דיוני סדרות לסוף שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לסוף שבוע

תזכורת - אני איעדר רוב היום. בדרך כלל, אני מסיים את הלימודים בשעה 15:30 וחוזר למעון. היום אני אסע למקום אחר.

שיהיה סופ"ש נעים לכולם.

The Goldbergs 2013 S05E08

אדם מגיע לגיל 16 ואדם מחליט לא לנהוג והוא ממש שמח שאף אחד לא מכירח אותו...המשפחה כולה רק בהלם..במיוחד בארי....מורי מחליט ללמד אותו לנהוג...
הקטע עם השיר של אדם ובארי היה ממש מצחיק וגם הויכוח של מורי ואדם חחחחחחחחח
הוא הורס את המכונית ומורי מספר לבוורלי שנראת ממש מרוצה אבל מסתבר שהיא הפחידה את אדם כדי שינהג בזהירות ותפקידו של מורי הוא להכריח אותו להוג..סבא רוצה לשחד את אדם לנהוג ואז הם מגלים שלמרות שלקחו לו את הרישיון, סבא ממשיך לנהוג חחחחחח
אדם נוהג והכל נראה בסדר ואז אדם נכנס בניידת משטרה חחחחחח. בוורלי מתוודה שהיא ניסתה להפחיד אותו ומורי מתנצל שקרא לו אדיוט...אדם מדבר עם סבא ומבקש ממנו להפסיק לנהוג ואומר שהוא יסיע אותם..חבל שלברוח מבוורלי יותר קשה מלנהוג חחחח
&nbsp
אריקה הפכה לדיי מבאסת משעממת ולא ממש אוהבת את כל החוגים שהאונ' מציעה אבל אז היא מנסה לשנות את ההחלטה שלה כשבארי מופיע והוא בטוח שהיא הכי פופולארית שם... אבל לא רוצים לקבל אותו לשם אחווה או חוג כי היא הייתה מגעילה חחח הוא רוצה ללכת למסיבה מגניבה ואריקה ממשיכה לשקר...
בארי מארגן מסיבה ואריקה הורסת אותה ונעלבת שאף אחד לא אוהב אותה ובארי עוזר לה...

American.Housewife.S02E08

קייטי מנסה לגייס כסף בצורה לא ממש מוצלחת גם...אוליבר אומר להם שהם יהיו בבעיה אם לא יגיסו כסף לגאלת האביב...לקייטי לא הולך ממש עם נשות השכונה...
קייטי לא ממש מצליחה לגייס והיא לא מוכנה להיות שטחית כמו שאר הנשים לפנייה שגייסו ואז היא מכריזה מלחמה...בסוף קופר (החבר הסנוב של אוליבר) מציל את המצב וקייטי מסכימה עם אוליבר שהם יכולים לשנות את הסטטוס שלהם בשכונה..גרג לא אוהב את השינוי שקייטי עברה מאז שיש לה כוח והיא רוצה להרוס את האויבת שלה...פתאום נשים מהשכונה מתחנפות אליה וקייטי נסחפת והופכת לביז..אבל כל זה הולך להגמר כי רוצית להשעות את קופר ברדפורד כי רימא והיא מחליטה לדבר עם המנהל ולהסביר לו את חומרת הגזרה..בסוף הוא לוקח את הספה של דוריס חחחח
גרג בהלם מזה שקייטי שיחדה את המנהל והיא מבינה שטעתה ומתכננת להעניש את קופר אבל לא ממש מצליח לה חחחח
&nbsp
גרג מנסה לגרום לילדים לאהוב הסטוריה ושמצליח להכריח את טיילור להאנה קאט להצטרף לשחזור של איזה קרב אבל מסתבר שנשים יכולות להיות רק דבר אחד...טיילור לא אוהבת את התפקידים הנשיים...
לבסוף גרג תומך בטיילור ושניהם לומדים משהו...וואו....
&nbsp

