן מסוים לאחר איירון מן 3.

צפיתי עכשיו בשני הראשונים והם נחמדים (כמובן התאכזבתי שת'ור לא היה בשני. בשניהם מככב בעיקר פיל קולסון).
יופי. עכשיו תשוויצי בפני עדי|חזיר| שיש תוכן מארוול שאת ראית והיא לא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני קצת לא מבין איך דווקא סופרמן ולואיס הפכה להיות סדרה שכמות של אנשים צופה בה בפורום. פשוט כי לדעתי הרמה שלה ממש לא מצדיקה את זה (אם כי אני עדיין רואה אותה וזה לא בגלל שאחרים צופים בה)
משהו בגילאים של כולם לא מסתדר לי, זה מרגיש כאילו כולם צעירים מידי להיות הורים אחד של השני(גם לויס וקלארק וגם סאם), אלא אם כולם הביאו ילדים בגיל 20 מקסימום.
השחקן שמשחק את סאם הוא בן 57. אז טכנית ייתכן שהוא הפך להיות אבא בגיל 17 ולכן אמין שלואיס היא בת 40 כמו גילה של השחקנית שמשחקת אותה.
התאומים הם אמורים להיות בני 14 ולכן הגיוני שהיא אמא שלהם. (כמובן שהם לא נראים בני 14, אבל זה דבר ידוע)(ואגב הם בני 16 ו19 אז יכלו להיות ילדים שלה בכל מקרה)
השחקן שמשחק את קלארק הוא רק בן 33 (וגם נראה ככה) אבל זה משהו שאפילו התייחסו אליו בפרק הראשון של הסדרה, שהוא נראה צעיר מגילו. ואפשר לטעון שזה הגיוני כי זה בגלל הכוח שלו שהוא פחות מזדקן.
לא יודעת מה זה בדיוק היה בסצינה בהתחלה עם now the resurrection begins והדבר הכתום. אבל כנראה קשור לסצינה האחרונה.
כן, לא ברור מה הקטע של resurrection. עושה רושם שהוא פשוט נותן לאנשים כוחות על כמו העוזרת שלו והבחור מהפרק הקודם.
וטאג, ילד אחר מהנבחרת, פיתח כוחות מיוחדים ככל הנראה בהשפעת הפיצוץ שג'ורדן גרם אבל זה רק זירז משהו אחר שהיה שם.
איך זה שכל פרק של הסדרה גורם לה להרגיש יותר ויותר כמו סמולוויל (הסדרה)
גם שם היה את הקטע שקלארק מצטרף לקבוצת פוטבול.
גם שם בקרקעות של סמולוויל היה הרבה קריפטונייט.
וגם שם היה קטע קבוע שבו נער רנדומלי מהתיכון מקבל כוחות על בגלל הקריפטונייט.

האסיר קילגרייב (אבל לא קילגרייב שלנו, קילגרייב לא-חמוד) שגם כן יש לו אובססיה לסופרמן ברח ופיתח נשק על קולי או משהו שמנטרל את סופרמן אבל לא ליותר מידי.
הפרק הזה שילבו את זה עם קטע רנדומלי של נבל לא קשור. אבל בגלל שהסדרה תכלס מתרחשת במקום אחר וקורים בה דברים אחרים אז אין שום קשר רגשי לפושע המאוד מתוחכם הזה שהימר הכל על נשק מסויים ואז התברר מהר שזה לא מספיק. אני חשבתי שאולי יהיה משהו מעניין איתו כי אולי הוא ירמוז שהוא הבין מה הזהות הסודית של סופרמן, אבל לא.
חוץ מזה כל הקטע שחייבים את קלארק כדי שיהיה שם כשמעבירים את האסיר - קודם כל זה מגוחך שזה מה שהוא צריך לעשות. תקראו לו כשנופל גשר או תחנה כוח גרעינית עומדת להתפוצץ.
האיש הכי חשוב בעולם? אני במקום קארה ובארי והאחרים הייתי נעלבת.
וכן. יש עוד גיבורי על בעולם הזה. מה הקטע שמכחישים את זה?
וקארה לכל הרוחות ממש עובדת עם הממשלה (נראה לי, זה לפעמים משתנה שם)
כן, אבל זה כבר מעצבן. ג'ורדן קיבל את הכוחות ואז מסתבר שהוא טוב בפוטבול ולקח לו את כול התהילה. והוא לא מקנא אפילו קצת?
את לא יכולה להאשים את ג'ונתן שהוא דוש ואז לומר שזה מעצבן שהוא לא בעצם לא דוש למרות שהוא צריך היה להיות דוש.

