דיונים על משחקי היום במונדיאל

ל נ ה

New member
דרום קוריאה - טוגו

אוטו פפיסטר הגרמני חוזר לנבחרת טוגו לאחר שעזב אותה כמה ימים לפני המשחק נגד דרום קוריאה. לטוגו זוהי הופעה ראשונה במונידאל והיא תנסה להפתיע כמו כל הנבחרות "הקטנות". ללא ספק הכוכב הגדול של הקבוצה הוא עמנואל אדביור אשר משחק בארסנל. דרום קוריאה לאחר הופעה מוצלחת במונדיאל הקודם תנסה לשחזר את ההצלחה, אך אני לא רואה אותה מצליחה במשימה. כאן הכוכב הוא פארק ג'י סונג ממנצ'סטר. דרום קוריאה עם ניסיון עשיר יותר במעמדים כאלה תצליח לפי דעתי לנצח את הנבחרת המתרגשת של טוגו. דרום קוריאה - טוגו 1 יחס 1.85

galavr

New member
המלצות שלי..

2. דרום קוריאה - טוגו דרום קוריאה,הנבחרת המפתיעה של המונדיאל הקודם, מודרכת ע"י אדבוקאט,ההולנדי המנוסה.שחקנים בולטים: פארק ג'י-סונג (מנצ'סטר יונייטד) ו-לי יאנג-פיו(טוטנהם).מאמנה של טוגו,פיסטר, התפטר ביום שישי האחרון יחד עם אחד מעוזריו.כמאמן זמני מונה עוזר המאמן השני,מאואנה בין שחקני טוגו להתאחדות הכדורגל המקומית שרר נתק בעקבות מחלוקת על בונוס ההעפלה למונדיאל.רק בלילה האחרון הוסדרו המענקים ופיסטר חזר ביחד עם עוזרו. במשחקי ההכנה למונדיאל הפסידה טוגו לערב הסעודית (1-0) וניצחה בקושי רב את ליטנשטיין האומללה (0-1).טוגו נבחרת מאוד חלשה.דרום קוריאה נבחרת איכותית,מהירה וטובה בהרבה מזו של טוגו,תנסה לשחזר את ההישג האדיר מהמונדיאל הקודם.טוגו,אני מאמין,תתקשה להפריע לה. 1 4. מחצית דרום קוריאה - טוגו אני מאמין שדרום קוריאה תיפתח חזק מאוד.הקישור הכשרוני ילחץ חזק ולא ישאיר לטוגו סיכוי להיכנס למשחק. טוגו נבחרת מבולבלת,יותר מדי דברים שלא קשורים לכדורגל העסיקו את שחקניה לאחרונה ואני מאמין שתמצא את עצמה בפיגור כבר במחצית X1 6. כובשת ראשונה/ דרום קוריאה - טוגו כפי שכבר הרחבתי בהמלצות הקודמות,אני אלך עם הסדר,השיטה והכישרון הקוריאני. קוריאה תנצח את המשחק הזה,תוביל במחצית ותכבוש את השער הראשון. 1

MilAn FanAtic

New member
הוא משחק אחי הנה ההרכב שלהם..

הרכב משוער דרום קוריאה: לי וון ג'אה, סונג צ'ונג גוג, צ'וי ג'ין צ'ול, קים ג'ין קיו, לי יאנג פיו, פארק ג'י סונג, קים נאם-איל, לי יול יונג, לי צ'ון סו, האנג ג'ו-וואן, סאול קי-יון

Yossi Benayoun

New member
חחחחחחח אם לא היית עושה פסיקים

הייתי מנסה להבין את זה 40 שנה! בכל מקרה, תודה רבה ובהצלחה אחי!

Winner4Ever

New member
צרפת - שוויץ

הנבחרת הצרפתית מגיעה הפעם כאשר יש הרבה פחות ציפיות ממנה מאשר בשני הטורנירים האחרונים אליהם היא הגיעה כאלופה(יורו 2004 ומונדיאל 2002). בקישור ייחסר ככל הנראה קשר ליון פלוראן מלודה המצויין ובמקומו יקבל צ'אנס מצויין קשרה של מארסיי בן ה23, פרנק ריברי, בצרפת מאוד מאמינים בו וצופים לו עתיד גדול, יש כאלה שאפילו מכנים אותו זידאן הבא. יתר ההרכב כרגיל, מקללה וויירה בקישור האחורי כאשר זידאן מאחורי הנרי וטרזגה. שתי הנבחרות נפגשו פעמיים במוקדמות, פעמיים זה הסתיים בתיקו , פעם אחת 0-0 , שתי הנבחרות מכירות היטב אחת את השניה ולא יהיה יותר מדי הפתעות ,אם כי ריברי יכול באמת להיות הקלף המנצח של הצרפתים. לדעתי צרפת תנצח במשחק צמוד. 1-0 אפשרי ביותר.

למעלה