באמת שיניתי את דעתי

בעניין השחזור קרבות בהתחלה די הסכמתי עם גרג לגבי שמירה על אמינות היסטורית. אם כי חשבתי שזה עדיין מגעיל מצידו להכריח את טיילור להיות שם.
אבל אחר כך גם השתכנעתי שזה בעצם מטופש. האם למשל לא נותנים לאנשים אסייתים להשתתף בזה בגלל שהחיילים האמיתיים לא היו אסייתים?
&nbsp
מאז תחילת העונה תהיתי איפה קופר הזה. בפרק שהוא היה בו עונה שעברה היה נראה כאילו הוא דבוק לתחת של משפחת אוטו כל הזמן וגם שקייטי מתחילה לחבב אותו.
זה גם היה ברור שאפשר לנצל את הקשר איתו בשביל להשיג תרומות.
*הייתי חושב שאוליבר גם ינצל איכשהו את הקשר שלו עם השכן הפושע.
&nbsp
במיוחד מצחיק שבסוף היא מקרקעת אותו ועוד אצלה בבית - ואני באמת חשבתי שהוא פשוט יאמר משהו על כך שהיא לא יכולה לעשות את זה (כלומר לגרום לו להשאר בבית שלה ולא לתת לו לחזור לבית שלו זה חטיפה) אבל הוא פשוט שמח גם מהאופציה הזאת.
ואז השבועה של קייטי שיום אחד היא תצליח לגרום לו להיות עצוב

אני מהתחלה הסכמתי עם טיילור..כשנוח להם "הם נאמנים למקור" וכשלא- לא.
&nbsp
לדעתי קייטי לא תצליח לשבור את קופר....דווקא אני מחבבת אותו :)

Empire 2015 S04E07

האקים עוקב אחרי אניקה ואנגלוס שמציגים את בלה כאילו היא שלהם, מזל שת'ירסטי עצר אותו לפני שעשה שטות ופגע בסיכוי הערעור...מסתבר שלושס מטפל בעניין...
הוא מגיע לדבר עם אניקה ומציעה לה להסכים למשמרות משותפות בתמורהלזה שתיכנס לצוואה שלו.
&nbsp
הבעיות עם אדי מתחילות להתעורר והוא ממש דוחק בזמרים שמתרגזים ופונים לפורשה ואומרים לה במילים אחרות שתדבר עם קוקי ותפסיק לתת לה להתייחס אליה כמו לסמרטוט...לושס אומר שנתן לאדי יד חופשית והיא מבהירה לו שהיא מנהלת את החברה.הוא אומר שהוא לא רצה להטריד אותה והוא מנסה לעזור "כמו תמיד" :/ קוקי מעמידה אותו על טעתו.
&nbsp
וורן מנסה לארגן אורגיה עם הברמן וגמאל שלא ממש זורם איתו חחח אחכ הוא "מפתיע" את גאמל עם הברמן, אחכ הוא מעיף אותו, מתנצל ואומר לו שהוא אוהב אותו לא משנה מה יקרה...
&nbsp
אנדרה מתקשר לפמלה ומתנצל שוב ואומר לה שהוא מתגעגע אליה. הוא מגלה שפורשיה נפגעה בירי או משהו ומנפנף את פורשה. הוא מגיע לדירה של פמלה והיא בסדר אבל לא רוצה לדבר על מה שקרה..היא מספרת לו שהיא ירתה את הפושע והשתילה את האקדח כדי שזה יראה כאילו היא הגנה על עצמה...היא סיפרה לו את זה כדי להראות לו שהיא בוטחת בו...
אנדרה רוצה להכיר את פמלה למשפחה שלו והיא צוחקת על מה הם יגידו שיספרו איך נפגשו לראשונה.
&nbsp
כל הזמרים של החברה פותחים בשביתה ואד רק מחמיר את המצב. פורשיה נתקעת באמצע וסוף סוף עומדת מול קוקי ומצטרפת לשביתה.
המוזיקאים של לושס שובתים גם והא לא יכול לכתוב את הסמפוניה שלו ומדבר עם אדי שאומר לו לשבת מול הפסנתר ושהוא יכול לעשות את זה לבד...כמובן שלושס מנגן.
שיין מצטרף לשביתה למרות שהוא אחד מבעלי המניות
כנראה שהוא לא ממש מבין בעסקים בלשון המעטה..
אדי אומר לקוקי שהם לא צריכים להיכנע לדרישות אבל היא אומרת שהיא לא רוצה להילחם בהם כי הם המשפחה שלה... היא מכנסת את כולם בחדר הישיבות ומספרת סיפור מרגש מהכלא ואפילו סוג של מתנצלת בפני פורשה והשביתה מסתיימת.
&nbsp
הליונס הולכים לראות את בלה וגאמל אומר שהוא חושב שוורן האחד...קוקי מנסה להרגיע אותו אבל הוא אומר שהוא בטוח
ואז לושס שואל את אנדרה מתי יכירו את פמלה...
וורן מדבר עם דיאנה בדיוק באותה מקום שהליונס נמצאים...הוא אומר שהוא בחוץ והיא צוחקת שהיא צפתה את זה ושהוא התאהב בגאמל..היא אומרת שהיא סמכה על אניקה שתעזור לה להפיל את הליונס....מסתבר שהיא הסכימה לכל הפגישה עם בלה רק כדי לחשוף את וורן האחיין שלה..גאמל קורע או וורן מכות. כולם מצלמים ודיאנה לא מתרגשת.
קוקי שמחה שלושס לא התערב ודיי גאה בו.
&nbsp
פרק טוב לשם שינוי..
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Law.and.Order.SVU.S19E07

