דיון

crazysapir

New member
דיון../images/Emo88.gif../images/Emo196.gif

-דיון זה מדבר רק על המצב בישראל- טוקיו הוטל עשו את שלהם בישראל לשנים הבאות כמו שזה נראה ובהופעה שהתיקיימה ב6.10 כאילו וזאת המילה האחרונה שלהם פה. אחרי ההופעה כל ההסיטריה ,הרעש והכל, פשוט נגמר. שמעתם עליהם משהו?בינתיים שכל אמריקה וקנדה נכנסו לעיניינים כל השאר יוצאים ובמיוחד ישראל(וגרמניה) אפילו" לאנטי" כבר נמאס מלרדת עליהם. לפני התאריך 6.10 היה כ"כ בלאגן סביבם בארץ ועכשיו מי זוכר אותם?אפילו חותמת לא השאירו פה תראו את הפורום?כ"כ יבש יחסית למה שהיה פעם אותם ראיונות...אותם משפטים...אותו טום אותו ביל אותו גיאורג אותו גוסטב ...אותם שירים... מה אתן חושבות? שזהו נגמר טוקיו הוטל בארץ? שהם יבואו לעוד הופעה פה?כדאי שיהיה לכן ציפיות ? טוב יותר ככה?פחות טוב? הייתם מצפים שהם יחדשו משהו? אולי מהדיסק הבא שלהם? מהתסרוקת של ביל ?מהמשפטים השנונים של טום?מאותו גוסטב השקט? אולי אפילו יהיה נחמד לצרף מישהו ללהקה שיוסיף טעם?(מישהו אמר אנדריי) אתן חושבות שכדאי להם להוציא עוד דיסק באנגלית? אתן בכלל חושבות שנכון הם עשו בכך שהוציאו את הדיסק באנגלית? ואיך בכלל לדעתכן העתיד של "טקיו הוטל" יראה? זה לא סוד שמאירופה הם כבר נשכחו אולי האלבום שלהם באנגלית היה רק בשביל לחפש אטרקציה חדשה ,היסטריה חדשה,מעריצות חדשות?

שמיזע

New member
האמת ,

אני ממש שמחה שהתקופה הזאתי נעצרה , באמת שכן . אני שנאתי את התקופה הזאת , איכס שנאתי להסתובב ברחוב ולראות מלא שחיתויות וואנדליזם שעשו בגלל הלהקה , ואני לא מדברת רק על השחיתות באיפה שאני גרה , הרבה בנות פה פירסמו מה עשו בביה"ס שלהן ולא משנה זה לא חשוב עכשיו . אני נמאס לי מהמצב שהם יצרו פה בארץ , אהבתי את התקופה שהמעריצות היו רק אלה שהיו בפורום הזה ובמיוחד אלו שהיו בקומונה . ושמעתי שבמפגש הראשון היו רק איזה 20 בנות משהו כזה , אז לא יודעת אני ממש שמחה שזה כבר לא ככה , למרות שעדיין יש איזו הערצה של בנות שהחלה בגלל הטירוף פה. ובנוגע לזה שהם יבואו לארץ , לא איכפת לי .. יבואו לא יבואו זה כבר לא לגיטימי לגביי , רוב הסיכויים שאני לא אלך. אני בטוחה שגם כל הכרטיסים יימכרו אחרי יומיים D: תמיד אמרתי " לא את הלהקה הזאת אני יאהב כל החיים שלי , זאת הלהקה הכי מדהימה בעולם . אעאעא טום" היום כבר הגעתי למצב שכאילו אני לא שומעת שירים שלהם ושמדברים עליהם אז אני פשוט לא שמה לזה חשיבות והולכת , כי מבחינתי ההערצה שלי אליהם נגמרה וזה חבל כי רק בעקבות ההערצה הכרתי אותכם
אבל זה לא משנה כי אני הבטחתי שאני ישאר בפורום הזה עד שתהיה ת'הודעה מתפוז שהפורום כבר לא בשימוש כי אין בו מספיק חיים לול ואני מצפה שהם יחדשו כי הם גם אמרו שהם מתכוננים לדיסק חדש , אבל לא נראה לי אני אקנה אותו. בידיוק כמו שלא קניתי את הדיסק . אני רוצה , אני יכולה להוריד מהאינטרנט . כי במלא אני יודעת שהדיסקים לא יהיו בשימוש . כנ"ל גם לדיסקים שאני קניתי שהם סתם יושבים אצלי במגירה . ואת האמת לפי דעתי בשלב מסויים טוקיו הוטל יתפרקו , הם אומרים שהם לא יתפרקו כי הם כולה נערים . בגיל 24-30 ומשהו כל אחד ירצה לנהל מערכת יחסים ולעסוק במשהו אחר חוץ במוסיקה , כןכן אפילו טום
אז לא נראה לי שיהיה להם זמן ליצור שירים חדשים ודיסקים , אבל היי מי אני שיודעת העתיד עוד גדול . ואת התסרוקת של ביל אני שונאת , הוא גם צריך להסתפר בדחיפות . ואני דווקא אוהבת שגוסטי שקט כזה הכי טוב , הוא מדבר מתי שהוא צריך מאשר שטום וביל חופרים על המיקרופון . יואו איזו הפתעה הייתה שהוא עשה קעקוע , סליחה שני קעקועים . דווקא ממש אהבתי :) טוב זהו , סיימתי את החפירה שלי . אני בטוחה שיהיו מלא בנות שלא כלכך יסכימו איתי אבל זו הדעה שלי וזה כל העניין בדיון . בה ביי :) |עפתי לביה"ס|

