דיוני סדרות לסוף שבוע

Young Sheldon S01E06

שלדון רואה הרצאה של נאסא ונראה שמשם האהבה שלו למדע בדיוני מתחילה...שלדון מציע למרצה איזה פתרון מטמטי ומן הסתם הוא מתעלם ומזלזל בשלדון..מצחיק שזה מה שגרם לילד קטן לבחור את הקריירה שלו..אבל זה מתאים לפרק ששודר היום בביג באנג :)
&nbsp
שלדון רוצה מחשב שעולה 3 מליון אבל לסבתא שלו יש רק 9 דולר ופזו חחחח הא ממשיך לנסות לגייס כספים דרך משכנתא נוספת חחחחח ואז הוא מתלונן על הפליית גיל חחחחחחחחחח
טאם היה ממש מצחיק :) שלדון מחליט ללכת לרדיו שק אבל אמא שלו לא יכולה לקחת אותו. הוא סובל מהתקף זעם וסבתא שלו "מימאה" מסממת אותו חחחחח
שלדון מפתח אולקוס מהלחץ ואבא שלו מחליט לקחת!!
&nbsp
שלדון נפגש עם אותו מרצה ומסביר לו את התוכנית לפתרון של הבעיה שהציג אבל הוא לא מתנצל למרות שנראה ממש מורשם... שלדון עוזב מרוצה אחרי שקיבל הכרה..והוא מודה לאביו :)
&nbsp
אהבצי שהראו בסוף את אילן מסתכל במחברת של שלדון ומחביא אותה לפני שהכתבים באים :)
&nbsp
פרק מצויין!!!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מאוד מאוד ממליץ על The Marvelous Mrs. Maisel (בלי ספוילרים)

הסדרה החדשה של איימי שרמן-פלאדינו (היוצרת של בנות גילמור) היא תענוג.
בעיקר עבור מי שאהב מאוד את בנות גילמור, במיוחד כשבנות גילמור הייתה טרייה.
במרכז הסדרה יש את מידג' מייזל, אישה יהודייה בשנות ה50 במנהטן, ומה שקורה כשהחיים שלה עוברים טלטלה גדולה. (קצת קשה להסביר בלי לספלייר את הפרק הראשון).
מידג' היא עירוב של עקרת בית מושלמת של שנות ה50 ואישיות גדולה מהחיים שנועדה להרבה יותר.
&nbsp
בלי לספלייר יותר מידי, חלק משמעותי מהסדרה קשור לעולם הסטאנד-אפ בשנות ה50.
&nbsp
הקאסט היה כמעט לא מוכר עבורי, אבל הוא היה מעולה.
חוץ מזה לסדרה יש סאונדטרק מקסים של שירים ישנים מהתקופה - ובחיים לא חשבתי שאני כל כך אוהב מוזיקה משנות ה50.

המלצה על "מדינת הגמדים" בערוץ כאן (11)

תוכנית ממש מצחיקה שמזכירה את החרצופים מפעם...
אחת התוכניות הטובות של השנה ושל הערוץ זה בטוח :)
&nbsp
ממליצה בחום!!
ימי חמישי בערוץ 11 בתשע ומשהו בערב ויש ש.ח ב12 ומשהו בלילה...

didalf

Well-known member
This Is Us עד 210

אממ אין לי הרבה מה להגיד, אבל זה בדיוק מה שרציתי להגיד.
רק אני מרגישה שמשהו בעונה הזאת לא עובד יותר? בעונה שעברה בכיתי בניגוד לרצוני כמעט כל פרק ואיכשהו למרות שהסדרה מנסה לרגש בכוח זה ממש עבד עליי. העונה אני פשוט אדישה לכל העלילות. הדמויות אפילו לא מעצבנות אותי, אני רק מרגישה אדישות כללית כלפי כולם, בטח שלא בוכה כל פרק.
גם אתם מרגישים ככה?
לאור זה שלא כתבו עליה כלום העונה ובשנה שעברה כמעט על כל פרק כתבו פה אני חושבת שאני לא היחידה.

LeRanch

New member
מסכים

אבל אני גם לא מאלה שהתלהבו יתר על המידה מהעונה הראשונה. בעיניי הפיילוט היה מושלם אבל יתר הפרקים לא עשו עליי רושם.
העונה השנייה בהחלט לא מעניינת, ובדיוק השבוע תהיתי כמה אפשר יהיה למשוך את הסדרה הזו מעבר לעונה השלישית שכבר הוזמנה.