טיולים בסיור במוזיאון הסטוריה מוצאים אישה על הריצפה (לורל) שעברה אונס..היא אומרת לליב שלעולם לא יתפסו אותו כי היא לא זוכרת כלום...היא רק זוכרת שהריח כמו איזה תבלין. הם מגעים למקום עבודתה ומגלים שאבא שלה נפטר אתמול והיא . הם הולכים לפגוש את אחותה של לורל- ליה שהיא עורכת דין.
לורל אומרת לליב שכל הגברים הם טורפים והנשים הם טרף ושליב לא מרגישה ככה בגל התג שלה...
&nbsp
לורל מתחילה להזכר בכל מיני דברים וגם מדברת על ליה אחותה שתמיד הייתה יותר מוצלחת ממנה..ליה בדיוק מגיעה וליב משוחחת איתה. ליב שולחת את פין וקריסי לחפש את כל הברים בהם שודר איזה משחק שלורל זכרה ששודר..הברמן מזהה אותה ואומר שהיא והבחור קנו את משהו לX בוקס וקריסי ופין משיגים את השם שלו ומעדכנים את ליב ששמו "גרג הארווי". ליב מבקשת ממנה לזהות אותו ולורל מתחרפנת ואומרת שהיא חשבה שהן מדברות כחברות...משהו אצלה לא ממש בסדר... ליב מצליחה להרגיעה אותה.
&nbsp
פין וקריסי מגיעים לעצור את גרג אך מוצאים את גרג עם מספריים בצוואר... בדיקת הDNA מאשרת שהוא הגבר ששכב עם לורל אבל היא מאשרת גם את טביעות האצבעות שלה על המספריים וליה אחותה מייצגת אותה. היאאומרת שהיא לא זוכרת אם דקרה אותו וליה והיא ממשיכות להווכח במהלך החקירה...לורל כל הזמן נזכרת בפעמים שליה הייתה המועדפת או משהו וחושפת שאבא שלהן היה אונס את ליה. ליה אומרת שהיא בסדר והיא לא צריכה טיפול אבל לורל כן ועוזבת בכעס. האמת, אני מבינה לגמרי.
&nbsp
מסתבר שגרג המסכן נרצח כי היה לו אותו שעון ובושם כמו לאבא שלהן...בקיצור היא פסיכית ונראה שהיא קנאה בליה אבל אז הוא התחיל לאנוס גם אותה..ליה לא ידעה על זה. לורל קולטת שלליב יש בעיות אבא ומתחילה ללחוץ עליה..ליב אומרת לה שלא פגשה מעולם את אביה ולורל אומרת שליב שונאת את אביה כי הוא לא אהב אותה ויש לה חור וכל מיני בולשיט כזה...פין מנסה לעצור את החקירה אבל ליב מגרשת אותו...כל הקטע הזה נראה לי ממש מוזר שליב נותנת לאיזה פסיכית לדבר ככה ולחקור אותה..אני מניחה שהיא מנסה להוציא ממנה הודעה או משהו אבל זה עדיין הרגיש לי לא אמין ומוגזם. ליב עוד חושפת בפניה שהוא אנס את אמא שלה ולמרות שידעה שהיא בהריון הוא לא חיפש אותה ושהיא שונאת אותו..בסוף הפסיכית מודה שהיא חיכתה שגרג ירדם ואז היא דקרה אותו כי הוא לא אהב אותה או משהו....
&nbsp
ליב אומנם השיגה את ההודאה שרצתה אבל משהו בתפקוד שלה הרגיש לי לא נכון....
&nbsp
פרק חולני...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member

