דיוני סדרות לאמצע"ש

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לאמצע"ש

יש לי רק שאלה אחת...

למה הסניליות של ניק עברה אליי בירושה?

Don Nirtin

New member
The Fosters 1X02

אז אחרי שהסדרה התפגרה מהמקום הראשון שצפיתי בו שם - הלכתי למקום הלא נוח שלי.
כתוביות באנגלית.
&nbsp
רוב הזמן הבנתי. ורוב הזמן התפללתי שמישהו יקרא למישהו אחר בשמו כדי להיזכר למה חסוס מנשק בחורה שנראית כמו מריאנה, אחותו.
&nbsp
ו.... ברנדון כל כך הולך להתאהב בקאלי. זה צפוי ממרחקים. רק מסכנה טליה (מה זה השם הדפוק הזה) שנתקעה ככה.
&nbsp
ומריאנה מעצבנת אותי.

strong string

New member
החץ עונה 4

סופסוף הגעתי לסוף. אהבתי את דמייאן דארק בתפקיד הנבל ואת תיבת דמייאן אבל לא אהבתי את הקרב ברחוב ואת ההתפרקות של הקבוצה. לא היה משהו מיוחד כמו עם בארי אלן שחזר בזמן והציל את אמא שלו-זה היה סוף טוב! הסוף עונה של החץ היה סתם פרק שלא עשה חשק לעונה הבאה.

גם לעונה 2 של הפלאש מעלי

שים לב שאתה צריך לפרט בכותרת גם אם אתה מציין ספוילר לסדרה אחרת.
אומנם החץ והפלאש הם סדרות מקבילות, אבל לא כולם רואים אותם במקביל, אז יש אנשים שראו את עונה 4 של החץ אבל עוד לא את עונה 2 של ההפלאש.
&nbsp
*אם אתה כותב על כמה סדרות בהודעה אחת ואין מקום בכותרת לפרט על כולם אז תעשה את זה בשורה ראשונה של ההודעה עם רווח לפני שאר ההודעה.
&nbsp
&nbsp
אני גם לא אהבתי את קרב הרחוב הזה במיוחד. אם משווים לסוף עונה 2 עם הטירוף של כל האנשים עם כוחות על ברחובות היה מגניב יותר.
ומצד שני האיום האטומי הרגיש גדול מידי בשביל הסדרה הזאת. כל העולם באיום של השמדה אטומית וצריכים לסמוך על הכישורים של פליסיטי כדי להציל את העולם. לא שסדרה כזאת היא באמת אמינה, אבל בתוך מה שמוכר לנו זה הרגיש יותר מידי לא אמין.
&nbsp
דווקא לא הפריע לי הפירוק של הקבוצה. חלק יחזרו בטח בהמשך, אבל מרגיש לי שצריך קצת דינמיקה חדשה. בין היתר אני אשמח לראות את קורטיס בתפקיד משמעותי יותר.

מצטער
החץ

עיר אחת באמת הושמדה, אבל עיר קטנה. כמעט הושמדה עיר ענקית (אני כבר לא זוכר איזו עיר זאת הייתה).
&nbsp
חבל שאין להם סופרמן או סופרגירל בעולם הזה. הם יכלו לטפל בזה ביותר יעילות.
&nbsp
אם פליסיטי הייתה מתקשרת אל בארי אולי גם הוא היה יכול לטפל בזה.
אני לא בטוח כיצד לרוץ מאוד מהר מסביב לטיל אטומי יפתור את הבעיה, אבל מניסיון לרוץ מסביב לדברים פותר את רוב הבעיות של בארי.
&nbsp
את צופה גם באגדות המחר וסופרגירל?

strong string

New member
בטח ראיתי סופרגירל

בגלל בארי אלן בסופרגירל התעניינתי בהפלאש והחץ. את העונות האחרונות שלהם ראיתי בשבועיים האחרונים. לראות גם את אגדות המחר לפי הסדר זה כבר יותר מידי לעקוב אז אני החלטתי לראות אותה בנפרד.

רווח?

חשבתי שזה ברור לפי הכותרת שאני אכתוב גם ספוילרים לעונה 2 של הפלאש וגם לעונה 4 של החץ.
&nbsp
מצטער אם זה לא היה ברור.

