דיוני סדרות לסוף שבוע

בדרך כלל אני חסידה של ריאלטי אוכל

אבל את מאסטר שף אני לא מסוגלת לראות. בטח לא מאז הפעם ההיא שהריצו אנשים לחיפה בשש בבוקר מכל הארץ כדי לצלם ולהראות שיש הרבה מתמודדים. מי שהריצו אותו, אגב, אלה אנשים שלא עברו את האודישנים הקודמים, אבל לא טרחו לספר להם.
חוץ מזה שהם מאוד מזויפים בעיניי. מיכל עם החיוך הסתמי והצבוע. אייל עם הפילוסופיות הבלתי נגמרות. חיים שמנסה להיות סחבק עם כולם. לא יודעת, הם פשוט לא נראים אמינים. נראה שכל התוכנית ידועה מראש, שההפקה מתערבת בכל רגע נתון לסיפורים סוחטי דמעות ודרמטיים. האודישנים משעממים, בחירת הנבחרת משעממת אף יותר והתחרות עצמה כמו מסטיק לא נגמרת.
אני חושבת שהם בוחרים אנשים לפי הסיפורים שלהם, ולא לפי האוכל שהם מכינים כי איך לדוגמא ג'קי אזולאי, בעונה היחידה שצפיתי, היללו את האוכל שלה במשך כל העונה ובגמר, שהטעימות היו עיוורות, הם קיבלה ציונים מאוד גרועים על אוכל בלתי אכיל? זה רק מראה שאין קשר בין מה שהם אוכלים למי שהם מהללים. הכל משחק ושום דבר לא אמיתי, אפילו ברמה של ריאלטי, שברור שהכל מבוים. כולל האודישנים "בהפתעה"
.

גב האומה

אין לי מי מושג מי זה פרופ אריה אלדד...אני חושבת שהוא התארח בעבר..
&nbsp
לא הבנתי את עניין הסלט ונעיליים ספייר...חחח לאורנה יש :)
אהבתי שאביעד צחק על הכתבה הגרועה על שליין שעשו במאקו...ממש תחקיר..."מקדרייב.." חחחח
עינב עם הדיחה על הקיר החיוור חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
החדשות והליכוד סיפקו לליאור את רוב החומר...אביעד הצחיק אותי עם בני בגין וגלעד שליט :) והדיחה שלו על לפיד...הוא דיי חד היום :)
ואז הם סיפרו בדיחות חחחחחחחחחחחחח הפרופ היה אחלה ואהבתי את הבדיחה על חזן..כולם היו מעולים...קטע טוב.
&nbsp
לאורנה נמאס אבל הפאנל עזר לדני דנון להעביר את חוק ההמלצות...
פנייטה בצורת מני נפתלי חחחחחחחחחחחח
גם פה אביעד הפגיז
הפרופ' ובדיחת המבקר

&nbsp
ואז....הדתה שמדתה...

לא להפריד את הגביעים בשבת???? WTF.?????????? זה אמיתי?....
תעודות כשרות למוצרים פיננסיים..
מה זה "וכו" באמת????
גסיקה פישמן..לא נתנו לה לאכול פיצה טבעונית בטיסה כי זה הפריע לאיזה דתי.."ביצי חופש"...השיחה שהקליטה ממש הרגיזה אותי!!!איזה חוצפה!!! "גאי של שבת" חחח
ופיצה טבעוניצ ביא לא דוחה פרופ'...תטעם בחתול הירוק ותדבר אחכ חח
היה מצחיק ועצוב בו זמנית....
&nbsp
ואז המונולוג...
שליין ממש נגד הליכוד לאחרונה....חחח
באמת מירי מכינה מהדורות על עצמה?? קצת נרקיססטי לא?...
שליין גמר אותי כשאמר "את תגובתו של בורא עולם לא הצלחנו להשיג עד למועד שידור הכתבה"..
המונולוג היה מצחיק...אבל שירד קצת על השמאל חחחח
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member
דווקא אני חשבתי שהיה חלש

הבדיחות על התחקיר היו צפויות ונראה לי הם היו הקטע הכי טוב בתוכנית היום.
&nbsp
הפאנל הראשון עם הבדיחות היה מפגר לגמרי, השני כבר היה יותר טוב, אבל די דנון כ"כ לא מעניין או רלוונטי.
&nbsp
הקטע על ההדתה
הקטע עם היופלה אני עדיין מנסה להבין מה הקטע בזה או למה זה כ"כ גרוע...
&nbsp
והמונולוג? הוא הרגיש כמו מחזור של חומרים ישנים.
&nbsp
ויותר הטריד אותי מהכול, מה זה הבגדים המזעזעים שנתנו הפעם לאורנה ועינב?

לי זה נראה ממש הזוי שיהיה מודפס על גביע יוגורט שאסור

להפריד בשבת...לא יודעת אם זה הדתה או סתם הזוי...אם הייתי שומעת שזה באירן לא הייתי מתפלאת...
&nbsp
חחחחח נבגדים באמת היו מזעזעים..מעניין אם הן בוחרות כי עינב מתלבשת לא משהו ומוזר כמעט תמיד

&nbsp
דווקא את התוכנית של היום אהבתי..בשלישי לא ממש...
בד"כ התוכניות של שבת יותר טובות ואהבתי ששליין והפנאל התייחסו לכתבה עליו במאקו..
לי אישית היה מספיק פרק בשבוע....

kordilia snake

New member
יכול להיות שזה סתם מידע

בשביל הדתיים, גם לדעתי הקטע עם אל-על לא כזה גרוע. אם המטוס מוגדר ככשר או משהו כזה אז הם צודקים שהם לא רוצים שהם יכניסו אוכל לשם(למרות שאישית אני חושבת שכשרות זה מטומטם, ומה כבר יכול להיות לא כשר בפיצה טבעונית?)
&nbsp
אני גם חושבת שתוכנית אחת בשבוע זה מספיק.