אני חושבת שזה אחד הפרקים היותר חזקים שהם אי פעם עשו. ומרישקה הרגיטאי הייתה ממש מעולה הפרק הזה, היו רגעים שהרגשתי כאילו אפשר לקרוא את המחשבות של אוליביה רק על סמך ההבעות הפנים הכי קטנות שלה. והיו שם כ"כ הרבה ניואנסים, היו רגעים בתחילת הפרק שכול הסיפור עם ויליאם לואיס "ריחף" ואז זה לורל קלטה שאוליביה מתחמקת מלדבר על אבא שלה ואילצה אותה לספר לה עליו. וכן היה מוזר ומטריד איך שאוליביה דיברה עליו, אבל אני שמחה שהם עשו את זה כי אני לא חושבת שאי פעם דיברו ממש על איך אוליביה מרגישה בקשר לאבא שלה(חוץ מזה שהיה ברור שהיא שונאת אותו בגלל מה שהוא עשה לאימא שלה).
&nbsp
הסיפור של לורל היה חולני לגמרי, כאילו היא קינאה בזה שאבא שלה אנס אותה ואת אחותה. ואז היא הרגה את הבחור הזה שלא עשה לה כלום רק כי הוא הזכיר לה את אבא שלה.
&nbsp
אני גם חושבת שהיו רגעים אוליביה נכנסה עמוק מידי לתוך התיק וחשפה יותר מידי על עצמה מול לורל (ופין באמת ניסה לעצור אותה, בזמן שברבה רצה שהיא תמשיך עם זה) אבל בסה"כ הכללי אני חושבת שזה היה פרק כמעט מושלם, ואהבתי משהו כמו 99% אחוז ממנו ופשוט לא יכולתי להוריד את העיניים מאוליביה/מרישקה הרגיטאי.

מסכימה עם הכל..

העלילה הייתה מעניינת והמשחק מרישקה היה מעולה...וגם המחק של ליב...
&nbsp
לורן הייתה ממש חולנית ופסיכית וממש ריחמתי על ליה שגדלה עם אבא ואחות זאת...
&nbsp
אהבתי שגם לא התעסקו בשילה ונואה הפרק...

kordilia snake

New member

ריחמתי על ליה בגלל מה שאבא שלה עשה לה, אבל לורל לא אשמה בזה שאבא שלה אנס את אחותה והיא לא הבינה בתור ילדה קטנה שהוא פוגע בה.
&nbsp
מה שעוד אהבתי זה שכאילו פתאום הבנתי עד כמה לא הוגנים בעצם היו החיים של אוליביה, אבא שלה אנס את אימא שלה והמשיך הלאה עם החיים שלו. היו לו אישה ובן והוא אף פעם לא נענש ולבן שלו, האח של אוליביה היו אימא ואבא וילדות דיי נורמלית בזמן שלאוליביה היו חיים קשים, עם כול זה שאמא שלה הייתה שתיינית ואני בטוחה שהיא לא מסוגלת לשכוח אפילו לרגע אחד שהיא תוצר של אונס. הקטע הזה שהיא מדברת על כמה זה לא הוגן עשה לי צמרמורת (והסופה ברקע רק הפכה את הסצנה לעוד יותר מושלמת וחזקה ממה שהיא הייתה)
&nbsp
ואני מסכימה איתך, היה טוב שעשו קצת הפסקה מנואה ושילה.