וכן, הוא מקנא. ומה שמדהים זה שהוא אפילו מודה שהוא מקנא.
הוא פשוט הדבר הכי מוזר בסדרת טלוויזיה - יציב נפשית וכנה עם עצמו. (ואולי זה כוח העל שלו)
מזמין את לאנה ובעלה לארוחת ערב ורומז לה על הזדמנויות קידום, אבל הוא לא בא לה טוב. (האמת לא כל כך הבנתי על מה היא באה לבעלה בטענות על הקטע שהיה שם.) בעלה עדיין מאמין בו ומשכנע את העיירה במועצה להצביע בעד לתת לו לפתוח שם מכרות.
ומה שמוזר שעוברים מזה לכך שהיא בעצם מנשקת אותו בבוקר אחרי הסעודה של עם לואיס.
*ועצוב לי שאנחנו בכלל מדברים על זה כי כבר הסכמנו שקו העלילה של המשפחה הזאת זה הדבר הכי מיותר.
והמועמד לתואר סב/אב/חם השנה הוא סאם! סתם לא, ידעתי שזה ייגמר רע ברגע שהוא אמר לבנים שאסור להם להפריע לקלארק.
אני ממש ציפיתי לזה שהוא יגלה שלג'ורדן יש כוחות ולזה שהוא ידבר עם הנכדים שלו על זה שאבא שלהם הוא סופרמן.
וזה היה ממש מאכזב בהכל.

אבל מה שממש נראה מטופש שאיכשהו זה שסופרמן דואג למשפחה שלו גורם לו להחליט להקים איזה פרויקט שהוא כנראה נגד סופרמן ומבוסס על התג המוזר הזה שקפטן לות'ר נתן לו.
כאילו מה?
קלארק מנסה לארגן ארוחת ערב רומנטית לפיצוי לויס על כל הפעמים שהוא נעדר, ואז הוא כמובן חייב שוב להעדר.
כאילו מישהו לא ידע שזה מה שיקרה.
אבל איזה מתוק הוא |מאוהב|
האמת שהמערכת יחסים שלהם זה מהדברים החזקים בפרק. אהבתי את זה שהוא אמר לה שהוא הדבר הראשון שהוא חושב עליו כשהוא קם בבוקר וכל זה. קיצ'י אבל חמוד.
*אבל כל כך הרבה נרות באסם נראה לי מסוכן. הוא היה צריך לכבות את כולם לפני שהוא עזב.

Lhuna3

Well-known member
פשוט כי לדעתי הרמה שלה ממש לא מצדיקה את זה
בשבילי יש בינתיים משהו אחר שמצדיק את זה, וזה שקלארק הוא חמוד-על.
חוץ מזה היה שם רמז בפרק הקודם למוטיב של יקומים אחרים/מקבילים, שאני מבינה בעקיפין שזה משהו שכבר ידוע בעולם הסדרות של DC, אבל אני כאמור באה בלי להכיר וזה אחד המוטיבים שאני אוהבת בעקרון, אז יש לי קצת את זה.
ומבוסס על התג המוזר הזה שקפטן לות'ר נתן לו.
אבל אהבתי את זה שבפרק הקודם ראינו שכתוב עליו כאילו hELL בצד השני מהסמל של סופרמן ושזה התאים למוטו TO HELL AND BACK שלות'ר אמר לו, ושהפרק ראינו שה-HELL זה בעצם המספר 7734 שראינו הפוך ואני לפחות לא קלטתי את זה בפרק הקודם.

