דיון-רכיבה בחו"ל

animals lover

New member
דיון-רכיבה בחו"ל../images/Emo107.gif

האם רכבתם פעם בחו"ל? אם כן-איפה? איזה סגנון? יש חוות טובות בחו"ל שאתם יכולים להמליץ עליהם? אתם מכירים גם חנויות טובות לציוד רכיבה בחו"ל? ספרו חוויות אם רכבתם/קניתם ציוד! אני פותחת את הדיון הזה כי בפסח אני טסה לאיטליה!!! פעם ראשונה שלי בחו"ל!!! *מתלהבת* וחשבתי לרכב שם אבל אני לא יודעת אם כדאי לי...אני אהיה שם שבוע ואם אני אקח שיעור או שניים זה גם יעלה בטח הרבה כסף, גם חווה חדשה שאני לא יודעת עליה כלום ובטח אם אני אקח שיעור אז יעשו לי לונג'...יש הצעות? משהו?

Blue Eyessss

New member
הולנדית-../images/Emo34.gif

{למתקשים אני הולנדית גאה!!!!!!!}
האם רכבתם פעם בחו"ל? כן...שלוש שנים!
אם כן-איפה? בהולנד!!
איזה סגנון? אינגליש!חח...הייתי קטנה אלף...הייתי בת חמש!
יש חוות טובות בחו"ל שאתם יכולים להמליץ עליהם? אני לא יודעת להמליץ על חווה ספציפית...במיוחד לא באיטליה...אבל אני ידועת שבהולנד זה מאוד קל למצוא חוות ברמה גבוהה...ואני מניחה שגם באיטליה זה לא קשה מידי אם את רק מחפשת לעשות שם שיעור אחד...
אתם מכירים גם חנויות טובות לציוד רכיבה בחו"ל? אני לאדעת איך קוראים לחנות...אבל זה על הגבול של הולנד ובלגיה ושוב..באיטליה אני לא מכירה
ספרו חוויות אם רכבתם/קניתם ציוד! אוקיי רק להייכנס לחנות ציוד בין הולנד לבלגיה היה אחד הדברים האדירים יותר שהיו לי!!זה הכי כיף בעולם...ללכת לעשות שופיניג לסוס...:]...מה יותר כיך מזה!?וציוד רכיבה...גררררר הכי בסט שיש ואם את נוסעת לאיטליה תבררי לאן את נוסעת...ואז תחפשי באינטרנת אם יש חוות באזור...תיראי כמה עולה שיעור ותבררי אם שווה לקחת שיעור...בכל מקרה זה יהיה חוויה!אז אני לא רואה למה לא! תהנייי

Unreachable

New member
לא../images/Emo10.gif

אבל אולי בחופש הגדול די בטוח האמת אני רוצה לנסוע לאיזשהו סמארסקול כזה...באנגליה
לא נראה לי שיעשו לך לונז'...

../images/Emo45.gif אחלה דיון!

הממ אני רכבתי בחו"ל פעמיים...
אינגליש בשתיהם: אחד באוסטריה: במלון... מוזרגוט. השני באנגליה: בסאמר סקול. הממ קודם כול: באירופה יש חוות שהם סתם לריכבת כיף (למשל מוזרגוט), או טיולים וזה
תהני לך!

PinkHorse

New member
../images/Emo79.gifעונה../images/Emo79.gif

*כן,ברוסיה. *כן יש איזה חווה פרטים עם סוסים שיש להם אובססיה לעשב...
*לא. *לא קניתי ציוד אבל הרכיבה הייתה יחסית די עלובה כי יצאנו עם קבוצה של ילדים נכים והביאו לי סוס מפגר שניסה לבעוט בכל יצור חיי שמתקרב..ולחתן של בת דודה שלי נקרע הראשיית רכיבה...והוא בכלל לא שם לב עד שאמרתי לו.חח.......וזהו..זה התמונה שלהם..אני שחכתי להיצתלם..

אאאאאאאאני!../images/Emo1.gif

האם רכבתם פעם בחו"ל? יאפ! אם כן-איפה? בגרמניה באוסטריה ובהולנד. איזה סגנון? אינגליש.. אבל אז הייתי בווסטרן כך שזה לא הכי הסתר לי..
יש חוות טובות בחו"ל שאתם יכולים להמליץ עליהם? להמליץ לא.. לא עשיתי הרבה שיעורים שם וזה היה ביותר מידי חוות לא זוכרת את השמות.. אתם מכירים גם חנויות טובות לציוד רכיבה בחו"ל? מכירים.. בל לא ת'שמות
ספרו חוויות אם רכבתם/קניתם ציוד! קניתי שם קסדה וחולצה מיוחדת לרכיבה
רוב הרכיבה שלי שם הייתה טיולים אבל טיולים טיולים לא כמו בארץ בלי גאלופים בגלל בעע.. והיה כמה שיעורים חמודים רק חבל שנפלתי

chompi2

New member
תשובות

לא רכבתי בחו"ל אבל חברה שלי כן:/ אין חוות להמליץ.. תהני באיטליה!!

למעלה