ברור שלורל לא אשמה...אבל היא גדלה עם אבא שאנס אותה ואחות שתמיד קנאה בה וזאת היתה אחת הסיבות...
&nbsp
החיים של ליב באמת היו לא קלים...אני מניחהשבגלל זה הדמות שלה כל כך מורכבת... דמות מעולה שמתפתחת עם השנים...אני ממש אוהבת אותה.

survivor.s35e10e11- פרק כפול

פרק 10:
ג'ו ומייק הם שני ההילרים המקוריים שנשארו ודיי ברור שכולם ינסו להדיח אותו, גו לא מרוצה שמייק השתמש בפסלון ולא שמר אותו..כל שאר השבט שמח שהוא חשף את הפסלון. מייק רוצה לשבור את הברית של ה-7...הוא מרגיש ממש אופטימי...
&nbsp
משימת פרס:
לורן זוכה במשימה ובוחרת לקחת איתה ראשון את דבון ושני את בן (הייתי בטוחה שהסדר יהיה הפוך..) ואת אשלי שלישית. הם הולכים לאכול ארוחת ציזבורגר...
לורן מודע שבחרה אסטרטגית...זה דיי שקוף..או שריאן ממש טיפש ותמים או שבהוא גם נתן תשובה אסטרטגית..
&nbsp
מייק וגו מחליטים לעשות בלאגן בשבט והם מריצים בדיחות ומרגיזים את JP, כריסי וריאן המורעבים. ריאן וכריסי משוחחים וחושבים להדיח את בן כי סוף סוף מבינים שבן הוא איום על כ-ו-ל-ם!!!!
בזמן הארוחה, לורן אומרת לאשלי בן ודבון שריאן, כריסי וJP מרגישים קצת יותר מידי בנוח ושהיא בחרה אותם כדי שיוכלו לדבר...הם מחליטים לחשוף הכל....דבון מדווח שלריאן יש פסלון ושהוא שיקר שאמר לו שסיפר גם לו אבל סיפר גם לבן, לורן מספר שיש לה יתרון שהיא טרם השתמשה בו
מסתבר שלורן לא הייתה מודעת לכלום. הם כורתים ברית של 4...אז הם מוצאים מכתבים מהמשפחות שלהם....בן מוצא רמז לפסלון החסינות. הוא יוצא למסע חיפושים ואני בטוחה שהא ימצא רק שאני מקווה שהוא ישמור את זה לעצמו. והוא מוצא את הפסלון....
ומחליט לא לספר לאף אחד...
&nbsp
אתגר חסינות אישית:
גיף מציע למי שמרגיש מוגן, לבחור לאכול ממתקים במקום להשתתף באתגר. בן, דבון ולורן מקבלים את ההצעה
מקווה שמישהו מהם יודח.
אשלי זוכה בחסינות והיחידה שהיתה במשימת הפרס ויודעת את כל הסודות שלורן ודבון מהרו לנדב...
&nbsp
לורן רוצה לשבור את הברית של כריסי ריאן וJP ודבון ואשלי מסכימים איתם. דבון מגייס את בן, כדי שיהיה להם רוב הם מחליטים לשכנע את מייק וגו' שיצביעו איתם.
לורן ואשלי מעדכנות את ג'ו ומייק המאושרים.
&nbsp
מועצת שבט1:
JP מודח....
&nbsp
פרק 11:
כריסי וחבריה ממש ממומרמרים ולא מבינים מה קרה...ריאן ניסה להראות רוח ספורט, אני בספק אם מישהו קנה את זה...גו ומייק בטוחים שהם אחראים למהלך אבל גם בן רוצה קרדיט ומשחק אותה "סוכן כפול"...כריסי וריאן בטוחים שהוא איתם וכך גם לורן, אשלי ודבון...ריאן מדבר עם דבון שמסביר לו למה הוא פעל ככה-בגלל השקר של ריאן כביכול.
דבון אחכ מדבר עם בן והוא גם קצת נסף ועף על עצמו..בדר"כ זה השךב שהמתמודד עף הביתה.
&nbsp
משימת פרס:
הם המתחלקים לשני קבוצות ומתחרים זה בזה...הפרס הוא ספא, פירות ופאי פקאן...
קב' 1- לורן, מייק, ריאן וכריסי.
קב' 2- דבון, בן, גו ואשלי.
הקב' השנייה זכתה.
&nbsp
דבון, אשלי, ג'ו ובן מאושרים ונהנים...בן ממשיך לעבוד על האחרים ודבון לא רוצה לדבר על המשחק כדי להחזיר לו...רק אשלי מודעת להצגה..אשלי באמת התקדמה...
&nbsp
בנתים במחנה, כריסי, ריאן, לורן ומייק מבואסים במחנה..ריאן לא רוצה להשתמש בפסלון במועצה הקרובה אלא לשמור אותו והוא מנסה לכרות ברית עם מייק ומייק משחק אותה קשה להשגה כי הוא כל הזמן פנה אליו וריאן נפנפ אותו ועוד הצביע לו במועצה האחרונה.
כריסי מנסה לפנות ללורן שלא ממש מקשיבה לה. כריסי עדיין בטוחה שבן איתה. כריסי מתחילה להישבר...
&nbsp
אתגר חסינות אישית:
רק לא בן!!!!
הוא היה אחד הפייבוריטים שלי אבל הוא התחיל לעצבן אותי..התחלתי לחבב את אשלי...
דבון מעתיק מכריסי וכריסי זוכה...קצת הזוי אבל בסדר...אם זה היה בישראלבחיים לא הייתי קונה את זה
&nbsp
דבון, לורן, אשלי ובן רוצים להדיח את ג'ו. דבון ממציא איזה חארטה לגרום לאחרי לחלק את ההצבעות כדי שהם יהיו בטוחים וגו יודח. כל השאר מאמיני שהם מצביעים לבן... ריאן מתכנן להשתמש בפסלון. אשלי ולורן חושבות להדיח את בן והן מדברות ע דבון..אני כל כך מקווה שבן יודח...אני שונאת כשאנשים מסתובבים עם יותר מידי גאווה...
&nbsp
מועצת שבט:
ריאן השתמש בפסלון...באמת בחרו בו פעמיים
אשלי- 2 קולות
גו- 4 קולות והוא מודח.
&nbsp
התבאסתי שלא עשו מהלך נגד בן....כנראה אשלי ודבון תפסו רגליים קרות..
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Xפקטור