dilia snake

Well-known member
השחקן שמשחק את סאם הוא בן 57. אז טכנית ייתכן שהוא הפך להיות אבא בגיל 17 ולכן אמין שלואיס היא בת 40 כמו גילה של השחקנית שמשחקת אותה.
התאומים הם אמורים להיות בני 14 ולכן הגיוני שהיא אמא שלהם. (כמובן שהם לא נראים בני 14, אבל זה דבר ידוע)(ואגב הם בני 16 ו19 אז יכלו להיות ילדים שלה בכל מקרה)
השחקן שמשחק את קלארק הוא רק בן 33 (וגם נראה ככה) אבל זה משהו שאפילו התייחסו אליו בפרק הראשון של הסדרה, שהוא נראה צעיר מגילו. ואפשר לטעון שזה הגיוני כי זה בגלל הכוח שלו שהוא פחות מזדקן.
זה עדיין לא מסתדר לי בראש. והקטע הוא שדווקא ג'ורדן נראה בסדר יחסית לגיל שלו אבל ג'ון קצת מבוגר לי מידי. אבל כול המבוגרים נראים בגיל שלהם או פחות וזה פשוט מוזר.

אני קצת לא מבין איך דווקא סופרמן ולואיס הפכה להיות סדרה שכמות של אנשים צופה בה בפורום. פשוט כי לדעתי הרמה שלה ממש לא מצדיקה את זה (אם כי אני עדיין רואה אותה וזה לא בגלל שאחרים צופים בה)
אני קטלתי את הפיילוט, אבל מפרק 2 יש דווקא שיפור רציני. היא לא יצירת מופת או מחדשת משהו בז'אנר אבל היא דיי כיפית.

הפרק הזה שילבו את זה עם קטע רנדומלי של נבל לא קשור. אבל בגלל שהסדרה תכלס מתרחשת במקום אחר וקורים בה דברים אחרים אז אין שום קשר רגשי לפושע המאוד מתוחכם הזה שהימר הכל על נשק מסויים ואז התברר מהר שזה לא מספיק. אני חשבתי שאולי יהיה משהו מעניין איתו כי אולי הוא ירמוז שהוא הבין מה הזהות הסודית של סופרמן, אבל לא.
חוץ מזה כל הקטע שחייבים את קלארק כדי שיהיה שם כשמעבירים את האסיר - קודם כל זה מגוחך שזה מה שהוא צריך לעשות. תקראו לו כשנופל גשר או תחנה כוח גרעינית עומדת להתפוצץ.
זה היה מיותר, כאילו רצו לתת לסאם וקלארק להוכיח את הנקודות שלהם וזה יצר דרמה משעממת. בעיקר כי בשנייה שהילדים קראו לו כול הסיפור נגמר דיי מהר.
ואם הקטע היה לדחוף את סאם לקצה ולגרום לו לייסד את 7734 אז כותבים קצת יותר מוכשרים יכלו לעשות עבודה הרבה יותר טובה.

קארה לכל הרוחות ממש עובדת עם הממשלה (נראה לי, זה לפעמים משתנה שם)
קארה גם עובדת עם ה-DOD לא? או שזה ארגון אחר?

אבל מה שממש נראה מטופש שאיכשהו זה שסופרמן דואג למשפחה שלו גורם לו להחליט להקים איזה פרויקט שהוא כנראה נגד סופרמן ומבוסס על התג המוזר הזה שקפטן לות'ר נתן לו.
כאילו מה?
דווקא זה שהוא רוצה להיות עם המשפחה שלו גורמת לו להיראות קצת יותר יציב ופחות מסוכן.