Lhuna1

New member
עכשיו ראיתי פרק 10

וכן, אני די חושבת כמוך.
לא אגיד שאני לגמרי אדישה, אני כן חשבתי למשל שפרק 8 עם ההתפרקות של קווין היה טוב, והיו רגעים טובים בסיפור האימוץ של דה-ז'ה.
אבל כן, זה כבר לא עובד כמו בעונה 1, כבר לא כזה מרגש, ואכן מרגיש שהם קצת מנסים יותר מידי בכוח, ואולי זה חלק מהסיבה שזה לא.
&nbsp
אבל אם כבר מדברים אז - מה הסיפור עם וייטנאם ומי שנהרג שם? זה היה אח של ג'ק? חבר? איכשהו אני הבנתי שזה היה אח שלו, אבל לא בטוחה שהבנתי נכון.
זה גם היה קצת מוזר לי בסוף פרק 10 שג'ק סיפר בכלל שהוא בעצמו נלחם שם, חשבתי שהוא צעיר מידי בשביל זה, אבל קראתי עכשיו שהיא נגמרה רק ב-1975 אז אני מניחה שזה אפשרי שהוא הספיק להיות בסופה.

didalf

Well-known member
אני חושבת

שזה אח של ג'ק. אם אני לא טועה באחד הפרקים הראו תמונה שלהם כחיילים ולשניהם היה תג שם "פירסון". ונדמה לי שזה היה פרק עם פלשאבק לילדות של ג'ק שאבא שלו השאיר אותו במכונית והלך לאיזה בר ואז אחרי שהראו את התמונה אז ילד שני פתאום התעורר במושב האחורי ושאל איפה אבא או משו כזה, כדי להבהיר לנו שהיה לג'ק אח.
ואני זוכרת שבאותו פרק גם חשבתי שג'ק צעיר מידי אבל עשיתי חישוב שאני לא זוכרת מה הוא ואז זה כן הסתדר לי. אבל בעצם: בפרק הראשון ג'ק בן 36 והשנה היא 1980 (כי ב2016 השלישיה בני 36). ג'ק אמר שהוא התגייס בגיל 25, שזה 11 שנה אחורה, שזה 1969, שזה עדיין מלחמת ויאטנם. (אוקי אני הייית בטוחה שהמלחמה הזאת הייתה בסביבות 67-69. עכשיו בדקתי בגוגל ומסתבר שהיא נמשכה 20 שנה, בין 55 ל75. אני מרגישה בורה עכשיו
).

Lhuna1

New member
כן, את צודקת, ראינו את זה באחד הפרקים הקודמים ושכחתי.

מאסטק שף "יום האודישנים האחרון"