טוהר, סטודנטית ברימון. כותבת שירים..השיר על השדיים שלה מזעזע. יש לה קול יפה אבל לא עפתי על הביצוע..עברה.
&nbsp
מיקאלה, באה מאיטליה ונמצאת בישראל שנה. מאוד אהבתי את הקול שלה והביצוע...בין הטובים שהיו בתוכנית לדעתי. לא הרגשתי שהיא הייתה גרועה בהתחלה...אני בהלם שהיא לא עברה....
&nbsp
דבי ג'ימס בת 28 חיה בלוס אנגלס ועוסקת במוזיקה. שרה מדהים....אין מצב שהיא לא תעבור...והיא עברה וקיבלה 4 כנים :)
&nbsp
דני בן 45, מלכת דראג וחברה ב"פאות קדושות". לקח להם זמן לזהות אותו בבגדי גבר :)
אהבתי את התשובה שלו לעברי למה הוא לא בא בדמות הדראג. שר "הימים שלנו" של היהודים. רוב הזמן לא ממש אהבתי אבל יש לו קול טוב...אולי עם הכוונה או משהו זה יכול להשתפר..לא עבר...אהבתי את ה"ביי ביציז".
&nbsp
יוסף מוחמד ו עושים ראפ, נראו כמו הגירסה הערסית של סטטיק ובן אל :) אהבתי שדיברו על הדו קיום וכאב לי לשמוע את מה שמוחמד סיפר...וגם הוא ערבי לפי האבא אצל הערבים ואצל היהודדי הוא יהודי כי אמא שלו יהודיה..שרו ממש יפה ורק עדן לא העבירה. אני באמת לא מבינה מה היא עושה ולדעתי אין לה מספיק הבנה כדי לשפוט..היא זמרת טובה..לא מעבר..
&nbsp
עמית בת 16, נבחרה מהקהל רנדומלית
בחרה לשיר שיר של אלישה קיז... מדהים!!!! ממש לא אמין ש"במקרה" השופטים יצאו כשהיא שרה...עברה כמו גדולה :)
מעולם לא ראיתי שמעלים מישהו מהבמה ככה סתם לשיר בזמן שהשופטים נחים..
&nbsp
רויטל בת 34, שחקנית תאטרון שרוצה לשיר. הופיעה באיווטה (מכירה את שירי). שירי כמובן לא ידעה והופתעה..
. שרה שיר של הביטלס שרה ממש יפה...ברור שעברה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