Lhuna3

Well-known member
דווקא זה שהוא רוצה להיות עם המשפחה שלו גורמת לו להיראות קצת יותר יציב ופחות מסוכן.
האם היה קטע כלשהו בסדרות הקודמות שגרם להם לחשוב שהוא מסוכן, או שזה סתם מעצם העובדה שיש לו את הכוחות שלו?
כי קשה לי לדמיין שמישהו יחשוב על הנשמה הטהורה הזאת שבאופן כל כך ברור רק רוצה להציל אנשים ולעשות טוב לעולם, כגורם מסוכן.
כמובן שאני מבינה שהצבא והממשלה יכולים לראות אותו ככזה רק בגלל הכוחות שבעקרון יכולים לגרום המון נזק. אני רק תוהה אם היה משהו מעבר לזה שיגרום להם כל כך לפחד מפניו כמו שסם רמז בפרק הזה.

dilia snake

Well-known member
הזיכרון שלי לגמרי הרוס, אבל אני דיי בטוחה שבעונה הקודמת או אחת לפניה בסופרגירל היה קטע של גזענות כלפיי חייזרים(בסופרגירל יש לא מעט דמויות קבועות עם כוחות ובעיר יש אוכלוסייה דיי גדולה של סתם חייזרים בלי כוחות מיוחדים) והיו קשורים לזה גם אנשים מהממשלה.

זה קצת מוזר קלארק וסאם אמורים להכיר לפחות 15-16 שנה: הילדים בני 14, ולפני זה היה הריון ובטח כמה חודשים/שנה ויותר שלויס וקלארק יצאו. אם סאם וקלארק לא הכירו עוד לפני כן, על בסיס מקצועי- זה אומר שהם יכולים להכיר אפילו קרוב ל-20 שנה שחושבים על זה ממש לעומק. כול הזמן הזה ורק עכשיו הוא מסוכן? במיוחד שלא היה שום דבר חריג עם קלארק בפרקים האלו דווקא להיפך.

מילי08

Well-known member
אפילו לא מילה אחת על מה חשבת על הסרט?
אין לי הרבה מה להגיד על קפטן אמריקה. סרט מבדר ומהנה, אבל מאוד מאוד אמריקאי במהות הכי שמאלצית שלו.
זה שטיק שמאוד חוזר על עצמו בסרטים האלה - שתי דמויות בעלות מאפיינים מאוד דומים, רק שאחת רעה ואחת טובה.
אבל זה מזכיר לי שרציתי לשאול איך עשו את כריס מה שמו כל כך שחיפי בהתחלה (ניק, זה משך אותך..? :-P: )
וגם לגבי הסוכנת קרטר- אני זוכרת שהיתה סדרה עליה.
שווה לראות? משום מה תמיד נראתה לי סדרה משעממת.
לא כל כך בשבילך כי את עוד לא ראית את הסרטים. אם כי בעצם...
נראה לי שאני יכולה לחפש אותם. יש כאלה שאני יכולה כבר לראות
*את מודעת לזה שלרוב הסרטים האלו יש סצנה לאחר הכתוביות, כן?
כן, בהחלט!
זה 6 שבועות עכשיו עם פרק בשבוע אולי תגידי לאמצע-סוף.
אוקיי, אז זה בר ביצוע, בתקווה שלא יהיה לי שוב עומס

