דיון רציני לשם שינוי: /tapuzforum/images/emo41.gif

דיון רציני לשם שינוי: /tapuzforum/images/emo41.gif

מאחר ובנות הפורום מציפות אותי במסרים אישיים נלהבים, החלטתי לאפשר לכן לדסקס(לשוחח:) איתי על גביי הפורום עצמו. וכמו שאומרים ``תמונה שווה אלף מילים/tapuzforum/images/emo68.gif . עדיפות תינתן לאלנה אך עדיין לא ראיתי תמונה/tapuzforum/images/emo68.gif אך גם ותיקות הפורום מוזמנות להילחם עליי, זה בטח יהיה מעניין, אבדוק את השירשור בסוף היום ואסנן בקפדנות אז קדימה!!! למה אתן מחכות? (ניתן לשרשר תמונות בתוכן ההודעה ! /tapuzforum/images/emo41.gif /tapuzforum/images/emo50.gif

מזל טוב !!! /tapuzforum/images/emo65.gif /tapuzforum/images/emo24.gif

לאחר סינון קפדני, הריני להודיעך כי ניבחרת להיות חברה שלי, האמת שהייתה לי התלבטות קטנה בין 2 שהגיבו עד כה. ולמרות שלא שמת תמונה ולמרות שאת לא יודעת לכתוב ילנה באנגלית את מוזמנת מחר אחה``צ למפגש רומנטי בחוף הסטודנטים רצוי להגיע עם חברות /tapuzforum/images/emo179.gif /tapuzforum/images/emo41.gif לפרטים נוספים נא לפנות במסר אישי ! עכשיו ברצינות, גם אני חיפאי ואולי גם השכן שלך ממול . . . ילנושינקה נחמד שהגבת לי אחרת הייתי צריך לקרוא רק את ההודעה של נדב

elena20

New member
מצטערת לאכזב, אבל אני תפוסה../images/Emo3.gif

ועכשיו ברצינות אני באמת תפוסה כבר שנה ו4 חודשים, עם בחור שדרך אגב הכרתי אותו פה, בגלל זה לפעמים אני מגיבה פה. ובקשר לזה שאני לא יודעת איך כותבים את השם שלי באנגלית
, אני יודעת שכותבים את זה אחרת, אבל אני לא אשמה שהייתה לי מורה סתומה ביסודי ואמרה שכך רושמים את השם שלי, אז אחרי שכבר גיליתי שלא רושמים אותו ככה, עדיין רושמת אותו בצורה כזאת כי רגילה. וחוץ מזה אני יודעת אנגלית טוב.

שנה וארבעה חודשים זה המון, למה עוד

עד תתחתני איתו במקום למי את מחכה? כנראה שאת רוצה להחליף אותו בעתיד כי הוא לא סגור עלייך. ודרך אגב, לא הכרת פה אף אחד, זה לא מתאים למה שהולך כאן. /tapuzforum/images/emo88.gif

elena20

New member
לא הכרתי פה אף אחד? אתה קובע עובדה?

התגובה שלך ממש לא לעניין
והמשפט שהוספת "נראה שאת רוצה להחליף אותו כי הוא לא סגור עליך" תוך שניה מבן אדם נחמד הפכת להיות ממורמר? ודרך אגב אם אתה לא מאמין שהכרתי פה את בן זוגי,אתה מוזמן לעשות חיפוש מתקדם וחוץ מזה , זה ממש לא מזיז לי.

דבר ראשון הוכחתי שבפורום אפשר ליצור

אשלייה של אדם ``ממורמר`` . ואני אחזור ואומר שאם אחרי חיים משותפים של אהבה במשך שנה ו4 חודש(את גם סופרת חודשים) ועדיין את לא יודע לאן הקשר יזרום, אולי לחתונה או אולי לקשר חדש בעתיד אז את לא רצינית. ספרי לנו למה את לא מעוניינת לחזק את הקשר המושלם. ומתנהגת כמו ילדה עם חבר. את כבר לא ילדה. אמ תגידי שאת יודעת שהחבר שלך יתחתן איתך בעתיד אז זאת תהיה התשובה הנכונה ! את כאן כדי להגיב וללמד אותנו? אז שתפי אותנו בסוג הקשר שלכם כדי שנלמד גם. ממני, המ מ ו ר מ ר בע``מ. /tapuzforum/images/emo10.gif

elena20

New member
זאת הולכת להיות התגובה האחרונה שלי אליך

א. אני נמצאת כאן לא כדאי להכיר או ללמד אף אחד, נמצאת פה כבר קרוב לשנתיים, כי מאז ומתמיד היו פה דיוניים מעניינים ואנשים מעניינים. ב.מי אמר שאני לא יודעת לאן הקשר יזרום??? אני אגלה לך סוד: לא כולם רוצים להתחתן בגיל 22, אני עדיין לא מחורפנת על כל הראש בשביל להתחתן בגיל 22. למה? כי אני רוצה קודם לסיים את הלימודים שלי, ולחיות ללא כאבי ראש של משכנתא וילדים. וסתם בכלל לידע כללי לא כל האנשים רוצים להתחתן ובטח שלא בגיל22!!!!

peewee

New member
תשמע בן אדם,

מוזר איך התהפכת עליה בשניה ב-180 מעלות. עם כל הכבוד היא לא חייבת לך דין וחשבון למה היא כותבת כאן, ולבוא לשפוט אותה למה היא עושה מה שהיא עושה ולקרוא לה ילדה כשאתה לא מכיר אותה בכלל,זה לא במקום...

gadi008

New member
צודק אחי

צודק אחי לא קל פה תבוא בגישה של סתם לדבר ולא ברק להכיר אלא סתם לדבר ואם יצא משהו אחר אז בכיף תנסה לא רק באינטרנט ואל תתעסק בזה יותר מידיי זה יכול לשגע המון בחורים שצמאים לתשוקה ואהבה מאיזו בחורה חמודה ואוהבת

nadavkrv

New member
איך אתה מצליח לסנן...

כל כך הרבה הודעות ופניות?! אתה...חמוד אתה!

למעלה