זהו לגבי העניין הזה

גם אני חשבתי שזאת מתיחה, אלק לא ידעה. אלק פתאום נכנסו וכו'. אבל אני חייבת לציין שהיו דברים שגרמו לי להאמין שזאת הייתה הפתעה ואסביר. בתוכניות כאלה מוקלטות, הקהל הוא שבוי. מדובר על שלוש ארבע שעות צילום במינמום. ולפעמים השופטים לוקחים רגע להירגע, ומכניסים מפעיל שיפעיל את הקהל. הוא כנראה, מבקש מאנשים שישירו. רובם שרים סביר סתם בשביל הקטע, ההיא שרה פתאום מדהים. נגמרה ההפסקה לשופטים והם נכנסו. בדרך כלל, ואנחנו לא רואים את זה, אומרים לו תודה וממשיכים הלאה בתוכנית. פה עברי כנס ושמע מישהיעם קול מדהים. ההתרגשות שלה הייתה אמיתית לגמרי. זה לא היה זיוף. היא שכחה את הבית מרוב לחץ, כי היא באמת לא ציפתה לזה. שרה רק פזמון. הם גם אמרו לה ללכת להפקה להעביר פרטים. הם באמת לא ידעו מיהי. וויתרו לה, כי ראו שהיא יותר מידי נרגשת לדבר. גם השיחה עם אימא שלה לא נראתה לי מבוימת והיא חבשה צמיד צהוב שנותנים לקהל. זה באמת נראה משהו יוצא דופן.

בהחלט יכול להיות...לדעתי מישהו שמע שהיא יודעת לשיר וקרא

לעברי כי היא באמת הייתה טובה...
מה שתארת באמת נשמע הגיוני....איזה כייף לה!!!

The Big Bang Theory S11E09

מסתבר שכמו של שארהעולם (חוץ ממני), החברוה השקיעה בביטקויין לפני 7 שנים (חוץ שמשלדון).. הערה של הווארד ללנארד שפני תעלם חחחחח
הם בטוחים שהם מליונרים והווארד שכח מרוב התרגשות שברנדט מאזינה במוניטור חחח
הם מחפשים את המחשב הישן בוא הזמינו את הביטקויין אבל לא מצליחים להזכר... שלדון לא מספר להם כי הוא כועס שהם עשו את זה בלעדיו...
&nbsp
שלדון ואיימי מתקשים להחליט החלטות בנוגע לחתונה :)
&nbsp
שלדון חושף בסוף שלנארד נתן את המחשב לפני והיא נתנה אותו לזאק כשהיא ולנארד נפרדו והוא כועס עליה...הם משיגים את המחשב מזאק...הם מוצאים את הווידאו שהיא הכינה ללנארד כשהם נפרדו...
&nbsp
הם מביאים את המחשב אבל תקיית הביטקויין ריקה...מסתבר ששלדון הוריד הכל לדיסקאונקי שמחובר למחזיק המפתחות שלנארד אבד לפני שנים... חחחחחחחחחחחחח
הכי מצחיק שסטיוארט הוא זה שמוצא אותו בחנות אבל אין לו מושג מה יש שם :)
&nbsp
פרק ממש מצחיק ואהבתי את הקטעים מהעבר :)
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

היה פרק נחמד מאוד

ממש אהבתי את הסרט של פני ללנארד. במיוחד את הקטע שהיא מודה שאין לה מושג איך מאייתים את שם המשפחה שלו, וזה עלול להיות בעיה אם הם ישארו יחד.

זה היה כל כך צפוי שסטויארט ימצא את הדיסק, אבל לא יהיה לו מושג מה יש שם.
מעניין לדעת מה הוא יעשה אם הוא אי פעם ידע שהיה לו סיכוי להיות מליונר.
הנקמנות של שלדון מאוד מצחיקה. הוא נוטר טינה במשך שנים, ומתכנן נקמה שאף אחד לא מבין אותה או מקשר אותה לסיבות שהוא כועס.

נראה לי אני היחידה שלא ציפיתי לקטע עם סטיוארט...

עוד אנשים אמרו לי שזה צפוי ורק אני לא ראיתי את זה חחח

למעלה