דיון-
מחלות ילדים-תרוץ לא לעבוד?

דיון- ../images/Emo193.gifמחלות ילדים-תרוץ לא לעבוד?

איך את מנהלת את העסק שלך כשהילדים שלך חולים ברציפות 4 שבועות (חלק ביחד חלק לחוד ואפילו קצת בבית חולים) וגם הבעל מצטרף למחלות (ואח"כ הוא חייב להשלים שעות בעבודה לא?).

זה לא תרוץ- זו מציאות!!!

אבל לעומת זאת אפשר לעבוד בשעה מטורפת כזו...לא? לישון? בעוד 70 שנים נישן הרבה....

באמת לא ברור לי איך אני עושה את זה

אבל אם יש משהו ששומר על שפיותי בימים אלו זה הרגעים הגנובים של עבודה (מאתגרת! מעניינת! מספקת!) שאני מצליחה לגנוב מבעד לענני המחלות. ותחזיקו לי אצבעות - אחד כבר שולח לגן, השני מחר...תזכירו לי מה עושים עם יום עבודה שלם?

דבי76

New member
היום הילד היתאורר עם 38.9....

איזה בסה. זה קורה לי במומוצא פעמיים בחודש (במקרה הטוב) ויש לי 2 ילדים. איך אני מתארגנת? אני משלימה את השעות עבודה כשהם ישנים, ובערב עד מאוחר. אם יש לי פגישות שאני ממש לא יחולה לדחות אז בעלי נשאר (אבל גם לזה יש מחיר כי הוא צריך להשלים את השעות אחר כך...). בסוף אני מצליחה להספיק הכל אבל המחיר הוא לא נמוך... אבל מה לעשות? תמיד עדיף ככך משלהגיד לבוס שהילד חולה ולספוג פרצופים, צעקות ותלונות... בהצלחה לכל האמהות!!!

תמיד הכירו אותי כמי שאומרת שמזל שאין 25 שעות

ביממה.
בימים האחרונים אני עובדת כל יום בשטח (למזלי...) אז בין לבין- הנסיעות הפכו לשעות עבודה משרדית של טלפונים
ותאום טיולים בערב- אני גונבת כאן חצי שעה וכאן עוד 15 דקות לבדיקת
ולחזור ללקוחות או אחרי 21:00 ובנוסף- עוד לומדת
מערכת שיווק באינטרנט אז שעות השינה
הצמצמו פלאים ואני כבר גמורה לגמרי... מחכה ל1/12- כתוב לי יום בבית!!!
ביומן נראה לי שכביסה, ניקיונות ובישולים אבל בקצב משלי- זה הכי רגוע שיכול להיות כרגע... טוב שיש חנוכה, אנחנו ניסע לטייל במדבר כל המשפחה עם חברים כדי למלא מצברים... אם גם הילדים היו חולים בתוך כל זה, הייתי משתגעת!!!

למעלה