Don Nirtin

New member
כי התחלתי לקרוא הודעה ופתאום אני קולט ספוילר

כי זו הייתה הודעה מנהלית מעורבבת עם הודעה ספוילרית..... בעיה קצת.

strong string

New member
How to Get Away with Murder

כמה טוויסטים כל הזמן ב 2 העונות, וואו! ואהבתי שבסוף האח כנראה רצח את ההורים אבל כבר לא איכפת לאף אחד מה קרה. עונה 3 ב 22.9!

Don Nirtin

New member
פוסטרס פרק 3 ע' 1

אני מחבב יותר ויותר את מריאנה כשהיא מתוודה. רק על הדברים הלא נכונים.
מה שאני עוד מחבב זה שאף אחד שם בסדרה לא צדיק. כולם טועים. כולם עושים משהו שנראה להם נכון ואחר כך זה בא להם בעוכריהם. הנה, למשל, לינה זייפה תשובה נכונה של ג'וד כדי לא להפריד אותו מאחותו. זה מעשה מאוד אנושי ויפה.
בהשוואה להרקיע השביעי ששם אם מישהו טעה אז הוא זכה להטפות ולנאומים ארוכים. פה זה פשוט משפחתי, אנושי, והכי חשוב- כייפי.
&nbsp
והנה, זכינו פעם ראשונה לנשיקה של סטף ולנה. גם אם זה נשיקה מנוקרת בלחי, גם זה נחשב.
&nbsp
ו- קלטתי את מי חסוס נישק בפרק הקודם. לקסי. היא דומה מדי למריאנה

&nbsp
ו.... אהבתי את השיחה של ברנדון וקאלי כשהיא מנסה להחזיר לו את הגיטרה.

זה מוזר לקרוא הודעות שלך על פרקים ראשונים

כשהבוקר ראיתי את 4X09 (לא חיכיתי אפילו לכתוביות באנגלית, כי פחדתי מספוילרים)
&nbsp
מוזר לי נורא שאתה אומר שרק בפרק 3 הייתה נשיקה ראשונה של סטף ולינה. זה לא מרגיש מתאים. אני די בטוח שהם מתנשקות באופן קבוע.
&nbsp
מה אתה חושב על ג'וד בנתיים?

Don Nirtin

New member
סמוך עליי, אני רואה את זה

הן התחילו להתנשק בלחי מהפרק הזה. אף פעם לא בפה כי בכל זאת, אייביסי פמילי. אבל עצם העובדה שיש זוג לסבי בתור הMAIN CHARTCHER זו כבר התקדמות.
&nbsp
ג'וד - הייתה שיחה שלו בפרק השני נדמה לי שהוא התעניין באמהות ואיך זה עובד. אחר כך בפרק השלישי הוא תפס את חסוס ממזמז את לקסי בשירותים ונתן לו מבט די מאשים.
&nbsp
נראה לי בנו את הדמות הזו איך שהיא כבר מההתחלה. או שאני די פרנואידי והחליטו שהוא גיי רק בעונות המאוחרות.

אני חושב שאתה לא רוצה תגובה שלי למשפט האחרון

אני אספר לך מה שאני יודע בעתיד.
אלא אם כן לא אכפת לך מספוילרים (או שאתה כבר יודע על העתיד)
&nbsp
ABC Family היא דווקא רשת לא שמרנית בכלל. בעבר היתה בה הסדרה גריק שהייתה בה דמות ראשית של הומו (והיו לו לא מעט נשיקות). לאחרונה הייתה סדרה דוקומנטרית על נער שאבא שלו עובר תהליך של להפוך לאישה. ועכשיו גם יש את ציידי הצללים שבה לא מתחמקים בכלל מהקשר הרומנטי החד מיני של שני דמויות.
יכול להיות שקצת דאגו בהתחלה לגבי איך אנשים יקבלו את זה, אבל בדקתי ביו-טיוב והיו אנשים שעשו סרטונים שמאגדים את כל הנשיקות שלהן וזה לא מעט.

Don Nirtin

New member
אני סתם זוכר ספוילר שכתבת על זה פעם

אז..
&nbsp
בכל מקרה את 1X04 ראיתי כבר. מחר אמשיך עוד קצת.

למעלה