הם באמת חושבים שהצופים לא שמו לב שה ערבובו את כל ימי האודישנים ועשו סלט אחד גדול, ארוך ומשעמם?...
&nbsp
גולייט בת 40, מדריכת סדנאות. מכינה עוגת "רואו"..נראה הרבה יותר טוב ממש שציפיתי והשופטים עפו על זה..הייתי בטוחה שלא יאהבו..אייל מחמיא לה ואומר שהיא דומה לגירפה
הם דיברו יותר מידי והאודישן הרגיש ארוך כמו הגלות..לעיקרית הכינה סלט אצות עם אבוקדו וקרקרים והכל רואו...העבירה לשופטים מדיטציה של אוכל
בשלב מסויים העברתי קדימה. לדעתי היא לא מתאימה לתוכנית בישול והסכמתי עם חיים והביקורת שלו..לא עברה.
&nbsp
מוזנא בת 38, רופאת שיניים. הכינה פיתה כוסמין מקמח מלא עם טרטר לוקו, עגבניות, בצל זעתר וסומק. אייל ועגבניות..דיברו על נשים שמנות בחברה הערבית ועוד בולשיט שלא קשור בשום צורה למאסטר שף. לעיקרית הכינה כדורי מנגולד ממולאים פריקה ולוקוס עם רוטב עגבניות חריף. עברה.
&nbsp
לירן בו 32, כלכלן שהפסיק להיות כלכלן. פיתה עם נתחי אנטריקוט ורטבים אסייאתים עם כוסברה, צנונית, גינגר וצילי. המנה נראתה טוב...אייל כינה את הרוטב "רוטבשל מכשפות" איזה &^%*#$@
הוא הפסיק להיות כלכלן ולמד בישול..לעיקרית הכין ניוקי בחמאת כורכום, שעועית ירוקה, עגבניות ולברק.עבר למרות הפאשלה עם הניוקי.
&nbsp
בת שבע בת 43, סייעת. פיתה עם שקשוקה קווקאזית (או בשמה האמיתי "חביתת ירק"* מוגשת עם מטבל עדשים ובולגרית...אייל כמעט הפיל את המנה..מיכל סוף סוף מודה שהיא לא מבינה מה אייל אומר אבל אהרוני הבין אותו בפעם הראשונה חח מיכל אהבה אבל השאר חשבו שהמנה לא מספיק מורכבת...לא עברה.
&nbsp
ניב בת 47, מרצה ומורה..לבושה לפי תרבות הרחוב המושפעת מאנימה, נראתה כמו דמות מהקליפ של גוון סטפני מלפני יותר מעשור חח...מכינה פיתה מאקי בקופסת בנטו...נראה שהיא קצת אוהבת את יפן...המנה הייתה יפה..המנה הייתה יפה.. לעיקרית הכינה קופסת בנטו- כיסונים מאודים ממולאים בטופו ובקר וסלט מלפפון ואצות וואקאמה.
כמעט ולא עברה כי המנה לא הייתה טובה כל כך אבל חיים הציל אותה..לדעתי לא הייתה צריכה לעבור..
&nbsp
יוחאי בן 45, מנהל חברה לפיתוח עסקי בסין לחברות ישראליות. הכין פיתה טאקו עם דג לוקוס מטוגן ופיקו דה גאיו, בצל כבוש ואיולי חריף. אייל ניסה לעשות איתו עסקים והוא לא זרם..מעניין למה חחח. לעיקרית הכין קלאמרי ממולא בקר ברוטב עגבניות. עבר.
&nbsp
סוף סוף נגמו האודשנים....
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
רוצה רק להגיד שאני מאוד מחבבת את אהרוני שם

הוא מאוד מדבר פשוט ולעניין ובלי שום פוזה ומאניירות, הכי קל לי להאמין לו שהוא אמיתי שם ולא משחק למצלמה.
&nbsp

Don Nirtin

New member
ברוך השם שנגמר האודישנים

עכשיו אפשר להתחיל את האקשן האמיתי.
&nbsp
אהרוני היה ממש מעולה היום.
&nbsp
וניבה לא הייתה צריכה לעבור. לדעתי היא תיפול בפרק הבא.

Don Nirtin

New member
המטבח המנצח מעולה במריחה

לזכותו ייאמר שהוא עושה את זה שעה.
&nbsp
אבל להקדיש עשר פרקים (!!!!!) לאודישנים? זה טו מאץ'.

Reutk

Active member
הוא עושה את זה בשעה כי אין פרסומות אצלנו

באוסטרליה זה בטח נמשך נצח. אבל זה נכון שהם יודעים איך למרוח את מספר הפרקים בלי שזה יהפוך למאוס, מה שכאילו אודישנים אצלם זה בעצם המסעדות הביתיות בהתחלה, וזה מעניין.

אין להם אבל את הקטע של בחירת המתמודדים מכל אזור...

לנו זה גם מרגיש כמריחה כי יש המון זוגות...
הפרק הוא שעה אבל מראים הרבה יותר מתהליך הבישול וההכנה וכו ואילו בישראל זה יהיה %80 דרמה/דמעות/זכרונות ו20.% משהו שקשור לבישול תאכלס...זה מה שמעצבן...

Don Nirtin

New member
בדיוק בדיוק!

התחרות בעצם מתחילה אחרי סבב המסעדות האולטימטיביות. אבל גם הסבב הבזק הזה מאוד מעניין כי הדינימקה בין המתחרים נראה על פני השטח ומדי פעם יש הברקות. כמו מנו מלהטט למשל.
&nbsp
או ג'וש המעצבן ואיימי שסוף סוף עפו.

למעלה