דיון

../images/Emo221.gif../images/Emo28.gifלא אוהבת

שאני רואה אנשים עם חולצות כאלה יש לי מן מבט של "WTF"? למה שבן אדם ירצה לפרסם חברה? למה פשוט לא לקנות טי שירט נחמד בלי הפרסומת המעפנה?

mkarin

New member
../images/Emo45.gif לגמרי.

אתם רוצים - תשלמו. אני לא פרסומת מהלכת של שום חברה, בטח שלא בחינם.

../images/Emo221.gif../images/Emo28.gifוזה עוד לא בחינם

צריך לשלם על החולצה, גם לפרסם אותה וגם לשלם.

של ראלף לורן וטומי היפלגר אני מוכנה

ללכת
אבל זה די ביזבוז בעיקרון אבל פומה בחיים לאאא

ברוש36

New member
לא אוהבת.

נראה לי מיותר וטיפשי.הייתי מעדיפה להשקיע את הכסף בחולצה אחרת. לא אוהבת את כל הלוגואים האלה, זה אפילו מכוער לטעמי.

Prozaccc

New member
בעקרון לא..

אלא אם כן זה חולצת פולו או משהו [ראלף לורן], או גופיות רגילות כאלה של מנגו וקסטרו, שכתוב עליהן בקטנה. פומה וכל זה, לא

EROTOMANIA

New member
מה זה משנה?

יש לי סווטשירט שכתוב עליו את השם של החברה על החזה לא בענק אבל עדיין אפשר לראות. ויש לי סווטשירט שכתוב עליו GAP בענק ועוד כל מיני פריטים אחרים כולה שם ובחיים לא חשבתי על זה כאילו אני פרסומת מהלכת זה עוד יותר מטומטם לא לקנות חולצה רק בגלל שכתוב עליה את השם של החברה:\

EROTOMANIA

New member
טוב האמת היא שאין לי פריטים אחרים

הצצתי בארון שלי אבל עדיין זה לא משנה

אממ..

אני לא מתה על זה.. נגיד הטי שירטים האלה של kenveloממש מכוערות בעיניי.. וגם כאלו של קסטרו, פוקס ושטויות כאלה. לעומת זאת- יש לי סווטשירט פליז כזה של גאפ ואחד של רוקסי.. לא בגלל שכתוב עליהם את שם המותג, אלא כי הם יפים ונוחים (ומחממים :]). יש לי בת דודה שכ"כ שונאת מותגים, זה מטורף.. פעם הביאו לה ליום הולדת טי שירט שכתוב עליו aca joe (מותג בדרום אפריקה) והיא ישנה בה כי היא לא רוצה ללבוש אותה ביומיום.. גאונה. קיצר- ברמת העיקרון זה פשוט לא יפה בעיניי (ואני גם לא אוהבת הכרזות בלבוש).

R o N i 17

New member
אישית, אני לא אוהבת...

מה גם שאתה יוצא קצת מתלהב... יאי יאי יש לי חולצה שכתוב עליה בענק D & G יאי יאי כולם לראות, כולם לראות

BlackUnicorn

New member
תלוי. יש לי גופייה מהממת של BEBE

מלאס וגאס, שהולכת עם איקס בגב (רצועות ממין צמה כזו), בצבע שחור, וכתוב מקדימה על החזה בנצנצים גדולים "BEBE". חולה עליה :) אבל כל החולצות כמו של קסטרו וkenvelo למשל - לא ממש.

למעלה