crazysapir

New member
וואו העם איתך קרן../images/Emo6.gif

אני חושבת שעם כל הדברים פה אני מסכימה גמאני חושבת שהם יתפרקו עוד בערך 6 שנים ככה

SnowPrincess

New member
תראי, אני ממש לא רוצה לפתח ריב,../images/Emo113.gif

אבל באמת, קלטנו שאת לא אוהבת אותם וחושבת שהם ממוסחרים וכו' וכו', וזה בסדר! והבנו שאת כן כותבת פה כי עדיין את אוהבת את הפורום ואת האנשים שבו, ואין לי בעייה עם זה, אבל למה את פותחת הודעות עליהם ומנסה לשכנע עוד ועוד אנשים שהם ממוסחרים ולא כדאי לאהוב אותם? אפשר להבין את זה גם לבד, האמת, ואם זה מפריע לאנשים הם יכולים להצטרף אלייך בשקט בלי הודעות כאלה.

לי דווקא לא אכפת לפתוח ריב

(סתם, כן אכפת לי, אני נורמלית ונגד ריבים כמו כל השפויים
) אבל זה ממש לא מה שהיא אמרה. היא אמרה שהם די נגמרו בארץ לדעתה, שהם לא יבואו שוב כמו שזה נראה עכשיו ושהם לא מחדשים שום דבר. היא גם אמרה שבגלל זה הפורום יבש - כבר אין כמעט על מה לדבר, כי הכל אותו דבר וזה לטחון שוב ושוב את אותם דברים. ושעכשיו הם מתרכזים באמריקה כל כך, שבשאר המדינות (חוץ מצרפת, דה) די שכחו מהם כבר, כי הם לא שם. (ואת זה אני מוסיפה כדי להבהיר - שרק גרעין של מעריצות מעריציות במיוחד נשארו, והשאר עזבו או הפסיקו להתעניין). איפה את רואה כאן קשר למסחור או לזה שהיא לא אוהבת אותם?
(וספיר - אני מצטערת שאני מדברת בשמך כל הזמן XD אבל זו הייתה הפעם האחרונה. זהו, הפסקתי
)

SnowPrincess

New member
לא רק פה..../images/Emo113.gif

אבל בעוד מקומות, וחוץ מזה, מי שנשארה בפורום עדיין מעריצה שלהם וזה שהם נגמרו בארץ - לא כל כך נכון, אי אפשר לדעת, למרות שלא נראה לי בגלל המון סיבות שהם לא יחזרו לפה בשנה הקרובה. אבל עדיין, היא לא מעריצה נקודה. אם בנות אחרות היו פותחות כזאת הודעה, אולי באמת הייתי שוקלת לנסות לחשוב כמוהן, אבל היא אמרה שהיא כבר לא מעריצה אותם ולכן אני לא חושבת שמקומה להגיד כזה דבר. וצרפת זה בהחלט עניין מקומם, שאני לא רואה שום היגיון לעשות שם שש הופעות בחודש כשיש מדינות שחולמות רק שהם יגיעו. אני חושבת שזכותם לגלות את אמריקה, ולהופיע שם, הם עשו כמה הופעות ואולי גם יחזרו בהמשך לאמריקה, אם טוב להם שם בסדר! והדיסק באנגלית יש לו הרבה יתרונות לא כולם רוצים ללמוד את השירים בגרמנית (לא אני, כן)!

SpongBobit

New member
אבל בצרפת יש פי מאה מעריצים מפה, אם לא יותר .

טוב, ברור שיותר. והם מרווחים שם מלא כסף,.

SnowPrincess

New member
נכון../images/Emo113.gif

אבל גם במדינות אחרות באירופה יש, ואני לא רואה בצרפתים שום דבר מיוחד! אלא אם כן זו רק אני.. אבל בכל מקרה יומיים ברצף לעשות הופעה באותה עיר?! זו לא הגזמה?

SpongBobit

New member
אבל הם ממלים שם את כל האולמות, אז מה אכפת

להם להרוויח עוד כסף. אני לא רואה בעוד כסף וברצון לזה דבר רע סה"כ

crazysapir

New member
תגידי

העובדה שאני לא מעריצה לא הופכת אותך ליותר טובה ממני, ממש לא ולא יקרה שוב דבר עם תחווי דעה ופתחתי את הדיון הזה רק לטובת הפורום מרב שהוא יבש, קצת עיניין פה...

crazysapir

New member
תגידי מה את *****?