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קארה גם עובדת עם ה-DOD לא? או שזה ארגון אחר?
גם אני לרגע חשבתי שמתייחסים לאותו ארגון וכבר שמחתי שסוף סוף מתייחסים לזה שהם באותו עולם כמו סופרגירל.
אבל לא. בסופרמן ולואיס באמת אמרו DOD שזה הקיצור של דבר אמיתי הDepartment of Defense
לעומת זאת בסופרגירל יש את הDEO שזה Department of Extra-normal Operations
בדיוק!
אם הוא היה רווק ובלי קשר ממשי לבני אדם אז זה באמת היה מפחיד שהוא יכול כביכול בכל רגע להחליט להיות נגד בני אדם.
האם היה קטע כלשהו בסדרות הקודמות שגרם להם לחשוב שהוא מסוכן, או שזה סתם מעצם העובדה שיש לו את הכוחות שלו?
כי קשה לי לדמיין שמישהו יחשוב על הנשמה הטהורה הזאת שבאופן כל כך ברור רק רוצה להציל אנשים ולעשות טוב לעולם, כגורם מסוכן.
כמובן שאני מבינה שהצבא והממשלה יכולים לראות אותו ככזה רק בגלל הכוחות שבעקרון יכולים לגרום המון נזק. אני רק תוהה אם היה משהו מעבר לזה שיגרום להם כל כך לפחד מפניו כמו שסם רמז בפרק הזה.
האמת שבעיקרון זה שיש אדם אחד שיש לו כזה כוח עצום זה באמת נשמע מפחיד.
אנחנו קצת רגילים לקונספט של זה שסופרמן הוא טוב ואצילי לחלוטין. אבל דמייני לעצמך אם בעולם האמיתי שלנו היה מישהו שיש לו כוחות על ברמה כזאת. זה אחלה כל עוד הוא רק עושה טוב. אבל מה אם הוא נגיד פתאום מחליט שאנשים מסויימים הם לא טובים ושהוא צריך להרוג אותם. מה אם הוא מחליט שהממשלה היא מושחתת והוא צריך לשלוט בעצמו? מה אם הוא מחליט שהדרך היחידה להציל את כדור הארץ מהתחממות גלובלית היא להרוס את כל מפעלי האנרגיה בעולם? מה אם הוא סתם מתעורר בצד שמאל יום אחד ומחליט להרוג אנשים שמעצבנים אותו. לאנשים רגילים מלבד מצפון יש גם את הקטע הזה של זה שהם לא רוצים ללכת לכלא. אבל הוא לא צריך לדאוג מזה.
בקיצור נראה לי שבעיקרון מאוד הגיוני לפחד.
אבל כמו שעדי|נחש| אמרה, סאם אמור להכיר את קלארק כבר המון שנים. הבת שלו נשואה אליו והילדים של קלארק הם הנכדים של סאם. זה די דפוק אם בשלב הזה הוא עדיין לא מאמין לו.

לגבי דברים שהיו בעבר. לא נראה לי שהיה יותר מידי עניין ספציפי. אבל היו כל מיני חייזרים שונים שתקפו את כדור הארץ וגרמו לכך שבני אדם שונאים חייזרים.
היו גם כל מיני מקרים שבקרבות של סופרגירל אנשים מסביב נפגעו.
זה בעצם לא מאוד שונה ממה שקורה בסרט קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים - שכשיש גיבורי על אז את התוצאות הרעות של קרבות על שמים על גיבורי העל עצמם.
הפרק ראינו שה-HELL זה בעצם המספר 7734 שראינו הפוך ואני לפחות לא קלטתי את זה בפרק הקודם.
כן, ראינו את זה כבר פרק שעבר...

חוץ מזה היה שם רמז בפרק הקודם למוטיב של יקומים אחרים/מקבילים, שאני מבינה בעקיפין שזה משהו שכבר ידוע בעולם הסדרות של DC, אבל אני כאמור באה בלי להכיר וזה אחד המוטיבים שאני אוהבת בעקרון, אז יש לי קצת את זה.
הייתי מציע לך לראות את כלל סדרות DC כי בכולן בשלב מסויים נוגעים בנושא של עולמות מקבילים.
אבל זה 6 סדרות וסה"כ איזה 500 פרקים. ולחלוטין מוגזם.
אם כי אולי כן שווה לך לראות רק את הסדרה הפלאש שהחל מעונה 2 עוסקת די הרבה ביקומים מקבילים ובאופנים מעניינים. (היא כרגע בעונה השביעית שלה)

Lhuna3

Well-known member
אם כי אולי כן שווה לך לראות רק את הסדרה הפלאש שהחל מעונה 2 עוסקת די הרבה ביקומים מקבילים ובאופנים מעניינים. (היא כרגע בעונה השביעית שלה)
סדרה שנחשבת טובה באופן כללי?

נו כן, כתבתי שאני מבינה למה עצם קיומם של כוחות על נתפס כמסוכן, הפוטנציאל של זה ברור.

למעלה