אבל הפיצה טבעונית...מדובר בפיצה של האט...ומותר להכניס אוכל

למטוס], כל אוכל, לא רק כשר....לא הייתה סיבה לאיסור...
&nbsp
והקטע של היוגורט...זה לא משנה את העובדה שיש עליו איסור ומדובר במוצר שמשווק גם לחילונים...תארי לך שעל הנייר טואלט היה כתוב "נא לא להפריד את הרבועים בשבת"...

kordilia snake

New member
מקבלת בקשר למטוס

אבל הקטע עם היוגורט מפגר לגמרי, אבל עדיין אני לא חושבת שזה בעייתי. זה לא שעכשיו שינו את כול האריזות של כול היוגורטים ומוכרים אותם רק בבודדים כדי שאנשים לא יחללו שבת או משהו הזוי אחר. וגם אם היה כזה דבר על נייר טואלט או על כול דבר אחר, זה מפגר והזוי, אבל כול עוד אין בזה שום אלמנט של כפייה דתית הם יכולים לכתוב על זה מצדי איזה שטות שהם רוצים.

didalf

Well-known member
הקטע עם היוגורט זה באמת סתם טמטום

גם שליין אגב אמר שהוא לא חושב שזה בעייתי. כשאריה שאל אותו "זה מה שמפריע לך?" הוא ענה לו שלא, הוא סתם חושב שזה מגוחך. אני חושבת שהוא מביא את זה כדי להראות לאיזה מחוזות אבסורדים זה מגיע, גם אם זה לא באמת משנה לאף אחד. אבל יכול להיות שלא נכון לערבב את זה עם הדתה, כי יש בעיות באמת חמורות כמו שהראו בשבוע שעבר בצה"ל, ולכן לא נכון לשים את זה באותה רמה עם הוראות דביליות על יוגורט.

אותי זה כן מרגיז כי מתחיל בדברים הקטנים (בקואג או על גביעי

יוגורט) ואז זה מגיע לגנים, לתחבור הציבורית, לחנויות ועסקים שסגורים בשבת וכו...

וואולה, לא בא לי להרגיש כמו איזה "שיקסה" כי אכלתי יוגורט בשבת

Lhuna1

New member
בדיוק!

"הוראות" על גביע יוגורט נשמעות לנו אולי סתם דבר טיפשי ומגוחך שאפשר להגיד עליו "למי אכפת", אבל זה מסמן את הקיצוניות שהולכת ומחריפה גם במגזר החרדי עצמו, הם נהיים יותר ויותר הזויים בהמצאות ובאיסורים שלהם (כפי שלא היו בעבר),
וזה מטריד כי הם שולטים בממשלה ומחלחלים את הטירוף שלהם לאט לאט למערכת החינוך, לצבא ולכל המרחב הציבורי.
מי שהיום מוחק פרצופים של נשים משלטי רחוב, והם כבר עושים את זה, זה אנשים שמחר ידרשו מכולנו ללבוש בורקות, כי מבחינתם אסור לראות פנים של אישה - זה לא תסריט דמיוני בכלל! כולנו יכולות למצוא את עצמו חיות כמו בערב הסעודית ואותי זה מפחיד.

Lhuna1

New member
אני מנסה להבין אבל לא מצליחה

איך אפשר לראות שמחוקקים פה היום חוקים נגד נשים, ולא להזדעזע ולרתוח ולפחד מזה.
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member
זה מפחיד אותי והכי הכי מפחיד אותי

שהחיים פה יראו כמו פרק של "סיפורה של שפחה", אבל אני באמת שלא מבינה את הקטע עם היוגורטים.

didalf

Well-known member
זה באמת מזעזע

ובגלל זה מה שאנחנו אומרות זה שצריך להתמקד בדברים הבאמת בעייתיים ולא בשטויות שמישהו החליט לכתוב על גביע יוגורט, ולהתייחס אליהם באותה רמה.
למרות שלי לא כזה הפריע הקטע עם היוגורט כי קודם כל טוב, זה פשוט היה מצחיק, וזאת תוכנית שאמורה להצחיק.
דבר שני אגב, אני כן חושבת גם שעצם זה שאיזה אדם או חברה חושבים שיש צורך בלכתוב את השטות הזאת על יוגורט זה מראה לאיזה מקום בעייתי אנחנו הולכים. שחברות חושבות שככה הן ירצו חרדים שמה לעשות הם רק מתרבים והם כוח כלכלי גדול, ושהחרדים מצידם מקצינים בדרישות ההזויות שלהם. חוצמזה שאם חלק מהמחיר שאנחנו משלמים כולל תשלום על הדבר הזה אז זה מעצבן (וזה למשל יותר קריטי בקטע השני על תעודת כשרות למוסדות פיננסים, WTF?).

kordilia snake

New member
על הכול

והבעיה הכי גדולה היא אצל הדביל בתנובה שהחליט ללקק לדתיים(לא כי הדתה, כדי להגדיל את המכירות)...

למעלה