אני לא מבינה, מה הקשר בין זה שאני שונאת אותם לזה שאני פותחת דיון? גם שאהבתי אותם הייתי פותחת דיונים מתוקה שתיקה שווה זהב ואני לא מנסה לשכנע אף אחד שהם ממסוחרים כולם יודעים את זה-___-

T Amber H

New member
crazysapir

את שונאת אותם ? אז אז אפשר לדעת, מה לעזאזל את עושה פה ? ואת יודעת, יהיה נחמד אם תוסיפי קצת תרבות לשפת דיבור שלה ולא תקראי לה זונה. חוצמזה, מאיפה בדיוק כולן הסיקו שהם כבר לא מוצלחים באירופה ? יש לי חברות ומשפחה בגרמניה והם אפילו באים לארץ עוד שבוע.. וממה שאפשר להבין מהם - טוקיו הם סערה באירופה ! אז די לדבר שטויות :)

crazysapir

New member
T Amber H

דבר ראשון מי אמר ש**** זה זונה נכון אז אני שונאת אותם , אבל אני הייתי בפורום מהיום הראשון שנפתח, מהימים הישנים של הקומונה ואני מכירה מהפורום מלא בנות שאני אוהבת, העובדה שאני לא אוהבת את הלהקה לא אומר שגם כך כלפיי כל המעריצות. וחוץ מזה זכותי להיות פה ,מה אני צריכה לשאול אותךXDDD "כמים המראים הפנים כך לב האדם לאדם" את רק ראית את ההודעה הזאתי,לא ראית עוד הודעות שהיא שלחה ואין לי כח אליה... מאז שחזרתי היא התנפלה עליי לא שמזיז לי או משו אבל אין לי עצבים לשטויות של ילדה שמנסה ללמד אותי מי אלה טוקיו הוטל, תאמיני לי שאני יודעת מספיק [טוב ממנה.] תרבות לדיבור שלי?אני בחיים לא עונה ככה לבן אדם אלא אם כן הוא לא מיתייחס אליי בכבוד, זה לא רק ההודעה על השרשור הזה, עזבי אין לך מה להידחף לא ראית תגובות אחרות. והיא סתם מקשקשת לי, הדברים שפתחתי בשרשור הזה חלקם דעתניים ואני כתבתי איזו מהם זאת דעתי וחלקם עובדתיים וידועים מאיפה הסקתי שהם כבר לא מוצלחים באירופה? הלווו כל העולם הסיק, העובדה שיש להם ביום כ208391 ראיונות לא הופף אותם למצליחים. איזה סערה?חוץ מהשיר שלהם מונסון שום "סערה" לא קשורה אליהם יותר. באירופה הם כבר דבר חולף, ואני אומרת את זה כי אני בקשר עם אנשים מגרמניה,הולנד ,איטליה ונורבגיה ובכלל לא מדברים עליהם. חוץ מאיטליה שהם שם עדיין משהו... ומה לעזאזאל אכפת לי שחברות ומשפחה מגרמניה באים לארץ עוד שבוע?O__O די לדבר שטויות ?מתוקה אפילו שאני כבר לא מעריצה אותם אני מבינה קצת יותר טוב ממך

T Amber H

New member
חחח את האמת..

באמת שרציתי להתייחס לתגובה שלך בנימה אולי פחות עוקצנית עד שהגעתי לסוף. את שמה לב כמה את ילדותית ? " לדבר שטויות ?מתוקה אפילו שאני כבר לא מעריצה אותם אני מבינה קצת יותר טוב ממך" מזה מבינה יותר טוב ממך ? הזמן שבן אדם מעריץ להקה קובע כמה הוא יודע עליה וכמה הוא לא ? בולשיט. ואני אמרתי שהם באים לפה עוד שבוע כדי להראות לך שאני באמת בקשר איתם והם מוסרים לי דיווחים מגרמניה. ואת יוצאת הכי פאתטית בעולם שאת אומרת שאת שונאת אותם, כאילו מקסימום לא לאהוב אותם או לא להתייחס אליהם, אבל לשנוא ? שאני אבין, זה לא משהו שהתעצבנת עליו במשך כל תקופת ההערצה שלך אליהם ? אנשים ששונאים אותם ? לא כל הזמן ניסית להוכיח שלהקה לא צריך לשנוא כי היא סה"כ להקה ?

N i t z a n 42

New member
../images/Emo45.gif=\

בקשר לשנאה. וספיר
..אני באמת לא בקטע של לריב ממש לא אבל תפסיקי לחשוב שאת יודעת יותר טוב מכולם פה! ותאמת שחשבתי שאת אחרת ומתברר שאת די הפוכה מזה=\ ..................................................... ותפסיקו לקפוץ לכל מיני מסקנות מהר מידי..>.<

למעלה